Makedonec_7
Поени од реакции
5.768

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • C8GV-B2CS-Y4H2
  CRAJ-D2TL-Y4GB

  Ако не ти ги собере некој пред да се уклучиш, сметај ги како честитка за трофејот :D
  Ако е виситна дека од еднаш не се станва педер, него ќе го напучам. Да ме верваш.

  Ме умре бе од смеење хахахаа
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Makedonec_7
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  хахахах најодвратен лик ми е тој Филе. Неможам да го поднесам ! :D
  I
  Ilumious
  на кого не му е... сеа кај и да е ќе се врати пак на Лацио
  Е сега, сум во право или не сам? Или не си ме разберал.
  TheGeneral
  TheGeneral
  Нека му скршат нога, за да има после да се каже оти стварно било за црвен. Не зајбави, делеш правда за работи кои и сам знааш как е, до некаде, оти нели фан на Арсенал си (заради Рамзи и Едуардо).
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Те разбрав, друже. Ама ти не ме разбра. Тука немаше ниту намера, немаше ниту удар. Кажи ми, за старт на топка, и однесување на топката се добива црвен картон ?
  TheGeneral
  TheGeneral
  Добро де, улаф ли сам јас? Знам оти немаше удар и јас ти го кажувам тва. А за намера не ми кажуви, как прво не си у главата му, за да знаеш шо му е намерата, как второ по тва шо он оде со ДВЕ нозе на топка можеш да му га видеш намерата. Шо, топката ли е тешка па неможе со една да га избие па ај со две? :D
  Ако у наш фан клуб Гоше пише нешто, значи така е тоа, без разлика какви се законите во државата :D:D:D:D:D jasno? :D:D:D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Makedonec_7
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Хахахахахахах претпоставив, али касно... Од ко ми вратија... :))))))))) Јасно !? Нешто слично како кај нас Arshesavin !? :)))))))))))))
  I
  Ilumious
  E така нешто, тој ни е задолжен за трансфери, односи со јавноста, физиотерапевт е и што ќе каже тоа ќе биде, само да не го нервираме :D:D:D:D
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Хахахахах ме изнасмеа на цела мака ! :))
  В
  Што беше финтата што ме спомна мене во темана прееска?
  В
  Вори
  Не беше со лоша намера тоа,спомнав само.Не е убаво високо да се лета,и сам го знаеш тоа.Го почитувам иначе секое мислење,независно од тоа дали е причично ретардирано или не.
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  :)))) Со среќа утре. Се читаме по мечот. :))
  В
  Вори
  Поздрав.
  Чувството коо дури не вреде да се даде аргумент. Понедоволна интелектуалност или поглупоштина. Разликите се гледат од авион, а ти ни со цвиќери пред ком. и тв неможеш да ги видеш. :)
  В
  Дај да го тргнам аватаров бе,доста се 10 дена мислам.А и Торес не изигра цела утакмица,беше заменет.. :D
  В
  Вори
  Океј,фала ти.Малер ми држи аватаров па затоа..
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Хахахха се смеам бе, до коа сакаш носи го, ако сакаш смени си го сега... :)))
  В
  Вори
  Кладба си е кладба,али преполовена сега.До 15-ти нека седи.
  В
  Више два дена имам аватар од Перси.Од Холандија некако пубав ми беше.
  В
  Може,договорено.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Makedonec_7
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  eee bomba odberi si avatar po tvoja zelba... Od 1vi do 1vi, nosi go.... Pozdravi p.c neam internet zato vaka pokasno pisham
  В
  Вори
  Кажи ти каков аватар,да не ми префрлаш после.
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Каков сакаш, по желба.. Оваа недела не можам да седам многу на форум, али по желба.. Изгуглај од Ван Перси во дрес од Арсенал и то е то... :)))) Поздрав
  Aбе пред некој ден кога пиев кафе со мартин ти дојде и се поздрави..ваму портал седевме на првата маса од десно кај влезот...сега те знам веќе:D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Makedonec_7
  Makedonec_7
  Makedonec_7
  Хмммм со Мартин ? Овај од населба, така !? Кажи се другиот пат... :)))) Поздрав.. п.с се отпревртивме сега на Инструментал и после то Раскорак... :)))
  Џони Вајсмилер
  Џони Вајсмилер
  да тој мартин..стево цефката ракометарот што му е другар..иначе вчера јако беше на инструментал..виде луѓе гунгула имаш..да не можи чоек до вц да оди лол..расчекорити не ојдов оти ми беше мака но да те прашам јако беше таму??..имаше жива музика??
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom