Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
1 септември 2014
Мислења
5.148
Поени од реакции
7.850
Пошто Наполи нема фанови на форумов и нема со кој да се кошкаме коа они ќе имаат корист од судијата, мој предлог е да донесеме фанови на Наполи од странство.
Еве ја мојата листа на 7-8 фанови со кои ќе можеме да се рокаме. Листата е подложна на промени.

Од Англија:
@Peja989
@Донев
@Факе
Овие тројца не мразат мене, Џони, Стекот, Кимо, Урко, Мондонико, Шќиреја... до душа не постои некој што не мрази јувенташи.

Од Шпанија:
@Drettica овој пошто за сите навива и ќе пушта смешни доскочици најчесто против јувенташите.
@Rigil овој има да се расправа до сабајле, башка интераш е, ќе го даеме на позајмица у Наполи ко Пандев.
@ob1
@ElNinho
@Del Boy тука нешо ќе продаваат објективност, ќе дискутираат со Стекот на цивилизиран начин доека не се убаци Џони со маја гери и Урко со латиница.

Од Германија:
Се распаднаа германциве па еве као почесен член ќе го поканиме @Uli Hoeneß :D

Мислам дека составив добра екипа :kafence:
Кој прати подфорум Фудбал ќе разбере :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Од овој пост во оваа тема или? :LOL:
Не, не, сто пати се десило, рандом пост некаде и некој член наместо да стисне цитирај, стиснал пријави и си пишал се што има :pos:
 
Член од
2 септември 2010
Мислења
7.148
Поени од реакции
7.515
Кој прати подфорум Фудбал ќе разбере :D
Најјак беше кога објаснуваше вчера како комуницираат судиите при ВАР. :pos::pos:
Главниот: Што се деси?
ВАР: Од кај кур знам, оди види си и не кур замарај, све сакаш на готово.
Главниот: k
ВАР: zz
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.443

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032

џимеј

џимилино
Член од
4 март 2007
Мислења
10.354
Поени од реакции
25.033
stek daj be ne se precenuj coek, forum e, sfakam, virtuelen svet, i toa sfakam, ama poveketo tuka te znaeme be ti ebam zakoraveniot pust mrsul, pa ti od mrtov kengur bi izgubil tepacka, ke tepal on nekoj drug, ke grbavel od mavanje, ok e koksal baba, smiri se i uozbili se. Ili eve mozebi preterav, bi istepal mrtov kengur ama ne kengur so celosen invaliditet od glava pa nadole, tuka gubis milion %
:pos::pos::pos:
ok e koksal baba

ахахахха
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Член од
20 јануари 2013
Мислења
1.582
Поени од реакции
3.590
Татко ми случајно ја нашол темава и ми зборува цело сабајле за некојаси тема на „онај сајтон кај шо седиш цело време“, ќе го „збогатела“ па се дрзнал пишал ливче, кога гледам дека само третиот пост од темава е од Џони, ми се стемни пред очи ако го има пишано него и овој малечок стан што го имаме ќе оди курбан, му забранив и интернет и све у курац.
:pos:
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.547
Поени од реакции
52.340
Ozil considering Juve offer

Arsenal man Mesut Ozil is reportedly impressed by the proposal put forward by Juventus for a January switch.

According to the Daily Mail and Mediaset Premium, the German international is sorely tempted by a move to the Turin giants.

The 29-year-old will be out of contract at the end of the season and is refusing to sign a new deal.

Ozil had been linked with Manchester United, but as they have reportedly agreed terms with the other Arsenal contract rebel Alexis Sanchez, he needs to look elsewhere.

Like Sanchez, Ozil is not in the Arsenal squad for today's match with Bournemouth.

It’s rumoured Juve presented their offer and Ozil is interested, but the Bianconeri won’t want to pay too much for a player who will be a free agent in five months.

Arsenal paid €47m to prise Ozil from Real Madrid in the summer of 2013.

So far this season, he has contributed four goals and five assists in 18 Premier League appearances.

===

Срање шпекулација така?
Ужасен период за Арсенал, се нервираат за Санчез, само што изгубија од Борнмут и им влага Деви во фан клуб да ги утеши :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom