Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Член од
22 јули 2005
Мислења
2.198
Поени од реакции
11
Анастазија напиша:
Чеки, ти не знаеш од искуство како? Онака на претпоставки одиме?
a ti ma na sto ides?i ti na pretpostavki?i sto i se obesivte tolku na Lady Satori?taa samo si kazuva sto saka.ne e bitno dali zbori od iskustvo ili ne,moze dovolno e zapoznaena so taa tema.bog da cuva coek da nemoze slobodno da se izrazi na forumov,da kaze sto misli,odma go napagate!
 

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Не преферирам анал. Безвезе ми е.
 

Yugo

Law rules
Член од
12 декември 2005
Мислења
8.251
Поени од реакции
28
mr_wicket напиша:
Не преферирам анал. Безвезе ми е.
mn te boli a? :pos:

Abe pravo da si kaze pogolem del od devojcinjava denesni praat se samo da imaat nekakov si sex toa e toa. Cestitki za onie so ne se takvi gi postuem ali onie drugine ne se zamaram so takvi. A konkretno jas ne sum za anal mn e ruzno.
 
Член од
24 август 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Сме имале анален секс со девојка ми,ама секогаш кога и да ја прашам дали и се допаѓа,одговорот е ист!И се допаѓа затоа што јас сакам!Не е фер,нели да ја користеме љубовта за задоволување на сопствените фантазии:uvo:
 
Член од
9 март 2007
Мислења
12
Поени од реакции
1
Kolku sakam da imam analen seks?
Pa sakam barem ednas do dva pati nedelno. I go pravam toa ne poradi zelba na mojot partner zatoa sto samo saka, tuku poradi toa sto i jas sakam i toj saka. Nie prosto uzivame vo seksot ili vodenje ljubov.
Prviot pat navistina bolese malku, ama so dobar lubrikant, odi dobro. :helou:
 

ЦРВЕНОКОСА

нескротлива
Член од
19 февруари 2007
Мислења
382
Поени од реакции
9
анален секс
/ не фала!
пробав само еднаш и мислам дека е безвеза да трпиш толкава болка, а притоа немаш никакво задоволство! едно е да практикуваш груб секс кој може да ти пружи неверојатни задоволства кои по малку болат,ама аналниот ми е ептен аут работа--да те боли за џабе( од женска гледна точка)
 

Мишелинка

расол
Член од
19 мај 2006
Мислења
3.449
Поени од реакции
385
Баш онака... Во право си... Сонце...

smizlicka напиша:
a ti ma na sto ides?i ti na pretpostavki?i sto i se obesivte tolku na Lady Satori?taa samo si kazuva sto saka.ne e bitno dali zbori od iskustvo ili ne,moze dovolno e zapoznaena so taa tema.bog da cuva coek da nemoze slobodno da se izrazi na forumov,da kaze sto misli,odma go napagate!
Јас идам на француски и на Јајдо, не идам на претпоставки ама ич. Ти? И јас сум доволно запознаена со темата „како се прави кавијарот“ па не можам да зборувам за тоа каков вкус има додека не го пробам, нели? Или можам велиш?
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Сум имал анален секс (јас во друга не обратно...да не добиете некоја грешна помисла :) ) ...ииии не дека МНОГУ го сакам...али чудно чувство е...повеќе стега:) и полесно е за оргазам...
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Neznam nekako mi e bezveze toa,nekako nehiginski...:toe:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
4.059
Поени од реакции
2
ВЕЛАТ ДЕКА ЖЕНСКИТЕ (ПОВЕЌЕТО) ИМААТ АНАЛЕН СЕКС САМО ДВА ПАТИ ВО ЖИВОТОТ:
*ПРВ ПАТ ОД ЉУБОПИТНОСТ
*ВТОР ПАТ ЗА ДА ВИДАТ ДАЛИ НАВИСТИНА ТОЛКУ БОЛИ КАКО ПРВИОТ ПАТ
 
Член од
10 март 2007
Мислења
242
Поени од реакции
46
ima nekoi sakaat , nekoi ne sakaat , sto bi rekla natasa bekvalac sve je to ljubav hahhaha
 
Член од
11 март 2007
Мислења
24
Поени од реакции
2
HELOO,
jas praktikuvam analen ama ne za keif na decko mi nego zatoa sto sakam, zatoa sto mi e strashno dobro! normalno deka bolese prviot pat i boli sekoj pat dur da vleze ama se e toa normalno.
 
Член од
11 март 2007
Мислења
3
Поени од реакции
0
Aj be so ima vrska. Pa se se probuva od radoznalost, taka? I jas bi sakal da me stimulira partnerkata so prst, normalno. Pa koj znae ako e ubavo moze i ......................
 
Член од
11 март 2007
Мислења
24
Поени од реакции
2
Koljkan напиша:
Aj be so ima vrska. Pa se se probuva od radoznalost, taka? I jas bi sakal da me stimulira partnerkata so prst, normalno. Pa koj znae ako e ubavo moze i ......................
  1. SAMO SO PROBUVANJE MOZE DA SE NAUCI SO TI ODGOVARA, TOA E EDINSTVENIOT PAT! PROBAJ SO PRST MISLAM DEKA KE TI BIDE SUPER, SAMO PAZI DA NE SE ZBUNIS VO VRSKA SO SOPSTVENATA SEKSUALNA OPREDELBA :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom