Сладоледџија
Поени од реакции
11.916

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Фала на соработката. Не испадна како што планирав ама тоа е. Ќе те имам во план за следна сезона :)
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  sto da pravam, ja utnav rabotata koga vi cestitav pred utakmicata so Celzi :(
  Peja989
  Peja989
  Верувам дека не беше намерно, туку искрено и во афект :))))
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  pa togas cestitav deka sakav da znam dali stvarno mozam da baksuziram (deka koga bese real prv na tabela im cestitav titula pa padnaa , pa posle na barsa cestitav i tie padnaa) i sega koga vidov deka i liverpul padna se pokajav :(
  Имаше пријателе имаше... Се продаваа на врата... Поздрав
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  добро ти верувам, ама што да правам тогаш не знаев и морав на нив да верувам ..
  Извини а какви се тие непостоечки голови за Милан? Или мислеше на постоечки што не ни ги признаваат?
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  :D :D rekov ako vi davaat, toa ne znaci vo minato deka vi davale nepostoecki golovi, a za penali vi davaat penalcinja onaka :)
  Born to be Rossonero
  Born to be Rossonero
  Да бе така е тоа ќе му текне на судијата ќе си рече „ да бе да му дадам на Милан едно пеналче ај“

  Доста бе еј!

  Детски памет имаш!
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  : D:D se zaebavam de lee
  Сладоледџија:
  "Oд можни 12 бода против миланските екипи ние освоивме 10.. И после милан ако земе титула значи стварно е местено првенствово"
  Кажи ми дали беше сериозен кога го пиша ова?
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  abe onaka si kazuvam jas za bodovite, ali ubeden sum i siguren sum deka namesteno e kalcoto da zeme milan titula...
  Друже, ај оди си во твојот фан клууб и радувај се на финале од Купот.Не провоцирај кај нас.
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  pa mi stavija permamenten ban :D abe sakav samo da se zaebavam :D ee ija kolku remet sum primal pa so ima veze ..
  Другар не се замарај..оставиги нека живеат во нивниот блудничав свет и нека си мислат дека се што лета се јади и дека дождот на ламарина тропа...оставиги не мислам јас да се замарам повеќе кога има секакви на форумот и нормално е дека не веруваат...!
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  imas pravo .. veke ne pisuvam, ne se zamaram .. ja ne gi ubeduvav ja samo si kazuvam moe mislenje posto ocigledno e deka ima mestenki .. Eve na barsa im popustija vo kupot sudiite, na united penali im davaat za da ne izgubat za da bidat vo cekor so siti ... prividno e, ke vidis vo italija juve ke go zeme kupot a milan skudetoto ..
  иначе види на темата карти за ниш, имаше некој погоре пишано, дека карта со автобус е 900 денари, а со воз ти е 150-200 поевтина, ама со автобус се стига многу побрзо, а и можноста возот да касни е многу голема, башка имаш цигани се возат и такви дива лига народ по возот.
  хаха не студирам на правен, ама не си првиот што ми го рекол ова, дури еднаш на суд, неформално отпосле судијата ми се обрати:“колеги да не сме'' - не му викам :))
  Сладоледџија
  Сладоледџија
  hahhaha pa deka i jas sega polagam i deka sum na praven a samo nasiot fakultet vo januari ima kolokviumi i ispiti a drugite porano zavrsija ...
  AceMaus
  AceMaus
  ne brat skoro site fakulteti imaat ispitna sesija posle 10 januari,, ja sum na finki,. kaj mene vtori kolokviumi bea od 24-30 dekemvri, a ispitna sesija od 10 - 30 januari :)

  ama koga ne sum ja zavrsil rabotata na vreme sea ke ucam :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom