Дали/колку девојките сакаат анален секс?

Член од
14 мај 2007
Мислења
1
Поени од реакции
0
Dodeka na vas maskite vi godi toa .....nie se potime i "voskresnuvame" od bolka ne sum probala ama mislam deka neprepora4livo e kako No.1 infektivno e zarazno i dr. Gi zalam tie sto za kejf na partnerot go dozvoluvaat toa:drk: :toe: :toe::nenene: :nenene:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Ajde be!!! Jas sum beliot konj ama princot go zaboraviv nekade...
Ako fizichki moze da podnese nema zena shto neke! E sega problemot e shto pogolem del ne mozat da ja podnesat bolkata, a da prasham: Shto mislite vie nas mashkite ne ne boli koga go stavame vo gz pogotovo ako e tesen i 'nerazraboten'? Zatoa radi obostrano zadvolostvo dvajcata ja trpime bolkata!!!
 

Jakov

Тато
Член од
24 јули 2005
Мислења
2.360
Поени од реакции
58
tugite devojki poveke sakaat za razlika od tvojata i se taka vo krug.
ne znam zosto e taka????
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Sakaat samo analen! Za 'lisicata' da im ostane verna na dechktoto, zashto toa ti e kako kola ako ja daesh nekoj drug da ja vozi togash mora posle vozenjeto na tehnichki da se nosi, simbolichno kazano! I od prichina shto ti kako 'zabavljach' u momentot na analen sex so tuga devojka ke dobiesh na kondicija i zelba poarno ka kazam ke stegnesh malku zabi neli!? Grubo kazano beshe ova!!!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Dzings, постов беше одговор на прашањето што го постави Jakov?
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Kako sakash svati go! Surva vistina e deka svetov odamna prestana da bidi rozov! A site moi oficijalni devojki do sega nesakale analen sex a site 'one-night' ili 'on-call' devojki ne pravele problem! Mislam..:tapp:
 

PSYtisfaction

Царевата ќерка
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.922
Поени од реакции
527
Dzings напиша:
Kako sakash svati go! Surоva vistina e deka svetov odamna prestana da bidi rozov! A site moi oficijalni devojki do sega nesakale analen sex a site 'one-night' ili 'on-call' devojki ne pravele problem! Mislam..:tapp:
Стварно, како ли може светов да биде волку суров!nemoguce: Твојата девојка да не сака анален... Зар можеше понеправеден да испадне животов?!

:tapp:
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
PSYtisfaction напиша:
Стварно, како ли може светов да биде волку суров!nemoguce: Твојата девојка да не сака анален... Зар можеше понеправеден да испадне животов?!

:tapp:
EJ! Ne zabeguvaj! :nenene: Toa e nejzin problem ne e MOJ! Mene ne mi menuva, i taka ni vaginalno ni analno ne svrshuvam duri zabche ne zaigra!!! Pishuvav na temava radi drugo idi prochitaj nekoj post pogore! Sakav da kazam deka devojkite koga idat so nekoj dechko za ozbilno ili imaat malku poseriozni nameri si imaat nekakva navika da se pravat 'svetici', toa me nervira!
Vo sekoj sluchaj ne e bitno 'kade' bitno e 'kako' taka? :smir:
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
:pos:
Кхм... Се извинувам за испадов.


Dzings, без нервози.
Девојка која не сака анален, нема да сака со никој. Без врска е тоа што кажа демек имала посериозни намери и затоа не сака со дечкото.
 

Dzings

Premium
Член од
31 март 2007
Мислења
1.804
Поени од реакции
53
Taka e ama... Da se site takvi kako tebe!:smir: Ova shto go napishav so fakt mozam da go dokazam! Na dotichnata i dokazav so video snimka deka saka analen! A jas slushav kako imala problemi i bla bla bla...
Ne me nervira nekoj koga me lazi me nervira koga misli deka mu veruvam
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Чекај, чекај! Дали добро сфатив?
Сакаш да кажеш дека твоја девојка не сакала да има анален секс со тебе, па некој друг тип кој имал со истата девојка анален, ја снимал и така си и` докажал дека сака анален?

А демек вие мажите лошо мислење ќе стекнете за девојката ако сака да има со вас анален, па таа ако има сериозни намери мора да крие?
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.748
Поени од реакции
1.855
Се сложувам со другарот Џингс ... сум слушала, а и верувам дека има логика во тоа девојка да има анален секс со некој мувач, а да нема со дечко со кого е во врска.
Ако земам да објаснувам, ептен психолошка ќе стане темава, па ќе останам на ова.:helou:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.702
Поени од реакции
27
Вака...

1) Анален секс: Ако ве пали практикувајте...при тоа не се враќајте во вагината :)
2) Ако ви се секса анално...не барајте морални оправдувања...едноставно уживајте and explore your self1
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Мене не ми е јасно зошто девојка попрво би имала анален со мувач. Пологично ми е да посакаш да пробаш се` со дечкото.
 

ada

Модератор! ок?
Член од
21 август 2006
Мислења
5.706
Поени од реакции
566
Fortune напиша:
:pos:
Кхм... Се извинувам за испадов.


Dzings, без нервози.
Девојка која не сака анален, нема да сака со никој. Без врска е тоа што кажа демек имала посериозни намери и затоа не сака со дечкото.
Многу нормално дека тоа зависи од секоја девојка индивидуално. Неодржано воопштување е дека ако си у сериозна врска ќе одбиеш, а за една вечер со некој би имал анален секс без проблем.
И тоа дека женските као нешто глумат, и се прават светици, а у суштина прифаќаат се, ми е малограѓански резон. Не викам дека нема девојки со двоен морал (очигледно Dzings се на такви налетува), но сметам дека одамна е пројдено времето кога девојките морале да се кријат или да бидат едни со партнерот, а други позади негов грб. И тие шо се такви, се само поради својата малициозност.
Всушност, не ни гледам нешто толку страшно у аналниот секс, па да мора да се криеш. Иако лично не би од разни причини, сосема ми е во ред некој да го практикува.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom