Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
Lady Satori напиша:
Само вагинален би прифатила , орален нема теорија , а за анален би размислила , зависи од партнерот дали е добар или не:sekss:
Девојче, извини што ќе избегам малку од темата, ама колку години уствари имаш?
Ова ми звучи како оние муабетите во основно (сега во забавиште ги прават) „нема шанса да се лапам, тоа е одвратно!”.
 
С

Сатори

Гостин
Acid напиша:
Девојче, извини што ќе избегам малку од темата, ама колку години уствари имаш?
Ова ми звучи како оние муабетите во основно (сега во забавиште ги прават) „нема шанса да се лапам, тоа е одвратно!”.
Далеку од тоа нема шанси да се лапам , забавиште и слично , мислам само дека се е тоа како ќе си ги зацрташ некои работи!
Ако на некој не му е баш драго да има нешто во уста , тогаш тоа е неговиот избор нели???
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Lady Satori напиша:
Само вагинален би прифатила , орален нема теорија , а за анален би размислила , зависи од партнерот дали е добар или не:sekss:
прв пат слушам дека девојка попрво би прифатила анален одколку орален секс, стварно интересно
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Lady Satori напиша:
Само вагинален би прифатила , орален нема теорија , а за анален би размислила , зависи од партнерот дали е добар или не:sekss:
Уат? Орален нема теорија? Зашто? Не сфаќам. Анален дали е добар партнерот зависи? НИ ова не сфаќам. А вагинален би прифатиле без проблем? Јас ништо не сфаќам од ова што го кажа. Глупости:ija:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
А бе нејчи в муцка, сака в дунде, а мисли дека не би имала проблем в гз.
Сеа јасно ви е.
Не сака урдосан в муцки.
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.202
Поени од реакции
34.435
Lady Satori напиша:
Далеку од тоа нема шанси да се лапам , забавиште и слично , мислам само дека се е тоа како ќе си ги зацрташ некои работи!
Ако на некој не му е баш драго да има нешто во уста , тогаш тоа е неговиот избор нели???
Ама сепак, колку годинки имаш? :)

Апсолутно се согласувам дека тоа е твој избор (немора 3 прашалници на крај да оставаш...), ама и останатите ќе се согласат дека ова е премногу малолетничко размислување. Далеку од тоа дека одиш во забавиште. Мојата компарација беше на оние детски муабети од типот „еј, ја нема никогаш да се лапам. одвратно. па уште со јазик. бљак”. Не е фино да си зацртуваш некои „нема шанса” работи во животот, а уште помалку во сексот.
 
С

Сатори

Гостин
Acid напиша:
Ама сепак, колку годинки имаш? :)

Апсолутно се согласувам дека тоа е твој избор (немора 3 прашалници на крај да оставаш...), ама и останатите ќе се согласат дека ова е премногу малолетничко размислување. Далеку од тоа дека одиш во забавиште. Мојата компарација беше на оние детски муабети од типот „еј, ја нема никогаш да се лапам. одвратно. па уште со јазик. бљак”. Не е фино да си зацртуваш некои „нема шанса” работи во животот, а уште помалку во сексот.
Малечка сум во годинките , само 16 , ама не е тоа поенатата , ако гледаме во размислувања за сексот , јас сум за садо - мазо секс , па што?Секој си има свои размислувања , а јас во забавиште си зацртав кога ќе ми биде првиот бакнеж и дека баш ќе биде закон ако има јазик и малку касање!:icon_lol:
 

Go2bed

Vasilij Zajcev
Член од
2 март 2005
Мислења
972
Поени од реакции
13
абе вакви што викаат НЕ....се најопасни......
 
С

Сатори

Гостин
Само знам што сакам , а што не , а кога ќе дојде искуството тогаш ќе зборам за искуство сега зборам само за она што сакам да го пробам и направам ништо повеќе , така да ...
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Lady Satori напиша:
Само знам што сакам , а што не , а кога ќе дојде искуството тогаш ќе зборам за искуство сега зборам само за она што сакам да го пробам и направам ништо повеќе , така да ...
Абе и јас порано зборев што- како сакам. Али ништо не е како шо планираш - подобро е, бар кај мене:):)
 
С

Сатори

Гостин
Анастазија напиша:
Абе и јас порано зборев што- како сакам. Али ништо не е како шо планираш - подобро е, бар кај мене:):)
Во надеж сум дека е подобро , ама ќе видиме:devil3:
 

Ivy_K

/
Член од
29 мај 2006
Мислења
1.206
Поени од реакции
16
Анастазија напиша:
Абе и јас порано зборев што- како сакам. Али ништо не е како шо планираш - подобро е, бар кај мене:):)
abe ako togas taka si sakal zasto pa sega ili togas koga ke dojde da smenis stav,furaj vaka,i ja imav slicni zamisli koga nemav probano :cug: :cug:
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Не се работи за мењање став, се работи за тоа дека ќе сакаш да пробаш ново, ќе бидете поблиски отколку пред тоа, нема да ти е гад од ништо...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom