dragonsky
Поени од реакции
70.432

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ќе се гледа Black Swan за скоро, Купкаче.
  • Вау
  Reactions: dragonsky
  dragonsky
  dragonsky
  Фалат 'reacts' на постовиве на Кајгана хаха :D :O <3
  • Љубов
  Reactions: Corvus
  Corvus
  Corvus
  Твојата желба нивна заповед цуце <3
  Сунчица
  Не се губи, Анштајн прф е кажаја дека јадро може да се цепи тоес да се деси фисија и да се стфори јако количестфо на енергију такозвана нуклеарка
  Да не бија он, кур проект Менхетн и Хиро и Нагасаки
  • Ми се допаѓа
  Reactions: dragonsky
  парва
  парва
  Устафри ск виде дека за трету сф збориш
  • Ми се допаѓа
  Reactions: dragonsky
  dragonsky
  dragonsky
  Хаха, а бе се сфативме на крај битно :D
  dragonsky
  dragonsky
  И тотално и забораив дека го пишав прееска постов бе хахаха
  Си се исцедил веќе
  • Хаха
  Reactions: dragonsky
  Corvus
  Corvus
  Може не можеш да си ја пополниш дупката во себе, ама затоа можеш да ја пополниш Аурумoвска :')
  ЛЕЕЕЈ ДА ЈА ИМАМ ГЛЕДАНО НАЈЈАКА!!
  • Љубов
  Reactions: dragonsky
  dragonsky
  dragonsky
  Секако дека ти си ја отворила темата :D
  Нема ни 2 страни темата :(
  Corvus
  Corvus
  Нели :(
  Па само тогаш кога ја отворив пишаа тие што ја гледале, како што гледаш не се многу на број :D
  И после потона под активните теми :((
  Corvus
  Corvus
  Додека ме држи мислава да ти кажам дека летербокс воведе некоја ограничена опција за импорт на листи од други страни(имдб и сличните), па ако имаш некаде онлајн листа, сега е моментот да дојдеш во нашето летер комјунити кај што секојдневно се манијачиме кој што гледа :D
  ll be happy to share additional details with you my email id is "giffjanba23@hotmail.com respond to my email address not in this site because you do not visit this site
  vidi vo settings na receiverot kakov e formatot na slikata, vidi smeni gi site opcii, nekad znae da se izmesti toa od nigde nikade. Od telefon sum sea ne mozam da ti objasnam ubavo kako ama eve jas na Vip sum i ok e slikata.
  Ilumious
  Ilumious
  pod opcii mislam wide, 4:3, itn itn
  dragonsky
  dragonsky
  Пробав и тоа... Имам само две опции, 4:3 и 16:9...со 4:3 имам од страна црни линии....и пак ми е исто до пола го гледам само екранот...мислев да не е до МТВ....ама гледам на другиов телевизор дома нормално е све...

  Фала што пиша сепак :)))
  dragonsky
  dragonsky
  А еве и со пребарување на сите канали пак пробав...и пак МТВ1 така ми е..другиве МТВиња ми се нормални :D
  Под хитно таа ретардираната црнка во горниот десен агол од аватарот да ја избришеш.
  dragonsky
  dragonsky
  А бе ајде демек некој аватар ми гледа...тоа луѓе ни постови не ми читаат камоли аватар да ми гледаат :D
  Anon
  Anon
  *pats him on the back
  Corvus
  Corvus
  Позитивна непријатност! :DDD

  Многу грд аватар инаку, Анон си го утнал едитот, си требал само точката да ја остаиш а другово shift+x
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Anon
  G
  Да бе сега гледам во која тема сум пишал хаха, наредна само ако не му скинеш некој бод на Порто мисли му ја xD
  G
  Оваа ти е стара лига одамна им е почната, новата уште не е креирана..
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom