Пост на кој сте се изнасмеале

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Ужасен период за Арсенал, се нервираат за Санчез, само што изгубија од Борнмут и им влага Деви во фан клуб да ги утеши :pos:
И на Mad_Coko постот дека Озил се тепа по колено за да не заздрави, прснав :pos:
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.126
Поени од реакции
20.991
И овој трењеров Валверде (Хасан од на Збогу Румелија) неможеше цели 90 минути да примети дека треба да се смени Видал.
Она што имам приметено е тоа дека сите тимови кога немаат топка се бранат со по 8-10 играчи а Барса со 4 а некогаш и со 2.
Средниот ред воопшто не помага во одбраната, значи секогаш кога ја напаѓаат Барса, Ракитиќ може да го забележите на спротивната половина од теренот.




Валверде исти само што има бркови!

Сега прогуглав за актерот се вика Туна Орхан и без бркој го најдов.

Живописни фанови и клуб сме у секој случај. Глумци, тренер шо личи на Хасан од Румелија, криминалци и малверзации со трансфери, поранешен претседател у затвор, играчи затајуваат даноци, и Гоче ибица д саунд. :jeeee:

Па дури и ликот шо ја отвори темата е у затвор. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
Фан клуб Барселона :D
Иначе, темата ја има отворено @Serpico, за тие кои не го знаат по никнејмот, тоа е Бетмен Велит, политичар во обид и моментален потстанар во затворот во Шутка. :icon_lol:
 
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.824
Поени од реакции
6.093
Аххх, се потсетив на добри времиња со првенствово у ракомет, заборавив зошто ми фалел форумов, какви реплики, дечки свака част, изнапрскав од смеење, да не речам се подмочав :icon_lol:
Се извинувам за долгиот пост, ама и ова е ептен мал трибјут за целата тема (нема логика цела да ја постирам, извинение и за тие шо не се вметнати, многу сте маму ви јебем).
Значи, одиме прво со конфузијата од првиот меч денес од нашата група - Словенија Германија:
Каков секс им мавнаа, секогаш е убаво кога Германија губи во ракомет :sekc:
Ако го поништат голов, треба да се повлечат сите екипи од ЕП во знак на протест.
ДНото е допрено околу европсково, овие со кебенце покриваат тоа екранот а у позадина лагано Арсенал дуксер си кулира. :cool:
Види го оној Петер Превцон од публика што пцуе како на норма да е :pos:
Нашиве со ауфидерзен транспарент :pos::pos::pos::pos::pos::pos:
ОМФГ хахахаха
Црвен и пенал за Германија??????
Што е ова бе?

:vozbud::vozbud:

Ваков хаос немам видено. Чекајте сега, кој е краен резултат?
Кој тепаше бре?
Германциве тепаа на крај???
Верувам на никој не му е јасен крајниот резултат :pos:
Каков криминал, резултатот е изгледа нерешено.
Суди крај, Словенија тепа

Искачам 5-10 минути, се враќам, Германците шутираат пенал

WTF бе? :confused:
Нас да ни направеа вакво нешто како што се во залез на кариерата одредени жбитаци и нема што да изгубат, судииве и записничка сега на костозглобно ќе беа.
Брат не ме заебавај, да ни се десеше нас ова што на Словенија им се деси од судиите овие 2 меча, досеа Трамп ќе го алармиравме преку интернет, Столе ќе ги убиеше судиите а Кире ќе го глумеше Вујо со плачењето. :D
Кире ќе ги смируваше играчите и ќе им викаше да се повлечат во соблекувална пошто ова е одлука на судијата и сигурно е точна нема што да се буниме. Пола екипа ќе го држи Столе кој ќе им вика пуштете ме ништо не им праам смао да им кажам нешто, во таа група што ќе го држи Столе нема да биде Јоноски пошто ќе биде зафатен со давење делегат. Борко од позадина ќе пцуеше судија на македонски и ќе ркнеше накај делегатите. Жути ќе се кара и убедува со противнички играч, Манасков ќе стои заедно со Фичо Лазаров а Џомба осамен ќе гледа во неверување со изгубен поглед како на срна.
Кои се овие ескпертиве и репортериве од Телма, жити бога?:pos:
Убаво облечени, Фаланга стил.:pos::pos::pos:
Тренерка стил ебате:pos::LOL:
Од тука некаде почнува нашиот натпревар со Црна Гора, Борко на тапет сасвим заслужено:
Почнавме ние..ајде доста за словенците и да се фокусираме сеа на критики на борко и деки :icon_lol:
Португалци судии, чисто сумњам дека овие ги знаат сите правила.
Ќе досудат енац за игра со рака.:D
Борко говно марш надвор
Од 30 метри му шутираат, он на проценка оди. Леле мори мајко.
borko ni eba mater ne sudite smrdleto ne znae da brani
аман еј канцелариско столче нека стават на гол, повеќе работа ќе заврши од Борко
Зема и мајка ми да гледа ракомет со мене. Не знам што и текна. У живот никад нема гледано. Ни правила знае...
Гледа така како не пунат и ме прашува:
- Ова голманиве бранат ли нешто во ракометов?
- Бранат мамо, бранат. Ама не и нашиот. У уста да го е***.
Јас уште не може да сфатам како Борко брани во Барса. :confused::confused:
Полош од Борко е само овај шо ја води програмава на полувреме

Sent from my Shoot_1 using Tapatalk
Гази ги бе, се им ебам :icon_mrgr:
Ти ебам Раде мртва фаца Мијатовиќ :icon_mrgr:
Мислам дека Раул намерно го става Борко како стартер, за да го направи натпреварот поинтересен :icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Odma e podrugo koga ministerot ke sedne na klupa.
Морковов е луд.
Гоце несреќо хахахахха
Пак го врати Борко..порке?
Затоа што му ги подул на клупа му ебам досадниот.
Колку е глуп Манасков:facepalm::facepalm:
ООо манасков амаси глуп еј!
Прва и решавачка одбрана на господин министАр :icon_mrgr:
Кој си знае, си знае :icon_mrgr:
Џомба кој те ебе веќе не си најдобар и најпопуларен белимбеговец. :kuracc:

Еден е Жаре алеа еееееееден е Жаааааарееееееее :oeoeoe:




Женати се ебе црногореееееее црногореееееееехехехехееееееееееее
Ова ми е врв мајке ми:
Раул Гонзалес кој секако како ги водеше на теренот така ќе ги поведе накај соблекувалната :pos:
Кој е бе овој :LOL:

Не е Телма за вакви големи настани жими се...
Значи тактички ќе влезат у соблекувална, пола играчи преку вентилација пола преку прозори.
Не знам што опции има на клупа, ама мора да се бара решение за водителов утрински..

На оној репортерон после натпреварите барем моеш да му се смееш на глупостите.. на утринскиов ни на тоа не моеш
Манасков денес докажа дека има спортска интелигенција еквивалентна на просечна температура во фрижидер за длабоко замрзнување.
Се ова супер ама после одбранава Борко ни SWAT не го тргаат од гол.
За сват не знам, ама некоја сваќа да му викниме. :D
поголема сваќа од самиот Борко нема ама ајде :D :D :D
тогаш некоја со мустаќи, да се надополнуваат. :eek:
На здравје дечки, па со 4 бода да им влеземе у следна фаза, чисто ради хуморов заслужуваме.
Поздрав, топ сте, кис4е :backa:
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Директен напад, улетување клизачи со две нозе :icon_lol:
Хаха, имаме историја со Македонецот на форумов, несудена љубов сме, увек вака си коментиравме само него го снема :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.916
Хаха, имаме историја со Македонецот на форумов, несудена љубов сме, увек вака си коментиравме само него го снема :D
Izglea si go banirala pa ti raskinal
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.535
Поени од реакции
5.767
Хаха, имаме историја со Македонецот на форумов, несудена љубов сме, увек вака си коментиравме само него го снема :D
Kaj da me ima gledam friends ste stanale so devojka mi na fb.
Screenshot_2018-01-18-21-32-52.png
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
Хаха, имаме историја со Македонецот на форумов, несудена љубов сме, увек вака си коментиравме само него го снема :D
Знам, само го немаше одамна во фан клубот :LOL:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom