K!KI
Последна активност:
20 мај 2019 во 16:27
Член од:
28 март 2015
Мислења:
3.081
Допаѓања:
5.407
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

K!KI

Машко

Последна активност:
20 мај 2019 во 16:27
  1. Forza Milan!!!
   Forza Milan!!!
   Каква среќна ѕвезда сигурно татко му има платено 5000 евра за да го вработат во банка. :)
   1. На K!KI му/ѝ се допаѓа ова.
   2. K!KI
    K!KI
    Има среќна ѕвезда што баш тој му е татко :D
    13 декември 2016
  2. Colt Willcox
   Colt Willcox
   Кај трчаш? :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Colt Willcox
    Colt Willcox
    Да беше малце поблиску, може ќе ти правев друштво за трчање, вака ќе мора да ги молиш другарите :P
    24 јуни 2015
   3. K!KI
    K!KI
    Ако си од подрачје Гази Баба, Аеродром можеби и ќе можеме да се споиме, како на кеј на пример. Ако не ништо, ќе пробам да убедам некој :)
    24 јуни 2015
   4. Colt Willcox
    Colt Willcox
    Мене ми треба некој што почнува со трчање, со оглед на тоа што иако секој ден спортувам кондициски сум нула. Со мускули немам никаков проблем, ама пулсот ми се крева до вселената после еден километар трчање :D Ама со оглед на тоа што сме од други краеви на Скопје, ништо од бизнисот. Да беше од околинава, ќе те поканев на трчање на Водно :D
    25 јуни 2015
  3. Клипче
   Клипче
   Postoi Hari poter postoi toj sfet poso postojat i metli i vesterki i sfe.

   Koincidencija? Mislam deka ne!
   1. На K!KI му/ѝ се допаѓа ова.
   2. K!KI
    K!KI
    Епа како да стигнеме до таму ако постои? Некако не ми се седи во оваа чудесна земја. :)
    28 мај 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]