Пост на кој сте се изнасмеале

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.626
Поени од реакции
14.397
Оставени сте бе Стелт ама ако не се лажам последниот пат ти кога се збуца со Ставро прв, па тој ти врати, ти го пријави за навреда :))) се провоцирате со него па пријавувате после, така и јас знам. И стварно, џабе се буните за Анчо, не знам како да нацртам веќе, заврши таа приказна.
Не се буниме за Анчо, се буниме за друг корисник кој посака смрт на Анчо, а помина без НИКАКВИ реперкусии. Aко веќе сакаш да ни црташ, нацртај ни како е можно таква навреда да помине без ништо. И не сум само јас, @Fredy Guarin и @Ryan Giggs го пишаа истото, ама некако многу ажурно се затвораат теми без да се реагира за другите кои пишале срања на таа тема, се остави само на Анчо. Идиотов над тебе помина без ништо.

П.С Пишав „остајте да му“, не пишав оставете не. Не знам што има заедничко тоа „моето“ со на Анчо дешавката...
 
Последно уредено:
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Едната опседната Ставрогин дали бил убав, овој опседнат Ilumious дали е машко или женско, што сорта ќе бевте :/
Врдај мрдај колку сакаш лепото моја, само наместо опседнатоста што ја имаш ти со мене, бијонс и. уште двајца или тројца членови од форумов, употреби ја во реалниот живот за да не останеш пу..пу...стара девојка.
Од самото мое зачленување на форумов наидувам на пречки, навреди и др.бљувотини, кои ти како "примерна, културна девојка "ги подржуваше.
:cujte:Кога не те бива да бидеш праведна, сакаш да си ги штитиш твоите миленичиња, барем остави не нас овде самите да си се избориме за своето :duel::masa:
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Не се буниме за Анчо, се буниме за друг корисник кој посака смрт на Анчо, а помина без НИКАКВИ реперкусии. Aко веќе сакаш да ни црташ, нацртај ни како е можно таква навреда да помине без ништо. И не сум само јас, @Fredy Guarin и @Ryan Giggs го пишаа истото, ама некако многу ажурно се затвораат теми без да се реагира за другите кои пишале срања на таа тема, се остави само на Анчо. Идиотов над тебе помина без ништо.

П.С Пишав „остајте да му“, не пишав оставете не. Не знам што има заедничко тоа „моето“ со на Анчо дешавката...
Жити прстињата?
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.524
Поени од реакции
34.672
Да се потсетиме на легендата нескафе што ги броеше годините наназад :( За целиот сеир клик на темата. Какви легенди имаше порано, сега седиме заглавени со каталина, бијонси и конкрит.
... ќе реплицирам оти сум повикана во твојот коментар!
- Легенда срцка сум јас во реалниот живот најмалку сакам да сум во виртуелниот живот, ми правиш чест да на присутни во моментот на Кајгана форум :
Вкупно: 1.181 (членови: 307, гости: 777, роботи: 97) ти како главна админстраторка најде за сходно мене @bijons да ме спомнеш :backa:
- Што мислиш кој е легенда сега на форумов? ;)
 
Последно уредено:

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Која ви е таа функција главен администратор :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
19.524
Поени од реакции
34.672
Која ви е таа функција главен администратор :icon_lol: :icon_lol:
...да грешка се извинувам, @Acid е главен администратор на Кајгана форум, другите сте само администратори здобиени со функција одпосле со негово запознавање како реални пријатели !
...а супермодератори и модератори која е пак таа функција зарем сега јас да се смеам ?
како не те мрзи да ме опонираш секогаш ...позз и лека ноќ !
 

Limbo

maybe an alien
Член од
26 декември 2007
Мислења
831
Поени од реакции
1.457
Тоа луѓе конечно нема да жалиме за минатото,носталгичарите конечно среќни, се враќа времето кога се бркаше од работа, кога земјоделците блокираа улици,кога сдс ја продава Македонија,Господ нека ни е на помош,се надевам дека ВМРО после 4 год. ќе ја врати државава во нормала,исто како од 2006 и ќе знае што треба да прави,за да не ни се случи ова повторно.
:vozbud::pos:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Ставро, looking for тест за интелегенција и писменост при зачленување на форумов since 2011 :D

Ѕвер хахахаха :pos::pos::pos:

тест на интелегенција при регистрацијата на форумов...
тест на писменост како услов за да се зачлениш.
тест на интелигенција, и најглупавиот доаѓа овде на форумот?
Време е да се воведе тест на интелигенција и писменост како услов да се пишува на форумов.
Да стават тест на интелигенција или писменост како услов за да пишуваш на форумот, ќе ти забранат и да го читаш.
Дајте нека стават на форумот тест на интелигенција како услов за зачленување.
Ретард, да има тест на интелигенција при зачленување на форум, ти само би читал, никогаш не би дискутирал..
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.217
Поени од реакции
78.781
Џабе ќе е тестот. Ќе склопат у штаб некако еден човек што со трајал и ерор понекад ќе го поминува тестот. Па он на сите ботови ќе им го поминува, при зачленување.
 
Последно уредено:
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Ставро, looking for тест за интелегенција и писменост при зачленување на форумов since 2011 :D

Ѕвер хахахаха :pos::pos::pos:
Сигурно имам и на други места барано, не се само овие цитираните. :icon_lol:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
То нормално и најважно во првата преграда е

Sent from my 5010X using Tapatalk
Ти колега дане ми си по имево?

Sent from my 5010X using Tapatalk
Царов си се цитира себеси во тема и без да види дека се цитира, си се прашува кој е тој со име како неговото :icon_lol: Кликнете на темата за да го видите заебот, не се доволува вака како што треба.
 
Член од
26 јуни 2017
Мислења
69
Поени од реакции
16
Царов си се цитира себеси во тема и без да види дека се цитира, си се прашува кој е тој со име како неговото :icon_lol: Кликнете на темата за да го видите заебот, не се доволува вака како што треба.
Хахахах не бе напрајв грешка и незнаев како да го избришам и излезе дека сам се реплицирам знам ептен глупо

Sent from my 5010X using Tapatalk
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Хахахах не бе напрајв грешка и незнаев како да го избришам и излезе дека сам се реплицирам знам ептен глупо

Sent from my 5010X using Tapatalk
Опушти се бе, не сме ти класната тука да ни се правдаш :icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom