Пост на кој сте се изнасмеале

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.859
Поени од реакции
34.893
@Џонтра Волта 100 % има фајлови со архива за секој член. Нема шанси вака да памти и да удара burn-ови на сите. :pos: На мене пред некој месец ме тепаше за Икарди, сега на стекот за Министарке. :pos::pos:
 
Џ

Џонтра Волта

Гостин
@Џонтра Волта 100 % има фајлови со архива за секој член. Нема шанси вака да памти и да удара burn-ови на сите. :pos: На мене пред некој месец ме тепаше за Икарди, сега на стекот за Министарке. :pos::pos:
Абе ова пред некој ден Стекот у ДК имаше пишувано нешто за ЈСП кур се тресе и у постот спомнал НЕ ПИЈАМ.......... Сместа добив материјал у инбокс за дерење, си викам нека го ќе ми притреба кад-тад, кога денеска гледам волеј. :D

А тоа твоето за Икарди убаво го имав запамтено. :icon_mrgr:

Друго, Стек е тој што чува све и свашта у пц, иаме една група интерашка, 7-8 души и Стеков има за секој по едно 5.000 слики. Иам и ја нешто, не викам не, ама овој има цел хард диск со глупости.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Абе ова пред некој ден Стекот у ДК имаше пишувано нешто за ЈСП кур се тресе и у постот спомнал НЕ ПИЈАМ.......... Сместа добив материјал у инбокс за дерење, си викам нека го ќе ми притреба кад-тад, кога денеска гледам волеј. :D

А тоа твоето за Икарди убаво го имав запамтено. :icon_mrgr:

Друго, Стек е тој што чува све и свашта у пц, иаме една група интерашка, 7-8 души и Стеков има за секој по едно 5.000 слики. Иам и ја нешто, не викам не, ама овој има цел хард диск со глупости.
Вака нешто на пример?
FflvCEB.png
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Не може Николас Кејџ да биде антипатичен. Може онаа промашенана Џенифер Лоренс да биде таква, но никако господинот Кејџ.

Башка нема никаков сексепил, ко да ја земале од Долно Седларце и ја ставиле да глуми у филмови.

Нула од жена
Нејзините leaked photos шо беа тогаш, беа најнепотребните nudes во историјата на човештвото.
A и реален муабет.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.034
Поени од реакции
106.826
Каков опис за ситуацијата во Интер :pos::pos:
Спомнал Тролот погоре, хрватски и италијански кланови у тимов. Срам ме фати искрено, какви мунгоси ми го држат тимот у заложништво.
Од една страна имаш усташка бригада предводена од сплитскиот галактикос Иван трол Перишиќ и ретардот од Долна Грабовица Марсело држам кафич Брозовиќ.
Од друга страна капо ди тути капи, Данило келнер со педерска стековача од залижана фризура-не знам фудбал да играм Дамброзио и Антонио премногу јак центаршут и опасност од десна страна Кандрева.

Све да ти ебам од екипа.

Порано клановите барем имаа смисла бе, Камбијасо синдикалец со стаж у клубот и околу него ситни аргентинци Рики Алварез и пичке материне.

Мрш Интер.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.372
Поени од реакции
42.562
Ејјј форумов пак станал забавен, не ми се верува :D :D
 
C

Castiel

Гостин
Алегри, тоа дома Валетинчето што ти се мота да ми го испратиш мене, па убаво да наплати за вечерашниот резултат. Па потоа ќе види таа и бисквити, и житарици, и Милано, и Бергамо, и Фиренца....ма се ќе види, и тоа кученцето што го шета насекаде и на тоа ќе му го набутам, стокучки ќе му изнаебам.

А таа колата што ја вози ќе ми ја даде на поклон во знак на извинување што претрпев шок овие два часа гледајќи мртов фудбал... и со таа кола ќе тркнам до Битола и @Џони Вајсмилер ќе го тепам како мртво куче среде Широк Сокак, па потоа ќе тркнеме и до Магнолија каде ќе го доотепам кај споменикот на Филип Втори и сонцето на Вергина, се ради тоа што се курчи насекаде по темиве врз грбот на Јувентус, пу ти ебам несреќата жива.

Да ти ебам и Алегри, и Стураро, и Валентина, и пекинезерот нејзин, и Џони да го ебам откако ќе му ја одерам кожата.


:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
8.394
Поени од реакции
12.058
Требаше да видам овде дали има торент за I, Tonya, отидов на пајрт беј и ... one thing led to another, завршив на порнхаб. Ебати дното од човек.
:zver::zver::zver:
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Еве го, откако покажа рогој. :D
Леееј види го Марота, со едното око го гледа резултатот, со другото око гледа која минута е...

:pos:
Ова е оној момент кога знаеш дека не треба да се смееш ама кога ќе ја видиш сликата не можеш да престанеш да се смееш, плус кога некој ќе пише нешто за тоа. :pos:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Не бе, какви докази. Целата работа со СЈО е „Монти Пајтон“. Уште па и поставувањето на „стручњакот“ и „капацитетот“ Катица.
Јасно е дека е се политичко обвинителство, па и целите се насетуваат... Се крши устав со самото формирање, се крши устав/закони со прогласување на снимките за доказ... Смешки. И тага. Не сме ни банана држава. Уште полошо сме.
Програмерот-експерт по кривично право, област економски криминал, а и СЈО уште е неуставно
 

Kajgana Shop

На врв Bottom