Донев
Поени од реакции
46.047

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ne ja igraj lou sabajle picko navacer treba :D

  Ja zavrsiv rdr2 kampanjata denes jas, gledam i ti ja pleskas denovive. Imas probano online?
  Донев
  Донев
  Играм во темна соба :D
  Вчера завршив со главната приказна, па сабајле го поминав и ДЛЦ-то. Сега целосно спремен зс двојката, едвај чекам.

  Ред Дед играм последниве неколку неколку недели лабаво. Прееска стигнав до 6ти чептер, ваљда ќе стигнам да ја завршам приказната пред ЛоУ.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: wot
  Донев
  Донев
  Онлајн ја пробав пред некој месец, интересно делуваше. Баш си живееш во онлајн свет и се спојуваш со други играчи за некои мисии да извршуваш. Откако ќе завршам со ЛоУ2 може ќе пробам пак, иако не сум баш за мултиплеер затоа што најчесто сум компетитивен и сакам да сум добар, а игриве моментално ми се како замена за филмови/серии, не ми се замара :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: wot
  Како е офтопик мислењето? Комплекс ли лечиш нешто шо кур ти е? Втор пат ми бришеш мислење со казна ме маваш и тоа на општа тема кај што нема предмет на дискусија каде што мислењето не мора да биде врзано за нешто конкретно.
  Уште 50 души останаа на цела кајгана ти се напна и тие да ги избркаш...
  Донев
  Донев
  Доколку не ги знаеш правилата на Драга Кајгана, прочитај го првиот пост.
  Трагедија е :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Донев
  Anon
  Anon
  Аууу стварно била страшна работава :D
  Ја мислев ја сум тетка, имало уште да се учи...
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Хоуп
  Се враќа Џесика Ланг во последната сезона од АХС? :D
  Донев
  Донев
  Не :(
  Ilumious
  Ilumious
  Тапа, многу добро глуми жени со проблематична психа, исто како Џулиен Мур.
  Џ
  Кај работиш бе ДонеФФ? :D
  Џ
  ЏинЏер
  Лелеее срамота, не сум те следела досеа :/
  Донев
  Донев
  И јaс не се зaмaрaв сo прaксa, aли aплицирaв бaш летoвo вo некoлку фирми oд тие штo ги oбјaвувaaт oд финки, ме примијa oвие, пa дa видaм кaкo е. Тaкa дa не сум бaш нaвлезен вo тoa кoи дaвaaт, ќе требa и јaс дa бaрaм кoгa ќе диплoмирaм :D
  Џ
  ЏинЏер
  Почни уште сега да одиш на анти-стрес терапии, како што ќе се ближиш до крајот, се повише ќе ти требаат :D
  Хаха, што мислиш до каде можам да одам со Арсеналовци? :D
  D
  Донев
  Донев
  Го гледав прееска и јак ми е потенцијалот, што се би можеле да имаме со технологијава во иднина.

  Само поима немам како ме поврза мене со Мајнкрафт, никад немам играно :D
  D
  Daedalus
  Знам, али сакав ко нов концепт за гејмање да ти го пуштам, не ради Мајнкрафт туку ради холограмот :D
  Џ
  Не (кур) замарај со тоа боринК боринК, иди у фудбалски вести земи една репрезентација, не се фолирај ќе дојде Европско првенство кур мој што ќе добиеш репрезентација тогаш.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom