Песимист
Поени од реакции
181

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Џе си мали...се изгуби..... :))))
  Песимист
  Песимист
  Хах,не е можно улевам тука после ногу време и пред 40 мин ми пишала Ла-лока.Ја ме ја бе малку се одалечи ради привршување на факсо и ај ем бек.Осеќам се како 1вио ден на кајгана.Хаха.ТИ? како?
  la-loca
  la-loca
  Кажи каква коинциденција :))))
  Јас сум цело време тука, само потајно, ретко кога пишувам по теми, ама редовно читам. Иначе добра сум, се спремам за спиење, зашто утре треба рано да станам и да учам, да дочистам од тоа шо ме мрзело да учам на времето :)))
  И така. Ти дипломира готовоо??? Ајдее сега иде потешкиот дел, да најдеш работа...хахахахха
  С
  Ти го видов коментарот на темата за мустангот сега и си викам кој беше овој песимист не ми текнува ич.Па си викам чекај да проверам да не е дел од бранот на луѓе кои ги сменија к.имиња и гледам Just a boy што ми беше познато сум те запамтил по нешто ваљда.И сакав да те прашам зошто стана песимист сега хахаха, интересна промена па ме заинтересира чисто онака пошто вишок време и енергија па чепкам по кајганава од сабајле.И затоа прашав зашто песимист?
  С
  Песимист? Добро информиран оптимист?
  Па така де ме напнаа. Види мене ми е јасно дека историските филмови не се за секого, обично погодуваат публика со специфичен вкус, т.е што се интересира за такви работи. Ама да ми каже некој дека филмот за еден фејсбук е подобар... и тоа на негледано, ми е апсурд. Ако чујам па од некој дека Колин Фирт не глумел добро мислам дека со тастатура преку компјутер ќе го треснам, за мене тоа беше најголемото уживање! :))
  И да тепаше Блек Свон или Инсепшн(јас и лично навивав за Инсепшн) ќе речев пеки, стварно одлично режирани, ама жити мене што има тешко да изрежираш у филм за Фејсбук?? :)
  Ауф колку ти е добар никот, па колку ти одговара и со тајтлот, леее еј, алал ти вера пеер :)
  Хахах, фино излезе. Мада, да имав тој период писи ќе бев спамер у темата. :)
  :pos:

  Мн те сакам чоек, си требал никот у "Позитивец" да си го смениш!
  Највероватно, се гледаме на нареден run, остани ми поздравен и со позитивна мисла! <3
  И, ја те частам пиво нареден пат <3
  A
  Тоа е тоа друже, толку се плитки административците, што веќе не се ни читаат што пишуваат.
  S
  не можам ПП да пратам...
  Не осеќаш Бес туку ГНЕВ кој те храни душевно затоа немаш волја да излегуваш,да се движиш...види вака за да не одиш кај невропсихијатри па да ти шибнат јаки антидепресанти(баш поради променливо расположение) ќе користиш строго Какао за пиење,понатаму,топло чоколадо,колку е можно повеќе банани-кафе никако..земи и витамин Б6 и Ц па најверојатно ќе ја снема омалаксаноста која и не е реална.

  Пробај првен вака барем две недели ама немој кафе или алкохол да пиеш кафето е прекурсор психостимуланс а алкохолот влијае депресивно врз Централен Нервен Систем,не се затварај сам во себе така ќе останеш гневен на се и сешто...без причина.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom