mari4eto
Поени од реакции
37

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Кориснички панел > oд лево Албуми и слики > кликаш на албумо, и имаш лево доле коше прикачи слика. :))))
  R
  хехе... супер еве и јас тука... на пракса у амц сум... и така :)
  шо има ново? :)
  Поздрав :)
  Еми, ного е смешен цитато, не можех да се уздржам :)
  Жената умрела, ти се секираш за неоправданите... :pos:
  R
  Добро утро, или ден... а можда и вечер.. хехехе... ја сакав да те поздравам и да те прашам само како си :)
  R
  Оф леле... еми ајде пријатен работен ден :) иначе јас неможев да спијам... се гушев, ќе цркнев вечерта... ама добро е... ќе се одмарам малку денес... :) поздравче :)
  R
  Добро сум и јас фала на прашање... малку болен... али се радувам на тоа... доказ ми е оти постојам ко живо суштество... 2 години ништо не се разболев... редно беше мислам :) хахахаха
  Ама тебе те снема целосно, не само од форум... не пишуваш веќе на мсн... срам да ти е... :baeh: се шалам... кај беше вчера како мина? :)
  R
  Некој ме посетил :)
  Како си ти? Што си правиш? те снема некако... :)
  Имај убав викенд!
  Не не, ај договор. Ни не сте стегаме веќе. Иначе как бе не те викнаа, типа аман та ќе доош шо се прааш госпоѓа.
  Ни те викнааме од дома ама на работа си била. :P

  Поздрав4е. Мари4е.
  Тава значи оти ке завршаш медицина средно, и факултет у Штип. :)

  Шо не дојде кај Катто, смех беше. Как на матурска да и бееме. :D
  Хакер, как бе толко лесно нешто да незнааш..

  Забравила си бизнисо, на времето се ме хакираше, позадиинта ми менаше, са тајтло немоош да си сменаш.

  :)))
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom