Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
16 ноември 2007
Мислења
427
Поени од реакции
569
Може Лампард да се појави на ,,Стемфорд", да изврши голема нужда и да го избрише задникот со дресот од Челзи. Потоа да оди по нашите домови и сексуално да општи со женскиот родител.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
25.244
Поени од реакции
40.887
Брат брата не рани, тешко на...

Весино не прави пиздарии, Весино решава утакмици. Талисманот и мојот човек Матијас Весино што личи на брат ми, би ги запалил двајцата без око да ми трепне.
:pos::pos::pos:
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
405
Поени од реакции
1.481
Опишува братот некоја кока таму дамла пијана што се сексала, али реакцијата за типацот е врв. Од стол ќе се превртев. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:

Оваа па свињата денес што објави 10 минутно видео на инста, Кика ли се викаше забораив, вика пред некое време ме злоупотребија ама сега се решив да кажам. И си викам ај баш да видам што било работата, значи самата вика бев камен пијана и не бев во состојба да кажам да или не, но сепак тој ме злоупотреби.... :facepalm: :tapp: Што злоупотребил бе кацо една, ТЕ ЕБЕЛ ЕДНОСТАВНО И ТОА Е ТОА, мада можно е тој сега негде да е обесен со оглед на тоа што утредента дознал што ебел кога се отрезнил.
Цареееееееееееееееееееееееее
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
9.460
Поени од реакции
11.486
Па и Бугарите се глупи, место да дадат поинтересни телевизии и со тоа да извршат поголем политички притисок и да го прошират Бугарскиот јазик во земјава, за повеќе млади луѓе да го разбираат, они ти понудуваат умрени телевизии. Замислете колку млади би го научиле Бугарскиот јазик доколку гледаат Премиер лига и Лига првака на Нова или бтв и место заљеџе и вратар и вељаче научат Бугарски.
 
Член од
26 февруари 2016
Мислења
3.104
Поени од реакции
6.430
Ова е најголемиот доказ што прикажува каков вид на човеколики микроби живеат во земјава. Ќе пишев австралопитекуси ама дискутабилно е кај нив дали се наоѓал по некој знак на интелигенција.

Кажете ми, што менталитет, кое ниво на писменост, каква когнитивна способност треба да имаш за да искуцаш вакво нешто? Симптоми на афазија ли се ова? Па и откако ќе го искуцаш, да го провериш и со целиот еден неврон што го имаш да заклучиш дека ова е достојно за да стиснеш - post?

И тоа ова не е само во групи за огласи. На било која статија од медиум ако отвориш коментари има ваков склоп. Не правиме муабет дали се ставови со кои се согласува човек или не. Елементарна писменост се нема, се нема сенс за слеана мисла, тек на опис, правопис па да не зборам. Ќе отвориш коментари од некој странски медиум, не дека нема дебили ама барем со зборови комуницираат.

Овде вака изгледаат 70% од коментарите

Zddss vdddd stapaccc cena kokoe odma :facepalm:

Добро на интернет што се пишува денес, да пишуваа било каде на друго место, ќе си ја чукаа главата археолозите што ќе копаа за 500 години од сега.

Постот си е 100% на место. Читам и очекувам нешто забегано... На крaј кога ја видов сликата останав без воздух. Szapac vo bojs :pos:
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
405
Поени од реакции
1.481
Зоштоооооо??? :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:


бонус, постот под него.
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.352
Поени од реакции
10.221
Прегледај го приврзокот 284061
Book Depository ми се број еден моментално. 8 евра мислам дека ме кошташе.
Истава едиција се продава во Академска книга по 170 денари редовна цена, без разлика дали е книга од 200 страници или 800. :D
Book Depository не ми се веќе број еден моментално. 8 евра мислам дека ме кошташе.
:ROFLMAO:
 
Член од
17 мај 2016
Мислења
2.830
Поени од реакции
3.080
Поише пари и ресурси се потрошија за пресов да се напраи, отколку за вакцините.

Иначе еве ги. :D
Ај барем нешто стигна.

Прегледај го приврзокот 284131
Сцена левел кога ќе купиш ТВ од Сетек и ќе го викнеш баџанакот да ти помогне да товарите. :icon_lol:

Којзнае што ни имаат пратено, да не почнеме да дткаме од нигде никаде :icon_lol:
Во темата Блам држава @ob1 ставил слика од тазе пристигнатите вакцини, @Ilumious изгази со коментарот. :pos: :pos: :pos:
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
2.383
Поени од реакции
16.093
Во филм клубот што е, Сетсуко предлага еден 3 часовен филм, нешо драма романса и доаѓа братот
Злате не се мачи да ме тагнуваш за филмов.
Три саати романса да ми платат нема да гледам.
Тука јас се убацувам со нешто небитно за темава, и он да се дообјасни настапува со следново меме сценарио.
2009та мислам беше, јас тогаш само што почнав во врска со една Елена и она ме кани кај неа дома да сме гледале филм.
Сама беше, нешто викенд се фати па нејзините отидоа некаде и си викам ќе има акција вечер.
Она го одбрала да го гледаме P.S. I Love You. Ок, она ме покани, ќе го гледаме. Два саати очи превртував, и на крај ми се расплака. Многу емотивен филм ми кажа. Од акцијата ништо, си легнавме гушнати како братучеди таа ноќ.
Од тогаш не сум гледал романса...
:pos: :pos: :pos: :pos:
Класично меме од србенда,

pozvala ga cura da gledaju film.
gledao.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom