Пост на кој сте се изнасмеале

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Селскиот судија strikes again.

Мое мислење е тоа според она што го имам гледано..не знам зошто толку го форсираат а и не знам вие што гледате толку во него...класичен Хесус Навас на млади години..дури чисто се сомневам дека е на нивото на Навас бидејќи овај дробеше во Севиља и поради слабиот капацитет на белите дробови
Играч што има над 500+ утакмици во кариерата, 40+ настапи за репрезентација - имал слаб капацитет на белите дробови.
Сеоски Др. Хаус, сеоски Докиќ, сеоски Grey's Anatomy.
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.314
Поени од реакции
6.174
Древниот наш пријател Буда (наш пред се мислам на мене и @Bodhidharma ;) ) има речено:
- Ако човек на свом животном путу не сретне вечег или равног себи боље је да сам настави својим путем, јер живети са особом која је у незнању само чемо узалудно протрачити свој живот. -
Добро му идел српско-хрватскиот на Буда.
 

ЈуријАркадиевич

Модератор
Член од
10 мај 2010
Мислења
1.784
Поени од реакции
6.970
Апелирам да не се гледа јокер ,прочитав дека содржи скриени пораки кои го хипнотизират мозокот :) ,исто како шо на Горбачов му го испраја мозоко да го растури СССР ,i da snima reklami za Pizza HUt
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.620
Поени од реакции
14.357
Драга кајгана,

сабајлево одам за на работа во трамвај. Пред мене седнати татко и син. Синот палав, шо да ти распавам.Галамит, па плачит, се дерит, па го удират татко му по лице со шамари, го кубит за коса..а овај кутриов го галит и му се смејт.

Еднаш одевме со татко ми за Струга по стариот пат со комбе. Тој шоферот возеше со 70 на сат ко да возит компири, па удривме на една дупка и ракава ми летна и случајно го удрив татко ми в лице. Ко ми ја ѕвизна една од нопаку в градинка ме врати, а трето одделение бев тогаш.

И си викам сеа, да беше татко ми по потекло од Дрезден место од Трпејца, можда немаше да јадам ќотек :cautious:
Испљукав и кафе и се отиде у ПМ :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 
Член од
7 август 2011
Мислења
833
Поени од реакции
1.714
Партизан беше казнет да игра пред празни трибини, освен деца под 14 години. Легендиве собрале 22.000 деца.
Прв пат слушам за ваква казна

Каква е таа казна 14+ што е само?
Кога ќе казнат клуб да игра пред празни трибини, обично праќаат молба до УЕФА да има дечиња на стадион кои ќе влагаат бесплатно, за да не сјаат празни трибините... и тука обично попуштаат со казната од УЕФА. И на Јувентус му се дешавало вака неколкупати
Ne postoi dete sto go saka Juventus, ne go lazi narodot. Hh
Стеков ме уби на место.:pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.365
Поени од реакции
68.029
Ај малце оф-топик ќе отидам...:D
Ги имам ставено и како постови во една тема, али ќе ги пишам како цитати да биде попрегледно :D
Значи вчера играа Шкендија-Портдаун (од Северна Ирска се овие) и ја даваа утакмицата на нет на една локална Тетовска телевизија. И од страна на стримот можеше и да се коментира. Неколку души од Северна Ирска ги ословувуваа фановиве на Шкендија како Македонци и овие ептен се пиздеа и цело време пцуеа. Се уклучи и еден Горан и им пиша на Северно Ирциве да не се чудат на коментарите на Албанциве пошто биле ретардирана нација :icon_mrgr:
И од тогаш до крај на утакмица само го пцуеа тој Горан или плукаа по Македонија. Успеав да издвојам три коментари :D


Албанија веќе се пласираше на Олимписките игри па сега ни пукаат сеир :icon_lol:


Ноу комент :icon_mrgr:

И Дедо Мраз навива за Шкендија :D
Го ископав постов од темава, стар 7 години. Уште се смеам :D
Ќе ти се симнам по оџак и ќе ти ебам се над 30 грама :pos: :pos: :pos:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.794
Поени од реакции
17.158
Го ископав постов од темава, стар 7 години. Уште се смеам :D
Ќе ти се симнам по оџак и ќе ти ебам се над 30 грама :pos: :pos: :pos:
Хахаахахахахаахахахахаахахаба
Одамна не сум прочитал вакви традиционални албански коментари,освен ако не начекам некаде стар коментар на јутјуб.

Кога играа порано Шкендија-Вардар на нивната веб страна имаше стрим со коментари на кој имаше јаки пцуења,за да по некое време го исклучуваа чатот,зошто имаше толку спамања со национализам и навреди што буквално и на најголемиот националист кој има 20+ би му докурчило и би го исклучил стримот :icon_mrgr:

Времиња,како вчера да беше 2015 а оно веќе скоро 5 години летнале.


ЕДИТ:Шкеднија на тие преноси имаше и коментатор,типот само што ќе стасаа овие до центар почнуваше да се дере како да имаат стопроцента шанса за гол :D
 
Последно уредено:

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.283
Ај малце оф-топик ќе отидам...:D
Ги имам ставено и како постови во една тема, али ќе ги пишам како цитати да биде попрегледно :D
Значи вчера играа Шкендија-Портдаун (од Северна Ирска се овие) и ја даваа утакмицата на нет на една локална Тетовска телевизија. И од страна на стримот можеше и да се коментира. Неколку души од Северна Ирска ги ословувуваа фановиве на Шкендија како Македонци и овие ептен се пиздеа и цело време пцуеа. Се уклучи и еден Горан и им пиша на Северно Ирциве да не се чудат на коментарите на Албанциве пошто биле ретардирана нација :icon_mrgr:
И од тогаш до крај на утакмица само го пцуеа тој Горан или плукаа по Македонија. Успеав да издвојам три коментари :D

Argjent angola angola vam jebe toj pero antic
Албанија веќе се пласираше на Олимписките игри па сега ни пукаат сеир :icon_lol:

Moni OOO GORAN AHH MOTRENNN NGOOOJ JEBEM TI BUGARSKO PLEME JEBEM TI MULTVITAMNISKA NACIJA
Ноу комент :icon_mrgr:

Nderim abe goran kuti vise da ne ti vlezam doma po oxhak i sve nad 30 grama da ti jebem
И Дедо Мраз навива за Шкендија :D
 
Член од
7 март 2009
Мислења
1.127
Поени од реакции
788
Ја имам научено напамет некои стихови за романтики и љубови така убај узвишени нешо најдов по весници нешо од филмој, после малце уфрлам муабет “вечно твој, љубов, злато, бла бла бла...“ па ако не оди тогај се обидвам да ја испијанам, ако и то не успеам, ваѓам пари (по 50 евра) и на крај ако сето то не уроди со плод, плачам, солзи пуштам, некои прикаски тужни од детство несреќно, тате шо ме тепал, кучето шо ми го згазнаја, дека сум сам и осамен на овој мрачен свет а судбината ме фрли на карпи каде окенот на маки ги прекршува своите бранови над моето крхко тело и душа... и најчесто ќе ќерам едно клецкање а кај овие поромантичните и пушење (со солзи во очи и велам “ај мори залапај го троа...“)

Најхилариус пост на Лет3 дефинитивно,се утепав од смеење,ај мори залапај го троа :pos:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.711
Не го гледав Ел Класико, читам во темата за Ла Лига секакви досетки, за тоа колку бил лош фудбалот и наидувам на ова:

Bolje da gi citav postovite na Stelt za Pepe nego ova sranje

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
:pos: :pos: :pos: :cuc::cuc::cuc:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom