Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Член од
9 јануари 2008
Мислења
99
Поени од реакции
1
Има жени што сакаат и го праат тоа,има жени што не сакаат ама пак го праат тоа-као што кажа Acid ,има жени што не сакаат и не го праат тоа. Неможе да се земе генерално во никој случај. Јас само ќе кажам дека припаѓам на третиот тип од тие што ги набројав. Има милион други начини за уживање во сексот кои што верувам се 100 пати по ефикасни. Како и да е не ги осудувам оние кои што си го сакаат и што си го практикуваат аналниот секс ама оние кои што го праат тоа а не го сакаат, само за да бидат cool типки ко што кажа pearl мислам беше....тие ми се за жалење искрено. Така мислам зошто според мене сексот е обострано уживање а не едниот да ужива за сметка на другиот.
E Dani kako za oralniot taka i za analniot ja imas mojata podrska i ja sum protiv toa.Ne vredi da se zrtvuvas za nekogo.Treba na dvajcata da im bide ubavo,a ne samo na ednioto zadovolstvoto da mu se naprae.:salut:
 
Член од
29 јануари 2006
Мислења
53
Поени од реакции
3
Koga toa mesto ne e prirodno da se vlazhni ondak sho ima da se bara tamu? Oralen e ok, ama ANALEN? Ne znam, jas svakjam deka mazhite si imaat takva zhelba i potreba, ama mene mi e i pre odvratno tamu kaj shto ima najvishe bacili i bakterii auf!
Mislam mene mi e odvatno a obratno bi trebalo da bide...
Inache shto se tiche oralen, technostite shto se ispushtaat se najchisto neshto shto teloto vi go ispushta:)
 

Sephiroth

One-winged angel
Член од
28 април 2006
Мислења
4.034
Поени од реакции
130
Па добро бе не е ни мажот луд да го брца без КОНДОМ па да си го вади чоколадиран после:pos2::pos2::pos2:. И што ти е одвратно тебе, и се плашиш од бактерии и бацили, кога ти не си носителот на алатот?
 
Член од
3 декември 2007
Мислења
2.681
Поени од реакции
182
E Dani kako za oralniot taka i za analniot ja imas mojata podrska i ja sum protiv toa.Ne vredi da se zrtvuvas za nekogo.Treba na dvajcata da im bide ubavo,a ne samo na ednioto zadovolstvoto da mu se naprae.:salut:
Доста со тоа мачење демек било. Прочитајте и во претходните страни повеќето девојки што го искусиле, пишаа дека не боли толку колку што се мисли, со добро подмачкување нали
 
Член од
21 февруари 2007
Мислења
89
Поени од реакции
6
Ne bi sakala da probuvam i drugi sto mi kazuvale grdo e be luge,zaebi toa bolelo mnogu,bjak
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.809
Поени од реакции
452
Ако некој има мал полов орган нека го бута, ама не и тие со поголеми:).
Мислам дека доволен е + оралниот. Не сум љубител на анален секс!
 
Член од
3 јануари 2008
Мислења
42
Поени од реакции
0
ахаха од кај шо нешто излегвит, кај мене не влегвит! вгз пикање не дај боже!! ак ми го пикнит, ќе купам дилдо и немо ќе му го бапнам да видам дал ќе му се бендисат, така играм јас !
:vozbud::vozbud::vozbud: Е ова ти е "луда жена" :bravo::pos2::pos2::pos2:
А шо е дилдо btw?
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.185
Поени од реакции
34.416
Случајно налетав на постов, па сум се згрбавил од смеење :pos:
Само вагинален би прифатила , орален нема теорија , а за анален би размислила , зависи од партнерот дали е добар или не:sekss:
Да ја вратам темата во живост.
Се промени нешто во твоето размислување во изминативе 369 дена, откако го постираше ова мислење? : )
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Случајно налетав на постов, па сум се згрбавил од смеење :pos:
Да ја вратам темата во живост.
Се промени нешто во твоето размислување во изминативе 369 дена, откако го постираше ова мислење? : )
Смешно ти е тебе!
Добро де добро ... малку е смешно.:nesum:

Да размислам ... хммм ...

Одличен е вагиналниот, ако свршиш не е лош.Орален, има теорија бре како нема теорија, добра предигра ... е за анален не кажувам!:devojce 1:
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
ахаха од кај шо нешто излегвит, кај мене не влегвит! вгз пикање не дај боже!! ак ми го пикнит, ќе купам дилдо и немо ќе му го бапнам да видам дал ќе му се бендисат, така играм јас !
Па добро бе не е ни мажот луд да го брца без КОНДОМ па да си го вади чоколадиран после:pos2::pos2::pos2:. И што ти е одвратно тебе, и се плашиш од бактерии и бацили, кога ти не си носителот на алатот?
Што знаеш можеби има некој што сака женската да ја тера да го исчисти после "чоколадото" не знаеш има секакви ХАХАХАХХА
 
Член од
5 август 2007
Мислења
3.579
Поени од реакции
2.564
Мое мислење е дека на почетокот не сакаат,и после "доколку има после"неколку пати и нив им е убаво само што се страмат да го казат тоа на глас мислејќи дека тоа е многу ниско за нив, и се чуствуваат понизени,иако јас не сваќам зошто е тоа понизување.Сепак ова е мое мислење.
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Одличен е вагиналниот, ако свршиш не е лош.
Ако свршиш не е лош, а ако не свршиш е одличен, нели????!!! На тоа мислеше???

Женски, никако да свршувате за да ви биде одлично, оти ако свршите само нема да ви биде лошо.

А за в газ не ни кажува бидејќи се срами.
 
С

Сатори

Гостин
~*~

Ако свршиш не е лош, а ако не свршиш е одличен, нели????!!! На тоа мислеше???

Женски, никако да свршувате за да ви биде одлично, оти ако свршите само нема да ви биде лошо.

А за в газ не ни кажува бидејќи се срами.
Вагиналниот сам по себе е одличен, ако свршиш уште подобро ќе биде од одлично ...
Од кај знаеш дали се срамам бе?
Може само не сакам да си кажам.:smiz:
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Не кажувај де, знаеме. Само кажи дали толку многу ти беше убаво или дури повеќе?!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom