Пост на кој сте се изнасмеале

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Capture.JPG

Ако не сака да пуши корнет, нека проба со стапче.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
wов Синиша од Вуковар учел и читал Иво Андриќ.
Точно 0 негови книги има прочитано.
Синиша Волта.
Ама затоа двајцата сте ултра талентирани дефанзивци :)
И двајцата играа во екипи што почнуваат на И, едниот за Интер другиот за Белимбегово. ;):)
Едниот од нив има и со мајка ти играно. :) ;)
 
Член од
13 јули 2006
Мислења
15.167
Поени од реакции
17.966
Драга, ај шо сонував како ме брка лав, па го фатиле семафори и сум му избегала за влакно, па тој се разочарал и ми прозборел... сонував. Ај шо го сонував Хитлер како ми дошол у маало, како ме казнувал пошто не сум прикачила лабораториски вежби на време и не сум била одговорен студент, го сонував... Ама овоа што го сонував Груевски како владеел во Италија во 1790 година, а ја сум му пишала на транспарент: Го бутнавме режимот у Скопје, ќе го битнеме и у Италија... Е тоа стварно не ми е јасно. :ROFLMAO:
Ај бе, чао. :D
:pos:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Во европскиве земји ги наоѓаат таквите што изигруваат шерифи по интернет, полицијата има овластување да лови и по социјални мрежи. Мислам дека лани на Варди некој му се закани за ќерка му па го прибраа во ќорка.
Абе ова е дете некое од 13 или 14 години, мислам дека не е ни свесен каква глупост направил, сигурно сам кажал на мајка му дома и плаче цело време од страв пошто другарите сигурно го заебаваат како ќе оди у затвор и ќе го ебат постари чичковци :D[DOUBLEPOST=1509666399][/DOUBLEPOST]Еве го лиглето, пред пола година сам си напраил монтажа од Ловрен кога го дава голот против Дортмунд у ЛЕ :D

:pos::pos::pos::lolzz::lolzz::lolzz:
Едноставно многу се смеев кога ги прочитав двава поста. Секако во комбинација со постот на Џони што сега ќе го го цитирам му ебам тоа главата проклета :LOL:
Кај мене повторно Господ ми гледа во ливчето ..ме паѓа само Дортмунд чист 1 на 1.10 коефициент..белосветски шанси промашуваа Обамејанг и Кагава во првото полувреме за Апоел од еден полушут гол да дај..а ја додадов онака за да помочаниот данок..не е можно какви демонски работи ми се случуваат...Билбабо неможи да победи шестолигашка екипа,Дортмунд неможи ебаниот Апоел да го победи барем еднаш,Наполи не дадоа гол баш кога јас ги пишав да дадат гол,единствениот кикс на Шкендија му го погодив...гром да ме отепа за овие ретардирани работи што ми се случваат,тој што ме има проколнато којзнае колку клет во душата е
Алал нека ти е за погодените ама ова се ненормални работи шо ми се случуваат во последната година дена,ќе треба тука цел реферат да пишам од невозможни работи шо ми се случија..неможам да си повервам на ова искрено дека Дортмунд не победи со Апоел дома..искрено неможам да вервам дека јас неможам 2+ утакмица да погодам а некој глатко си годи ГГ,3+ цела..едноставно немам знаење,мозокот ми е изветреан,немам идеа повеќе,џабе анализи,статистики..џабе е се..сега ќе одам утре на работа и некој ќе извади ливче 15.000 добитно а јас неможам 1.70 вкупен коефициент од три натпревари да погодам...да умрам дај боже,утре некој шлепер на улица да ме изгази и на место да почивам бидејќи ова е нешто ретардирано шо ми се случува..друга логика освен господ дека ми гледа во ливчето и намерно ми го прави ова не гледам..сите можни методи ги применив и пак и пак..ајт упичку матер
 

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.095
Поени од реакции
16.291
:pos::pos::pos::lolzz::lolzz::lolzz:
Едноставно многу се смеев кога ги прочитав двава поста. Секако во комбинација со постот на Џони што сега ќе го го цитирам му ебам тоа главата проклета :LOL:
Сакаш утре со шлеперот пред Борово да поминиме да му ги скратиме маките?! Не беше толку изветреан овај бе :pos:
 

Johnny B

Психопат
Член од
15 февруари 2010
Мислења
11.094
Поени од реакции
9.679
Сакаш утре со шлеперот пред Борово да поминиме да му ги скратиме маките?! Не беше толку изветреан овај бе :pos:
Нема Господ друга работа него ќе го паѓа. Да го слушни шо збора тек тогаш ќе му 'ѕирни' во ливчето. А и шлеперот не е лоша идеја. Ќе добие прилика сам да го праша Господ за тикетите
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Едно питање дечки .... Колку плата зимаат у Златна Копачка и дали имаат обуки како Моцарт(шо е мрцварење и неплатено)?Фала
20 илјади почетна плата, се зголемува како одминува времето.
Стекот брливо копиле хахахахахахахахааха
 
Ф

Флеш

Гостин
Стекот брливо копиле хахахахахахахахааха
Ме нервира шо прашав сериозно,за работа е,овој нашол да се исмејува ....Тоа сеа како за добро или лошо совет и помош ти барам,а ти будала ме изиграваш,шо е непочит и неубаво искрено.Ко мало дете ....Форумов е за добри работи или да се исмејуваат луѓе ....
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ме нервира шо прашав сериозно,за работа е,овој нашол да се исмејува ....Тоа сеа како за добро или лошо совет и помош ти барам,а ти будала ме изиграваш,шо е непочит и неубаво искрено.Ко мало дете ....Форумов е за добри работи или да се исмејуваат луѓе ....
@Stefan-kobe ај одговори говнар, за што е форумот?
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Нажалост форумов наместо да биде едно поле на дискусија, плурална демократска дискусија каде што секој ќе има право да си го искаже своето мислење какво и да е по било која тема, а притоа да не биде напаѓан, вреѓан и исмејуван од еден или повеќе дежурни форумски ШЕРИФИ кои никој не ги санкционира со месеци и години наназад и покрај нивното недемократско однесување кон членовите кои едноставно не им се по ќеиф како и кон неистомислениците ... мислам навистина наместо да имаа шаренолика плурална и демократска дискусија едносатвно од форумов се бркаат членови, се заќуткуваат поради тоа што одредени форумски фаци имаат преголема слобода, а за жал администрацијата или спие или се прави слепа !
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
14.024
Поени од реакции
36.785
Вори 14к плата, одличен летен одмор, 1 слободен ден неделно, исполнето време за викенди, доста забавна работа, во контакт си со луѓе, к-15 секоја година и така натака.

Ако случајно те примат, барај да си у Ченто 2, со Стек заедно да работите, одличен ментор ќе ти биде.
 
L

Löwe

Гостин
Вори 14к плата, одличен летен одмор, 1 слободен ден неделно, исполнето време за викенди, доста забавна работа, во контакт си со луѓе, к-15 секоја година и така натака.

Ако случајно те примат, барај да си у Ченто 2, со Стек заедно да работите, одличен ментор ќе ти биде.
Одличен ментор за константен минус во каса.
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.137
Поени од реакции
107.444
Вори 14к плата, одличен летен одмор, 1 слободен ден неделно, исполнето време за викенди, доста забавна работа, во контакт си со луѓе, к-15 секоја година и така натака.

Ако случајно те примат, барај да си у Ченто 2, со Стек заедно да работите, одличен ментор ќе ти биде.
Кимо Кумче.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom