Пост на кој сте се изнасмеале

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Де кога ја начнавте темата постирајте ја и историската реплика на Сладоледџија и неговите дилеми дали @Ilumious сака странец :LOL:
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Де кога ја начнавте темата постирајте ја и историската реплика на Сладоледџија и неговите дилеми дали @Ilumious сака странец :LOL:
ќе се фати со Македонец :LOL:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Се гледа дека ја нема преболено Фросе. Не ми е јасно како успеал да најде слично презиме :cuc:
Баш кога стиснав асепт Кимо ми пиша, вика ова како кога се додале за френдс Бласчиковски и Микитарјан од Дортмунд :pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.964
Поени од реакции
35.576
Една вечер ќе решам да спијам и да пропуштам тенисите, и се дешава Ивкова слава во кладилницата. :pos::pos::pos::pos::pos:


На темава во 4 сато или тешки коцкаришта или невработени лујџе. :pos:

Ова е надреализам, не е можно што гледам со очиве.
Где сте мишеви?

:pos:

Симончето спаси 3 меч топки. На Дејвис и паднал ноктот од ногата. :) Нема појак спорт за кладење од женски тенис. :D
БРЕЕЈ :pos::pos::pos:

Се распадна.

брејј ноктот и падна
Следува Чарли со валуе бетовите. :pos:

тотално ги оправда 1.08 кои ги имаше пред почетокот на мечот, ваков валуе бет тешко дека ќе има до крај на сезона
И очекувана реакција кога паѓаш у 4:23 сабајле. :pos::pos:

Добро бе не кур замарај со тие вредности јебем ти и вредности и се, остај да се нервираме и да умираме од мака. Дај Боже да умре оваа Дејвис, значи да тепа Халеп и при поздравувањето да се онесвести и да цркне, и ебам тоа гнидата одвратна америчка. МТО на сред гем зема, гроб ли ти не ебам неписмен.
Малце утеха.:pos:

Доста бе па ти, утре 700евра ќе ставиш на ИТФ 10.000 мажи на 853иот на АТП против 1341иот на АТП на 1.25 квота и ќе ни ги правиш цитрони како твојот фаворит имал 5-2 а 5-7 изгубил во трет сет.


Нека ме разбуди некој. Мислам дека сонувам
Срамота е ова бе ало, ова е за в затвор.
Хахаххаахахха мечов е тежок надреализам, слободно следно коло ставете фамилии имот наследство се што имате буквално против Дејвис, гарантирам со глава дека ќе изгуби.

До крај на мечов уште Халеп цицките да си ги врати фали и дете да роди на терен за сликата да е комплетна.
Во меѓувреме Халеп тепа после породилни маки. :pos:


Зицер Халеп деца мои :cool:
Халеп осваја :cool::icon_lol:[DOUBLEPOST=1516420928][/DOUBLEPOST]
Поголем поклон фикс немало hhhhhhh
Ние треба со време да се убиеме сите до еден овде ја само тоа имам да ви кажам. ЕДЕН НЕМА НОРМАЛЕН!
А замисли колку беше прејак мечот за неутрален тениски фан.... Сеа тоа што ние сме дното на општеството и умиравме 4 саати е сосема друга ствар.
:pos::pos:

И тука веќе кулминација и сите на спиење. :pos:


Македонија оди полуфинале 4.5

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

Оплакох. Иначе одам да спијам, станав да проверам резултатите. :pos::pos::pos:
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кога ќе одвали на Твитер некој ваква компарација, да ми титнете, јас ќе ви се јавам. :D

Брееј кој им дал на хрвативе да оргснизираат светско, салава скроз празна. На Партизанска се собира појше народ коа на некој ќе му пукне гума...
 
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.583
Поени од реакции
3.591
Се извинувам ќе забегам оф топик малу, ама мислам дека е интересна прича. Јас само ова можам да го добијам од кладилница. Седиме со мајка ми гледаме филм и се спомнува Антверпен во филмов. Се отвара дискусија од каде е. Мајка ми вика Холандија, јас Белгија. И паѓа кладба. Нормално јас го знам градов од кладилница. Барем кога не можам тикет да погодам, научив нешто географија и добив кладба. :pos:
[DOUBLEPOST=1516621793][/DOUBLEPOST]:zver:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.118
Поени од реакции
20.964
Ова е дискусија на тема за агенцијата Венера Кемаловски која измами студенти
Зошто би вршел измама тогаш ?

