Пост на кој сте се изнасмеале

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Фан клуб Интер



Војна и мир се однесува за рефератите на Syn.
Отворив чисто да видам дали е вистина и:

1608987028935.png


Овој пишува статистики, квалитети, играчи споредува, години, бројки, што ли уште не

И добива одговор

"Ama bi i go opnal na zena mu, priznaj?"

:ROFLMAO:
Автоматски споено мислење:

A уствари ова не се однесувало за nik1, за Стефан било..ама ако, сите се иста сорта таму :D
 
B

Beginner

Гостин
:pos:
... зашто би било зезнато, одлична идеја!
сите носат големи броеви ХЛ, на пример една блуза со кратки ракави било која боја и со штампан текст по желба во сите величини кошта 200-250 ден, ако се зема повеќе од 10 комада веднаш цената паѓа на 150,
е сега Кајгана да продава по 300 зашто да не би купиле? ќе најдеш поевтино? а замисли однапред оштампано нашите никови „бијонс“, „фенел“, „агда“ „шутрак“ во различни правци - и текст „погоди кој сум“, а горе како наслов со жолта боја Кајгана форум! аа? јако! или „бијонс“ со текст „фак ју“ па ќе купам уште неколку мајци со друга боја со некои „омилени“ членови испишани никови и додадено текст „вуле ву куше авек муа с суа“ :pos:
bijons маица не би носел и рак да лечи.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Мене посмешно од репликата на Џонтра ми е констатацијата дека сите носат XL маици :eek: Не знам со што луѓе се дружи докторкава ама мене (и грото женски) уште во S ме збира, таа XL вика, како церада ќе ми биде. :pos:
супер асумпција за масовно производство.
 
Член од
17 март 2017
Мислења
315
Поени од реакции
513
Еве го. Класичен гостин на слава.
Доаѓа, те бацува три пати, сместа осеќаш здив од цигара помешан со колонска вода и помада. Те прашува коа ќе се жениш, кај си со работа. Ти суди и пресудува све што си напраил у животот.
Пие пола литро ракија и 3 литри црвено домашно вино, модрее у фацата, кошулата му е завратена, има испушено кутија цигари, секако качак.
Докторира на темата политика, зналецот на тоа како треба да функционира Македонија. Врховен експерт за корона вирус, спорт, религија, автомобилизам, технологија, земјоделие, криминал и мафија.
Горд и искусен кажувач на 18+ вицови и хумор на сред трпеза пред жени, деца и повозрасни од него гости.
Вработен во Ариљеметал како магационер односно шефче на смена, сопственик на тезга на Зелен пазар и долгогодишен сопственик на Форд Ескорд 2001во годиште, на плин.


:pos: :pos::pos::pos:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.635
Поени од реакции
13.073
Film Club

Film Club 2

Film Club: Трета Среќа

Film Club: May the 4th be with us

Film Club: V for Vendetta

Film Club: Let's talk about six

Film Club: 7even

Film Club: Dont h8 - create

Film Club: I('m)X(cited)

Film Club: X(еројски крај)

Film Club: The prequel

Film Club: The Crimes of Zlatewald

Film Club: Skopje Drift

Film Club: Hobbs, Shaw & Kajgana

Film Club: The Club Is Not Enough

Film Club: Film Club vs Jason vs Aliens vs Predator & Knuckles

Film Club: The last one

Film Club: The Last One Part 2

Film Club: The Last One Part 3D

Film Club: The Reboot

Film Club: The All-Female Reboot

Film Club: Film Club Jr.

Netflix presents: Film Club: Animated TV Show

Film Club: Documentary: The Rise, Fall, Rise and Fall of Film Club
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.809
Поени од реакции
83.985
Фан клуб Интер страјкс аген со јак пост, ама овој пат не е ни Стефан ни Џонтра туку Syn

прегорен за сите пари


Постови ала оние од златните денови на форумов кога луѓе сликаа монитори, турбо фолк песна и пари околу
 
Член од
28 март 2015
Мислења
5.428
Поени од реакции
11.336
Ау ПЕПЕЛ, се надевам ќе испари од форумов како што му испарија поените. Пролив лик, секој ден ме замараше со пораки, од кога го ставив на игнор гледам ми лупал дислајк на секој ебен пост.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.453
Поени од реакции
15.988
Koга денот ке ми е лош, секогаш ке се навратам на овој пост.

Во моите нешто над 8 години на форумот, немам видено поголема парадокс тема од "Најекономично греење (затоплување)".

2600 и кусур страни за една ваква банална ствар. Дискусијата среќа се води на форум, да беше на маса за гуша ќе се фатеа сите таму.

Еден убеден дека он се грее најефтино, друг ја брани својата клима ко ќерка да му е, трет се избацува со гифови дијаграми поединечно за секој месец, четвртиот пред некој ден курот му беше дигнат како јарбол оти успеал да заштеди цели 38 евра во споредба со претходната година. Сето тоа беше документирано нормално.

Ги замислувам цели зажарени во фацата со пена на устата кога ги пишуваат постовите. :pos:
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.046
Поени од реакции
17.711
Зошто стално Стек го викаат дечкото на Џонтра, а никогаш Џонтра дечкото на Стек?
Зошто воопшто Стефан-коби го викаат Стек?
Многу отворени прашања се јавуваат на темава, а малку одговори.
Зашто увек дечкото e од Скопје а дејката од село :pos:
Целата тема е лудило, ама Марли со победа :pos: :pos: :cuc: :cuc:
 
Член од
10 септември 2016
Мислења
8.792
Поени од реакции
17.151
Колку е чудно за разлика од англиската верзија, подобро и да не каже.
Тоа татенце кога ќе го чујам/прочитам одма во глава ми се врти Лем од Големата Вода.
Хахахаахаха
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.858
Поени од реакции
34.890
Сок пиев ќе се задавев, ненормалници едни. :pos: :pos: :pos:

. Едноставно кога легнувам ја гасам, отварам прозори да изладам зошто не ми е пријатно да спијам на топло.

Малку е контадикторно ова, да отвараш прозори а да не паѓа под 20

Vo Gevgelija e potoplo zatoa
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.628
Поени од реакции
33.182
ВИДИ ГО ТАЛЕСКИ, ЕДНОСТАВНО ВИДИ ГО
Не можам да го гледам....ми иде да му опалам три четири шамарчини. И пак нема да му дојде паметот. Овој не е за ракомет!!!
Се сомневам и дека сам си го има направено детето, најискрено.
Со асистенција од Кузмановски :pos:
Така може само една бедна и минорна ларва да направат која во иднина може да стане еден обичен црв и ништо повеќе. Им ебам све неспособно.

Абе на параолимпијада да не не викнаа?
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom