Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Може да го користат и оња машкоженцките т.е педерите, нели ВасиЌ?
 
Член од
4 декември 2007
Мислења
119
Поени од реакции
4
Нема да требаат лубриканти, малку загревање и ќе пали од прва :icon_bigg
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Ем, така де, си знаат оние кои се узнаени и освестени во поглед на сексот.
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Не практикувам анален секс, другите два типа сосем ми се доволни. :icon_lol:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
134
Поени од реакции
0
интересно толку пишувања а сите исто кажуваат 3-4 работи ближиме/те до идеалност браво тоа ме радува
а јас инистирам на анален кога немам при рака презервативи :toe: то сиромаштија
 

--**ЕмА**--

take me as i am
Член од
14 ноември 2007
Мислења
380
Поени од реакции
11
хм...па релативно е , искрено сега со ова рамислување не би го направила тоа , некако ме асоцира на нечистотија, не знам зошто , но за понатаму никогаш не се знае...:)
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
абе что сте запнале за аналниот кога тој отвор е за сосема друго хуху
+ гадно е многу
 
Член од
23 декември 2007
Мислења
54
Поени од реакции
0
Inace iskoci nov virus, nesto slicno na sidata, koj ne se leci, se prenesuva preku analen seks. Neznam podetalno za toa, ako ve interesira proverete na internet. Pa zatoa i ne vi preporacuvam mnogu da praktikuvate ... Sto se odnesuva do mene, nikogas!

Eve eve najdov ... i na forumov ima za nea ... idete u zdravje i uverete se sami ---> УСА 300 нова смртоносна бактерија
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
Inace iskoci nov virus, nesto slicno na sidata, koj ne se leci, se prenesuva preku analen seks. Neznam podetalno za toa, ako ve interesira proverete na internet. Pa zatoa i ne vi preporacuvam mnogu da praktikuvate ... Sto se odnesuva do mene, nikogas!

Eve eve najdov ... i na forumov ima za nea ... idete u zdravje i uverete se sami ---> УСА 300 нова смртоносна бактерија
Anti анал секс пропаганда :)
 

samantha

who's tha boss?
Член од
16 октомври 2007
Мислења
196
Поени од реакции
1
lele aman so ovie kaki temi...
koga maskite ke sfatat deka curi nejkat anal sex?

Toa e isto kako vas nekoj da ve prasa sakate li raka do lakt u gze?
hahahaha
kako i de Pozdrav
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
lele aman so ovie kaki temi...
koga maskite ke sfatat deka curi nejkat anal sex?
Aj вака сеа, гледам ве мрзи да читате, сите женски не рекоа дека нејќат.

Тука собрав неколку цитати од женски кои се изјаснија позитивно кон прашањето на темата, така да samantha не си во право.

Jas sum da se probat se:) dosega analen neam imano ama ako dojt do moment da imam zsh da ne.E sea bolelo...am boleshe i prviot pat vaginalno ama sega ne bolit ubo e :) :P