Ако газдава мислел дека измама према 100 студенти ќе остане незабележана тогаш е многу глуп, ама не верувам дека е тоа.

Претпоставувам дека се работи за фрустрација на студентите што не отишле у Германија, за што апсолутно ги разбирам, АМА различно е тоа од кривично дело измама.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
1. Затоа што е циган.
2. Затоа што е мнооогу глуп.
3. Не е само измама, други кривични дела има. ;)
А сеа мангуп си шо го нарече циган ?
Мачињата сами ти ги отвараат нозете после ова ?

Он дури и да е "мнооогу глуп" ти си поглуп и од тоа.

Башка мислам дека на Правен студираш, ама џабе коа не си научил ништо...


Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ау, ме процени од 5 букви.
Не реков циган заради неговата етничка припадност. Ама шо има да ти објаснувам за некој кој не го знаеш.
Зошто у некоја си другс смисла да кажеш циган е оправдано...

Интересантно :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Да, како на пример ти кога за Нани или за Нејмар викаш циган. Или сега ќе ми кажеш како никогаш го немаш употребено тој збор? :pos:
Како тоа пробуваш да го свртиш муабетот накај мене ?

Ти си тој што оправдува користење „циган“ не ја :)

А ова е фан клуб Арсенал пред еден ден
Да, Роналдо. Еве читаме цело време дека се циганчи у реал за најбогат да биде :icon_lol:

Шала на страна, да никој не кажува идам за пари, ама па и никој не го има ова вака кажано освен Анри. Поправи ме ако грешам.
Генерално сите викаат нови предизвици, дрн-дрн исти муабети, шаблон речиси, ова бар ја малце на друг начин го глеам и друго ми звучи.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.648
Поени од реакции
13.112
Го читам Џонтра и пред очи ми излага истата ситуација од вчера. Пак се качувам во 23ка, овојпат накај Аеродром одев и возачот имаше залепено на апаратчето бесплатен превоз. Јас сега знаев дека е бесплатен превозот али не ме кошташе ништо да го прочитам и тоа. Завршив работа во Аеродром и се качувам пак во 23ка за накај дома ( од Ченто сум иначе, повеќе информации во инбокс) и пак на апаратчето си пишуваше бесплатен превоз. И влегува една жена и нели фиромјанското да се избута пред сите, зема испобута 15 души за да се намести прва, влегува и со картичката накај апаратчето и тоа и ја откуца картичката. :ROFLMAO: Само што куцна шоферот и вика абре бесплатно е луѓе, гледате колкава налепница имам ставено. Е ако ти е краво една, пак да се гураш пред сите и да газиш луѓе само за да седнеш. :kuracc:

Ова со работењето на апаратчињата додека е бесплатен превозот е уште еден доказ за тоа каква дефектна држава сме, па исклучете ги ако е бесплатен превозот, симпл ес фак.

Него у неделата бев втора и се договоривме со другариве да идеме на кафе тука локално, да се видиме на пола саат. Доаѓа другаров да ме земе и му викам оди до банкомат треба пари да извадам. Застанува тој само од спротива на улицата, одам јас вадам пари и се враќам накај кола, отварам врата и само слушам пискање: АААААААААааааааааааааааааааааа и кревам глава гледам жена во колата.:confused: Стефан дегенот влезе во погрешна кола драги мои, пошо во принцип кога вадам пари од тој банкомат ја оставам колата од страната на банкоматот и додека си ги местев парите во новчаник махинално си влегов како да сум со моја кола дојден, си мислев таму е колата и се е ок, а уствари другар ми од спротива беше паркиран. :D И се извинив на жената и отидов накај кола смеејќи се. Ти ебам тоа Стефанот скапан ти ебам.
:icon_lol:
 
L

Löwe

Гостин
ВИДИИИИИИ ГО БРОЗОВИЌ дахблфдксхбјфсјфбдссбхјфдсбфдс :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Слуша Луда девојко и копка ме копка додека вози Ролс Ројс :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: Божеееее што имаме во екипа Божеееееееееееееееееееееееееееееееее :tapp:
Истата таа алфа сељачина ќе напраи Икарди да си иде од клубов, све му ебам просељачко.

Нејсе, коа сме на темава со музика... :icon_lol: Воала

Прегледај го приврзокот 184969
 

Kajgana Shop

На врв Bottom