Пост на кој сте се изнасмеале

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Наслово објаснува се така да ......ајт:smir:
ако е дупла бришите оти не ми даде ништо а има толку постови кој заслужуват внимание.
 

Ibrakadabra

Wimoweh, wimoweh...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
1.642
Поени од реакции
665
Во моментов ми текна на еден пост на Lurtz...

“Прашањево е за 10ка, а јас сум задоволен и со 7ца, така да...“

ѕвер е типот! :)
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
181
Мрзе ме да го тражам ама се иам смеано 4 дена за еден пост на лет-3 на прашањето КАКО СИ ГО МЕРИТЕ???? кога и објасни начин да си го измерат со помош на питагорова теорема.
 
Член од
13 септември 2007
Мислења
5.782
Поени од реакции
4.011
А

Ајсшутер

Гостин
На Јове_Бт нешто беше темата „што би сакале од вашата идна жена“ нешто така, и напишал.
Да знае да изведува добро корнер.

едит: и пенал.
И скоро сите постови на Let3.
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
Ми влезе и ич не ми беше страв...не знам од која беше...ама девојчето сакаше да каже дек и влегол лилјак во соба
 
G

Gray Foxx

Гостин
Сељаче,дај не замарај бе,ќе продолжиме да се ЧАТАЛИМЕ,уживај.

Фантоме,како што можеш мене да ми бришеш постови,бриши ги и на овој со румениве образи.Ја не глеам ништо во неговиов пост што е поврзано со Ливерпул,туку обична провокација од сељаче кое спие во локалното селско интернет кафуле.
http://forum.kajgana.com/showpost.php?p=2276487&postcount=3029
Ме изнасмеа бе да си ибеш Копитес да си ибеш. :)
 

kIRe9

OK. u'r right
Член од
4 март 2009
Мислења
1.419
Поени од реакции
73
Let3,Dark King,GoD.HateUsAll,wot, и маркус коа пишува у темата зашо избришал постови некои...тамуи се смеам поише него у хумор ебате..
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.352
Поени од реакции
42.504
Сум се смеел на многу постови на Јове_Бт..Ѕвер е:pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.486
Темата не гласи чии постовите ве насмеале, туку КОИ постови ве насмеале. Ќе ве молам со цитати, затоа што не бираме циркузант на годината.

Нешто како магде, Ајсшутер и Дено што пишале.
 
Г

Господ

Гостин
Абе јас мислам дека Металика е едно од најбољите срања шо се десиле во музиката во послениов милениум... Такви сола, такви композиции, настап со симфониски оркестар, музика напишана од сите четворица, па и цел концерт симфониски напишан од тројца од групата... Леле мори мајко какви музичари. James Hetfield има ептем јак глас... Lars Ulrich тропа ко улафффф, па Kirk Hammett (ученик на Joe Satriani) е брз ко ураган на то гитарата, му нема мажиште... Тој е guitardemon, најбољи у светм, а батето свири металски најбрзи сола во костум со кравата... ЛУДО! И после Cliff Burton дури беше жив му немаше маж на бас. Па оние глаучите дојдоја, другите басисти после, кој ги еби... Епа сеа кажете шо мислите за Металика???
Ето, јас не верувам во она кое го гледам, оти за да верувам во очигледен доказ, би требало да имам бааги проблеми со нервниот систем. Јас верувам во она кое не го гледам, согласно Господовите зборови.

Ти не можеш да видиш како работи било кој процесор, или?... Имаш таква моќ?
Љубов? тоа го измислиле комунистите и пролетерите да дојдат до пичка беспари.
Секоја “љубовна“ врска води кон кревет (ил заднно седиште во колата ил некоја клупа во парко) а ако некој од двајцата не сака на таму да оди, и “љубовта“ згаснува.
Тоа од прилика е све
 

Kajgana Shop

На врв Bottom