P.s Stenmarc e manjak:)
Јас сакам,а од муабетиве со другарки сум заклучила дека воглавно сите уживаат во тоа,освен оние кои уште од старт со скептицизам се поставуваат према работава..мислам ок,ако на некој не му одговара со сила убавина нема,ама незнам што ги кошта да пробаат
Секој треба да го прави она кое му е убаво. Али она „не бе на што ти личам јас” кое го имам добиено како одговор од некои другарки што ги прашав дали практикуваат - ми е ненормално смешно. Што е толку одвратно? Кога си со некој заедно би требало да не ти е гад од ништо, нели? А и додека не се проба не можеш да знаеш...
abe ako togas taka si sakal zasto pa sega ili togas koga ke dojde da smenis stav,furaj vaka,i ja imav slicni zamisli koga nemav probano :cug: :cug:
Не се работи за мењање став, се работи за тоа дека ќе сакаш да пробаш ново, ќе бидете поблиски отколку пред тоа, нема да ти е гад од ништо...
Ne sum probala analen do sa .. ali i za toa ima prv pat ;) Otvorena sum za se .. avantura si e avantura .. i ako ima zenski sho go primat analno ne vervam deka e samo od sho mu e ubo na mushkoto ;) i oni ima zadovolstvo .. taka da .. mejbi prvio pat boli .. ali posle prvio pat .. sledi vtor .. pa tret .. i tako dalje (=
Филингот не е лош, ама според мене стандард е подобро...
Сакам,ама сакам и Тој да знае кога е време за тоа.Првиот пат не ни осетив,ниту ме болеше,ниту требаше да ми најави. Значи,знаел кога е време.
Најпогодно време е при крај,значи, запалени максимум, максимум влага,секаде, и може да влезе без проблем. Не ви требаат никакви лубриканти,, И да, убаво е! Особено ако истовремено работи со прсти и напред.
Sum probala i ne e nisto posebno no nema nekoe pregolemo bolenje... Ok e ne e loso.
Kolku sakam da imam analen seks?
Pa sakam barem ednas do dva pati nedelno. I go pravam toa ne poradi zelba na mojot partner zatoa sto samo saka, tuku poradi toa sto i jas sakam i toj saka. Nie prosto uzivame vo seksot ili vodenje ljubov.
Prviot pat navistina bolese malku, ama so dobar lubrikant, odi dobro. :helou:
HELOO,
jas praktikuvam analen ama ne za keif na decko mi nego zatoa sto sakam, zatoa sto mi e strashno dobro! normalno deka bolese prviot pat i boli sekoj pat dur da vleze ama se e toa normalno.
Многу нормално дека тоа зависи од секоја девојка индивидуално. Неодржано воопштување е дека ако си у сериозна врска ќе одбиеш, а за една вечер со некој би имал анален секс без проблем.
И тоа дека женските као нешто глумат, и се прават светици, а у суштина прифаќаат се, ми е малограѓански резон. Не викам дека нема девојки со двоен морал (очигледно Dzings се на такви налетува), но сметам дека одамна е пројдено времето кога девојките морале да се кријат или да бидат едни со партнерот, а други позади негов грб. И тие шо се такви, се само поради својата малициозност.
Всушност, не ни гледам нешто толку страшно у аналниот секс, па да мора да се криеш. Иако лично не би од разни причини, сосема ми е во ред некој да го практикува.
Pak e do slatkarotsasence19ama tuka sme nie pa nema da te boli:
Koga si vo P.. MODE nemoj da se ebesh analno togash p...ta ti e opushtena ama g..ot tie stegnat svingterot ili gazniot muskul ti e stegnat pa te boli:nesum: .
Koga si vo ANAL MODE togash i p...ta i g..ot ti se opushteni shiroko otvoreni pa nema da te boli:smir:

Prvo vezbaj sama bez sasence19 .

1. Drkaj si ja normalno i ke primetish kako gazot ti e stegnat.

2. Sega drkaj se ama pochni so g...ot ne ja zakachaj p...ta.Svrshi na gazot:vozbud: .

Sega kazi mu na sasence19 deka ti si glavna. Digni mu go oralno i neka ne mrda. Stavi ja glauchkata na vlezot vo g..zot dobro podmachkan za prv pat. Poleka misli na drkanjeto i vnesi go dlaboko vo g..zot. Ti i sasence19 ke uzivate vo analen sex be bolka:smir: .

Pishe te ni kako beshe:zver:
Pari nazad garancija ama nemojte posle da zaakate se anal:nenene: ke si go rasipete sexot. Samo povremeno za razmenka. Negoviot orgazam e ist moze i da ne svrshi ama tvojot ke bide definitivno razlichen:helou:



Pogreshno! na M im e poubavo vo p..ka.Analen e iskluchivo bonus za F.Toa za zenskite e poseben orgazam ne velam podobar tuku razlichen. Maskoto ne e draznet vo g..ot pa da ima homo izazov tuku se drazni glans penis kako pri vaginalen kontact samo so pomal intenzitet.Mashkoto saka analen sex samo so zenska so koja shto e mnogu emotivno blizok.
Sto se odnesuva do tvojata zelba za analen sex a vazi za site zenski mozam da kazam deka e apsolutno nemozno da ne si bila analno nadraznuvana zatoa shto pri vaginalen sex mudata postojano te udira po g..ot a pri oralen sex ne zaboravi deka p..kata e na 1cm rastojanie od g..ot. Prashanje e samo kako mozokot gi prenesuva komandite dali ke ja opushti p..kata i ke go stegne g..zot pa go primash vaginalno. Ako gi opushti dvata otvori togash si spremna i za analno. Uzivaj toa e samo zabava ne se srami:kesa:
Јас сакам анален секс. :sekss: Повеќе сакам анален секс отколку класичен секс. Во моментов сум слободна и немам со кого да си направам, но се надевам дека во најскора иднина ќе си најдам партнер. Не би имала анален секс со кого било, ниту пак сакам да ги менувам често партнерите.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom