Ернесто ЧЕ Гевара
Последна активност:
20 јуни 2019 во 12:46
Член од:
21 јуни 2010
Мислења:
11.385
Допаѓања:
15.050
Поени од трофеи:
205
Showcase Items:
1

Сподели преку:

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre

Да живее револуцијата! 31 мај 2011

Последна активност:
Прегледува тема La Liga Santander 18/19, 20 јуни 2019 во 12:46