Од што се плашите?

Член од
20 декември 2011
Мислења
92
Поени од реакции
44
Од инсекти и змии. Фала богу што змии нема у градов, али од бубачки бегам како попарена. :нинџ:
 
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Донеси во моја близина стаорец и ме имаш у рука, мртва на лице место!!!
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Од можноста наместо оваа песна...
...идната жена за прв танц на свадба да ја побара оваа песна :D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.732
Поени од реакции
24.351
Како минат годиниве, реализирав дека имам нов вид на страв(кој веројатно секогаш сум го имала, само што сега испливува на површина). Како интроверт кој сака топол и удобен дом, човек на кој готвењето му е пасија и прави сѐ за да ѝ удоволи на фамилијата и да ја направи среќна, се плашам да не станам класичен тип на домаќинка и да се изгубам себеси и она што сум во суштина. Ако дозволам такво нешто, никогаш не би си простила себеси.
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Од бубачки,од луѓе,од болести,од земјотрес,од грмотевици
 
Член од
18 март 2015
Мислења
405
Поени од реакции
568
од трактори, додека бев помал Ч) овде во маало имаше паркиран еден поголем трактор и еднаш знам ме шетаа покрај него и од страв заплакав
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
815
Поени од реакции
854
Се плашам од тоа да не прднам во теретана, а пред тоа да имам јадено грав со кромид.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.223
Поени од реакции
78.802
од трактори, додека бев помал Ч) овде во маало имаше паркиран еден поголем трактор и еднаш знам ме шетаа покрај него и од страв заплакав
Само луѓе што читаат дневни вести, секој ден, знаат колку е опасно да возиш и уште поопасно да се возиш на трактор.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom