Пост на кој сте се изнасмеале

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Песимист, 15 ноември 2009.

 1. Факе

  Факе Highbury–the Home of Football

  Член од:
  6 март 2010
  Мислења:
  8.611
  Допаѓања:
  8.273
  Ме изнасмеа.:pos::pos:
   
  На artweb, DeviAngel, Goodfella и уште 11 други им се допаѓа ова.
 2. STEALTH

  STEALTH God is a DJ

  Член од:
  25 ноември 2011
  Мислења:
  7.946
  Допаѓања:
  8.490
  Каква анализа на Валверде хахахаххаха
   
  На Epsilon, Limeta и Ilumious им се допаѓа ова.
 3. Stefan-kobe

  Stefan-kobe

  Член од:
  23 август 2010
  Мислења:
  24.612
  Допаѓања:
  49.805
  Орбит мастика низ лево уво ми искочи кога го прочитав ова, нарочито за шорцот од сечени тренерки. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
   
  На DeviAngel, mkgunner, VardarVoSrceto и уште 10 други им се допаѓа ова.
 4. Zarniwoop

  Zarniwoop

  Член од:
  2 септември 2010
  Мислења:
  6.221
  Допаѓања:
  6.597
  Морав еј, морав. Колку се само забегани :pos::pos::pos:
   
  На mkgunner, shumecha.tableta, k0k014 и уште 10 други им се допаѓа ова.
 5. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  16.209
  Допаѓања:
  32.257
  У меѓувреме резултатот е Лацио 4-0 Милан

  Класично мочање од керамиди :pos:. Уствари читајте ја цела тема од 70 до 75 страна, патос праење.
   
  На SanIker, Факе, Fastforza и уште 17 други им се допаѓа ова.
 6. Invader

  Invader I am not in danger, I am the danger!

  Член од:
  17 ноември 2008
  Мислења:
  16.772
  Допаѓања:
  18.150
  Today on things that never happened (y)
   
  На DeviAngel, VardarVoSrceto, Syn и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Rigil

  Rigil Tu te reconnaîtras

  Член од:
  14 јуни 2015
  Мислења:
  4.196
  Допаѓања:
  3.273
   
 8. Sky*

  Sky* Не биди коцкест.

  Член од:
  12 август 2011
  Мислења:
  3.660
  Допаѓања:
  3.734
  QUOTE="Milanez`, post: 8186567, member: 8323"]

  Мило ми е што не ги гледав денеска, 90 мин. подолг живот... ама ме копаше да ги видим Дуван и нашиот надуван Запата како си проиграле, вториот не го ни видов...

  [/QUOTE]

  Prsnav, covece :pos::pos:
   
 9. Syn

  Syn ^ Фабричка грешка

  Член од:
  23 декември 2007
  Мислења:
  22.564
  Допаѓања:
  18.961
  [​IMG]

   
  На Cassaro, SanIker, DeviAngel и уште 16 други им се допаѓа ова.
 10. Џонтра Волта

  Џонтра Волта Bono Vox, Mladen Bodalec & Aca Lukas

  Член од:
  8 мај 2013
  Мислења:
  19.153
  Допаѓања:
  62.339
   
  На DeviAngel, kazioX, Mich0MKD и уште 3 други им се допаѓа ова.
 11. Sungerot Bob

  Sungerot Bob Живеј го животот

  Член од:
  7 август 2012
  Мислења:
  31.652
  Допаѓања:
  36.295
  :ROFLMAO::pos::ROFLMAO::pos::ROFLMAO::ROFLMAO::pos::ROFLMAO::pos::ROFLMAO::ROFLMAO::pos::ROFLMAO::pos::icon_lol::ROFLMAO::ROFLMAO::pos::ROFLMAO::pos::ROFLMAO:
   
  На mkgunner му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.838
  Допаѓања:
  12.641
  Ова сум го напишала во 4 и пол сабајле, гарант сум била на мочање и сум го чепкала телефонов пред да заспијам пак. Не се ни сеќавам на муабетов. :confused: Старос, сенилнос. :(
   
 13. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  25.611
  Допаѓања:
  61.171
  :place::place::place:
   
  На џимеј и Ilumious им се допаѓа ова.
 14. kazioX

  kazioX Примерен форумџија

  Член од:
  28 април 2011
  Мислења:
  2.679
  Допаѓања:
  6.898
  Capture.JPG
  Ако не сака да пуши корнет, нека проба со стапче.
   
 15. Peja989

  Peja989 Супер модератор

  Член од:
  22 јули 2010
  Мислења:
  25.611
  Допаѓања:
  61.171
   
  На Cassaro, Feisty, SanIker и уште 17 други им се допаѓа ова.
 16. teneke

  teneke

  Член од:
  13 јули 2006
  Мислења:
  4.429
  Допаѓања:
  1.374
  :pos:
   
  На TheSkyOwner, Scirea, Ilumious и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: