Пост на кој сте се изнасмеале

Beric Dondarrion

Lord of Blackhaven
Член од
14 август 2006
Мислења
26.964
Поени од реакции
31.864
Не знаел добро српски и од тој аспект има грешки у пишуваното- голем кур. Огромен дел од форумџиите тука знаете полошо српски од него.
(ја не спаѓам тука, ја знам перфектно српски и бугарски)
 
Член од
17 јануари 2019
Мислења
802
Поени од реакции
882
Не знаел добро српски и од тој аспект има грешки у пишуваното- голем кур. Огромен дел од форумџиите тука знаете полошо српски од него.
(ја не спаѓам тука, ја знам перфектно српски и бугарски)
Поетичноста и српскиот заедно, составени од овој мастер форумџија му дава посебен шмек на постот. Го ставам во класата на Елизабета Канческа Милевска Грујова.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.786
Поени од реакции
70.011
Одличен прв пост на Кајгана (y)

За повеќе вакви пцовки секој викенд Фан Клуб Интер

ne tresi gluposti ti covecki ekvivalentu na mastika pod klupa, ti kofa za sperma kupena od kam market so 24 posto popust
 

Scirea

Старата Дама
Член од
4 август 2010
Мислења
19.257
Поени од реакции
45.984

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.786
Поени од реакции
70.011
Класичен лузерски менталитет. Им даваат 3 гола за 15 минути и наместо уште повеќе да ги стиснат, кога овие се тотално се изгубија, они се повлекуваат одма во одбрана, а истава им е швајцарско сирење.
Баш сакав да примат гол во последна минута, лузеришта.
А шо да прават на 3:3 резултат 85 минута на гостување кај Јувентус ???
Ti pisuva vo samiot post
 
На врв Bottom