Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
20 септември 2008
Мислења
12.728
Поени од реакции
9.837
Капитализмот ме ебе брутално! Ми го набива анално, длабоко и неподмачкан. Ми го распара цел ректум и ми ја зашемети утробата... Ама сексов е фино платен, затоа си се смешкам и се преправам дека уживам во него...

Good girl​
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.133
Поени од реакции
18.131

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
После секој натпревар репрезентативен, обично во темава, сите си издвојуваат некои интересни постови кои вредат да останат. Најчесто пишувани во нервоза, интересно е човек да чита отпосле, кога ќе се смири. Еве ги постовите кои после смирено прегледување на темата, ми беа најинтересни и смешни. (y)

:pos::pos: Ова се бараше ... врв !!!
:LOL:

Слаба одбрана и мизерен шут за три..така и Тринидад и Тобаго нема да ги добиеме.. а еден од Анголците многу ми личеше на Мајкл Џордан,штом го видов знаев дека тешко ќе добиеме :mad:
:pos::pos:

ЧЕкај бе!!:mad:
{edit}
Извини, нашите почекаа :pos:
:icon_mrgr:

Кај го најдоа овој за тренер бе, леле ми се плаче ејјјјј!!!!!
Не сум пцуел вака којзнае од кога, пу да ти ебам слепецот да ти ебам.
Коњ, вол, слепец, терентатек, бавчованџија, бициклист на бициклизмот, калаштур, јазовец, боранија, МОРОООООООООНННННННННННН :place:
Какви изрази еј...:pos:

Нека шутне и Лазовски за три, шо...
Уште тоа фалеше...:pos:


Влези го бе Самарџџиски шпорет д а ти влезит
Без коментар...:pos:

Овој судијава Јапанец све гледа у пм.... Порано пинг понг судел..
Хахаха каков заклучок...:pos:

Звукон како од шахта :pos:
Ама отворена шахта..:icon_mrgr:

Едит;

Ова е од темата за натпреварот со Нов Зеланд:

Што сакаат нека играат само нека не го качуваат Чековски на тапанот не дупка има кратер да направи бикот:D
:pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
H

HITCH

Гостин
Е, машкиве кога ќе закокодакаат... :pos:

Ја сељак? Пфф. Пред неколку години мојот машки родител продаде 94 крави, знаеш колку пари земавме? Знаеш каква вила во Охрид имаме? И не живеам во 50 квадрата на 10 спрат, сите 10 спрата од зградата во моето село се лично мои. Што значи ти си поголем и потежок сељак од мене. И погрд!
Во темава: Партнерот ми е од село, што да правам?
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Превод у порнич(на македонски):Ах,да да да,еби ме,така,така,не кужуј на никој,не кажуј на никој,не кажуј на никој,не кажуј на никој,не кажуј на никој....
:pos::pos:
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Ќе и го земам редот на Крејзи денес, пошто од сабајлево умрев од смеење на коментарите за баскетот, издвоив неколку, ако сум пропуштила некој, му се извинувам однапред. :)

Не знам само како мислите, со ваква игра на Русите да им излеземе :unsure:
Нема ние што да милсиме ,Русите нека му ја мислат :pos:


Победа или СМРТ !
:)
Брат не е ова темата за Илинденско востание бе :ROFLMAO: каков човек си :pos::cuc:


Имаме ли некој пензиониран фрлач на ѓуле да стои на линијата за тројки, а нашите центри да стојат под кош?
Да се молиме Русите да фатат групно тровање со храна како што често се дешава по хотеливе, или па дента Јупитер да е влезен во третата соба а надвор да е полна Месечина.
Македонија има највисоки 19 разлика, 72-51 !!!
Виа Игорче !!!
Овие НЗ имаат тренирано шут/двочекор/скок/ ? (со др.зборови Дали имаат тренирано кошарка? o_O )
Ко сосема друг тим да игра. :cool:
Игорче: Новозеланѓаните не го видоа до сега кошот, се надевам така и ќе остане...:pos:
Ангола сме за овие :pos:
Добро е почнавме да промашуваме...У елемент сме
„Кога ќе се сретнат две смешни кошаркарски репрезентации, во толку смешна утакмица победува помалку смешната репрезентација.“

Оскар Вајлд
Сите по 5 фаула да имаат од кај нас, овој пак нема да го пуште Николовски.
Звуков од обрачиве не го можам еј, како звуците што ги даваше матичната од игрине од 1995
:pos: :pos::pos:
Изгинав значи, фала ви најмногу :love:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.453
Поени од реакции
68.698
Ај малце оф-топик ќе отидам...:D
Ги имам ставено и како постови во една тема, али ќе ги пишам како цитати да биде попрегледно :D
Значи вчера играа Шкендија-Портдаун (од Северна Ирска се овие) и ја даваа утакмицата на нет на една локална Тетовска телевизија. И од страна на стримот можеше и да се коментира. Неколку души од Северна Ирска ги ословувуваа фановиве на Шкендија како Македонци и овие ептен се пиздеа и цело време пцуеа. Се уклучи и еден Горан и им пиша на Северно Ирциве да не се чудат на коментарите на Албанциве пошто биле ретардирана нација :icon_mrgr:
И од тогаш до крај на утакмица само го пцуеа тој Горан или плукаа по Македонија. Успеав да издвојам три коментари :D

Argjent angola angola vam jebe toj pero antic
Албанија веќе се пласираше на Олимписките игри па сега ни пукаат сеир :icon_lol:

Moni OOO GORAN AHH MOTRENNN NGOOOJ JEBEM TI BUGARSKO PLEME JEBEM TI MULTVITAMNISKA NACIJA
Ноу комент :icon_mrgr:

И Дедо Мраз навива за Шкендија :D
Nderim abe goran kuti vise da ne ti vlezam doma po oxhak i sve nad 30 grama da ti jebem
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Не ми реплицирајте јас сум најпаметен на овој форум така треба и да остане, сепак добар сум и ви давам дозвола да се воодушевувате и храните со моите мисли.
Нема лабаво..
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818

Kajgana Shop

На врв Bottom