Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.233
Поени од реакции
391
Ееее, што мерак ќе беше на чмар?! Толку бактерии има на тоа место кои можат да доведат до несакани инфекции...-Оние жени што не го сакаат и не го практикуваат ова сосема ги оправдувам.
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
Ne sum probala analen do sa .. ali i za toa ima prv pat ;) Otvorena sum za se .. avantura si e avantura .. i ako ima zenski sho go primat analno ne vervam deka e samo od sho mu e ubo na mushkoto ;) i oni ima zadovolstvo .. taka da .. mejbi prvio pat boli .. ali posle prvio pat .. sledi vtor .. pa tret .. i tako dalje (=
 
Член од
19 мај 2006
Мислења
419
Поени од реакции
5
Sandra напиша:
Ne sum probala analen do sa .. ali i za toa ima prv pat ;) Otvorena sum za se .. avantura si e avantura .. i ako ima zenski sho go primat analno ne vervam deka e samo od sho mu e ubo na mushkoto ;) i oni ima zadovolstvo .. taka da .. mejbi prvio pat boli .. ali posle prvio pat .. sledi vtor .. pa tret .. i tako dalje (=
Sega da ne te prasuvam na kogo mu e poubavo na prstot ili na uvoto toa sigurno go znaes.Sum sakal da probam (ednas na pijano probav) ne sum mnogu insistiral na toa,ako ne saka partnerkata ne saka OK nemam problemi so toa.Nekoi velat tesno,poubav uzitok,za mene licno najubavo mi e koga partnerkata me zadovoluva oralno,pa ima li nesto poubavo od toa,mislam vo seksot.
 
Член од
17 јули 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
se ima pocetok .no se ima i vpecatok, nekomu dobar nekomu los.no da se proba ne e loso
 
Член од
23 јули 2006
Мислења
7
Поени од реакции
1
Филингот не е лош, ама според мене стандард е подобро...
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Не обожавам анал, ама мислам дека ретко кој жена ќе сака да си рашири анусот.

А за мажите го сакаат како некој вид на трофеј, ама како што кажа некој подоле во форумот бактерии мал милион па инфекции, за задоволство кое не е многу поразлично од вагинално.

Ако практикувате анала задолжително користете лубрикантен кондом
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
asterix_m напиша:
А за мажите го сакаат како некој вид на трофеј...
Ајде објасни го ова те молам. Ако сакаш, се разбира. Што е тука за перчење? Девојката му натртила г`з и тој којзнае што добил за да гледа на тоа како на трофеј?
 

Chandler

По религија - ПОПУЛИСТ
Член од
27 август 2005
Мислења
362
Поени од реакции
10
Nema veze toa trofej i takvi raboti. Mozda kaj nekoi maski uspehot da im go stavat u g`z na nekoja go smetaat golem uspeh na domasnata industrija. I sve dodeka taka se dozivuva analniot seks, ke ima predrasudi i odnapred ogranicuvanja. Iskustvoto mi kazuva deka posle prvata proba, devojkite zbesnuvaat po analen seks. Megutoa, treba poleka, so objasnuvanje da se prijde na temata so devojkata (sepak, u nejzin gz ke vleguva nesto, ne u na maskoto). Koga ke razjasnite sto bi se slucuvalo i koga higienata ke bide na zadovolitelno nivo (najvisoko), pristapete kon toj akt i uzivajte (narocito devojkata, trust me on this one).
Samo treba otvoren um i malku avanturizam kaj participientite, i nema granici :)
Odbivam komentari kako "zatupenost", "zastareni sfakanja" i sl. vo vrska so otvorenosta na devojkite kon analniot seks. Sepak, it`s her ass, not mine :)
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Fortune напиша:
Ајде објасни го ова те молам. Ако сакаш, се разбира. Што е тука за перчење? Девојката му натртила г`з и тој којзнае што добил за да гледа на тоа како на трофеј?

Епа убаво си лоцирала, таа му се натртила и овој ја растурил. Е после на улица лом ја прави и е главен е*ач меѓу другарите.

Жално нели, гледано од женска призма
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
А да прашам, чисто информативно: појќе сакате да пружате или да ви пружет анален секс? и образложение сакам!
 
Член од
25 јули 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
Сакам,ама сакам и Тој да знае кога е време за тоа.Првиот пат не ни осетив,ниту ме болеше,ниту требаше да ми најави. Значи,знаел кога е време.
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
tctctc напиша:
Сакам,ама сакам и Тој да знае кога е време за тоа.Првиот пат не ни осетив,ниту ме болеше,ниту требаше да ми најави. Значи,знаел кога е време.
А кога е време и јас да знам ако се најдам во таква ситуација
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
za site e, aj pearl sea poso prva se javi, kazi
 

pearl

..~..~..~..~..~..~..
Член од
20 август 2005
Мислења
2.651
Поени од реакции
1.962

Kajgana Shop

На врв Bottom