Дали/колку девојките сакаат анален секс?

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
Fantom_oh напиша:
za site e, aj pearl sea poso prva se javi, kazi
Ајде фантоме бидејки ти го напиша тоа скриши го ледот, го сакаш ли или не?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
јас сакам да прам исто ко и сите нормални машки, а да ме ебавет не :)
 

~MadaGascAR~

Yeah..Whatever...
Член од
23 јули 2006
Мислења
90
Поени од реакции
1
а сите нормални машки се за анален?
 

asterix_m

Регулатор
Член од
19 април 2006
Мислења
2.765
Поени од реакции
33
~MadaGascAR~ напиша:
а сите нормални машки се за анален?
Не јас кажав дека не почитувам анал, не е хигиенски не е некое посебно задоволство и језиво е бе!
 
Член од
25 јули 2006
Мислења
8
Поени од реакции
0
Најпогодно време е при крај,значи, запалени максимум, максимум влага,секаде, и може да влезе без проблем. Не ви требаат никакви лубриканти,, И да, убаво е! Особено ако истовремено работи со прсти и напред.
 
Член од
11 јули 2006
Мислења
79
Поени од реакции
1
Sum probala i ne e nisto posebno no nema nekoe pregolemo bolenje... Ok e ne e loso.
 

Rehan

Sith Lord
Член од
18 мај 2006
Мислења
38
Поени од реакции
0
vidi, devojkite (barem tie ja sho gi znam :) velat deka ne osekaat zadovolstvo pri analen seks, za razlika od mashkite na koi prostatata(ili mashki g-spot, kako sakash) im je u dupot pa taka se kefosani(pederite to est) ne deka imam nesho protiv niv...
pozdrav
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
86
Поени од реакции
5
... da sakat vo odredeni slucaevi...primer edna drugarka moja e nevina ama so deckoto si se pleska vgas i DA mu bilo preubo...ili pak ko ke imat menstruacija...
 
Член од
26 јули 2006
Мислења
31
Поени од реакции
0
Ne sakaat...Najcest izgovor e deka ke boli,a imam drugarka sto ima hemoroidi pa ona stvarno i ne moze
 
Член од
1 јули 2006
Мислења
86
Поени од реакции
5
Most32 напиша:
Ne sakaat...Najcest izgovor e deka ke boli,a imam drugarka sto ima hemoroidi pa ona stvarno i ne moze

...to so ima hemoroidi e drugo...inaku na sekoja mozis da mu naprajs film i da proba...a za bolenje boli,ama ako znajs kako treba voopsto nema da ja boli...
 
D

DJ_DEXTER

Гостин
Мислам дека девојките не го сакаат аналниот , ама тоа го прават за да ги задоволат партнерите.
 
Член од
1 август 2006
Мислења
39
Поени од реакции
0
Ja sakam da eksperimentiram vo sexot i nekolku pati sum imala analen,ali luge pa mene me boli:nesum:
Ima momenti koga mi e ubavo,eva vcera na primer,dadov se od sebe za da se opustam i da ne me boli,i ne me bolese tolku.mi bese ubavo,ali pak,ne mozam dolgo da izdrzam.Pomos?!:toe:
Ne sum protiv nisto,seriozno.Se sto e povrzano so sexot mi se sviga,taka da mi se sviga i analniot i iskreno se nadevam deka nema da me boli sledniot pat:poss:...i taka.Toa e moeto mislenje
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Повеќе подмачкување - ете ти лек:)
 
Член од
6 јули 2005
Мислења
2.932
Поени од реакции
9
sweet chick напиша:
Ja sakam da eksperimentiram vo sexot i nekolku pati sum imala analen,ali luge pa mene me boli:nesum:
Ima momenti koga mi e ubavo,eva vcera na primer,dadov se od sebe za da se opustam i da ne me boli,i ne me bolese tolku.mi bese ubavo,ali pak,ne mozam dolgo da izdrzam.Pomos?!:toe:
Ne sum protiv nisto,seriozno.Se sto e povrzano so sexot mi se sviga,taka da mi se sviga i analniot i iskreno se nadevam deka nema da me boli sledniot pat:poss:...i taka.Toa e moeto mislenje
Повеќе практицирај анален секс и ќе видиш како се помалку и помалку ќе те боли, па и тоа е мускул ќе се рашири.

Инаку женските ретко даваат анален иако и јас го преферирам, мамата.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
In jas go preferiram, ama ja najdi nekoja da ti dae u g'z???!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom