Пост на кој сте се изнасмеале

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Песимист, 15 ноември 2009.

 1. whatto

  whatto

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  1.907
  Допаѓања:
  6.099
  Инаку најинтересното е тоа што врска немав која е типкава.
  Ама откако никна постов+неколку реплицирања ја утепав од слушање be the one колку само врска неам шо се случува на ова сцена тоа е чудо некоје :pos:освен таа песна ниедна друга thx god :pos:

  Последен поздрав (иако скоро никогаш не го читав) постов поштено си развали.
  Great job kid.

   
  На Skorp, Iceboy, mkgunner и уште 12 други им се допаѓа ова.
 2. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  6.457
  Допаѓања:
  12.626
  :pos::pos::pos::pos::pos:

  Вчера случајно во собата најдов стари цедиња, потпишано беше "свецки хитови", и Чуџука беше таму. :pos::pos::pos:
   
  На whatto, Ska Maniac, Stefan-kobe и уште 17 други им се допаѓа ова.
 3. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.381
  Допаѓања:
  667
 4. Vori

  Vori ВАШ ЛИК И ДЕЛО

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.066
  Допаѓања:
  3.100
 5. RebelMk

  RebelMk ₪ ₪ ₪

  Член од:
  18 октомври 2010
  Мислења:
  1.381
  Допаѓања:
  667
  Добро ова беше поради проблемот релација С.Арабија-Катар :) Не е ок али еве до некаде може да се прифати. Симпатизер си на Барселона (европски клуб) и што очекуваш на логото да има ? Жирафа !?!?! :) Тој црвен крст сите што го спомнуваат на бела основа е знамето на градот Барселона. Се на се лудило :)
   
  На Vori му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Ilumious

  Ilumious Патник, педер, поет, администратор, масон

  Член од:
  29 јануари 2007
  Мислења:
  72.169
  Допаѓања:
  141.778
  Има и бетер, дедо му на Бербатов (поп по професија) се бунтуваше кога требаше да потпише за МЈ, ќе ја носел на себе сатаната :pos:
  Исто и во фан клуб одамна не праша еден дечко, поп бил и кај да најдел дрес без ѓаволчето. Секој со своето, што да кажеме друго.
   
 7. KaWa

  KaWa

  Член од:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  668
  Допаѓања:
  521
  :cuc::cuc::cuc::cuc:
   
  whatto, krkac, |gor и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  26.038
  Допаѓања:
  62.866
  Стек бил два пати у Маџари на бурек, еднаш до Бит Пазар кога купувал ласери за 130че, објаснува како ПРИСУСТВУВАЛ на неколку екскурзии низ Европа :pos::pos:
   
  На Сладоледџија, zee German, Зрното и уште 32 други им се допаѓа ова.
 9. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  26.038
  Допаѓања:
  62.866
  Земал со цел памет со Стелт се објаснува за фудбал, на крај му пукна филм и му рече сам себе да се занемари :pos::pos::pos::pos:

   
  На Fastforza, mkgunner, Ilumious и уште 16 други им се допаѓа ова.
 10. Near

  Near Рандом лик од соседството

  Член од:
  26 март 2009
  Мислења:
  3.665
  Допаѓања:
  4.397
  Буквално ја замислив ситуацијата како Спалети му се правда на Икарди со ова,ама моментот со кртовите беше врв..која ти е оваа клетва бе :pos: :pos: :pos:
   
  На mkgunner, Ilumious, dragonsky и уште 10 други им се допаѓа ова.
 11. dragonsky

  dragonsky Hate leads to suffering

  Член од:
  25 декември 2010
  Мислења:
  33.449
  Допаѓања:
  65.735
  Кладилница хумор.

   
  На DracevoTheCity, Fastforza, Makaron и уште 17 други им се допаѓа ова.
 12. Mondonico

  Mondonico

  Член од:
  15 јануари 2013
  Мислења:
  8.173
  Допаѓања:
  12.098
  Не е можно ваква будала да е :pos:
   
  На DracevoTheCity, Fastforza, Makaron и уште 15 други им се допаѓа ова.
 13. ЈуријАркадиевич

  ЈуријАркадиевич Модератор

  Член од:
  10 мај 2010
  Мислења:
  669
  Допаѓања:
  1.816
   
  На Fastforza, Ne_sum_ja, Makaron и уште 17 други им се допаѓа ова.
 14. whatto

  whatto

  Член од:
  26 јуни 2013
  Мислења:
  1.907
  Допаѓања:
  6.099
  [​IMG]


   
  На zelenko, Хоуп, kazioX и уште 7 други им се допаѓа ова.
 15. Vori

  Vori ВАШ ЛИК И ДЕЛО

  Член од:
  23 март 2009
  Мислења:
  5.066
  Допаѓања:
  3.100

Сподели преку: