Пост на кој сте се изнасмеале

Дискусија во форумот 'Чек дис аут!' започната од Песимист, 15 ноември 2009.

 1. Dani

  Dani 1 + 1 = 10

  Член од:
  22 јуни 2010
  Мислења:
  18.800
  Допаѓања:
  38.588
  Е зашто ПП? :(
   
  На Beric Dondarrion, Avenger99, bijons и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. ile.jovanovski19

  ile.jovanovski19

  Член од:
  26 јуни 2017
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  16
  Нема врска нека стои хахха гледам и со уцени се служиш. Не сум толку ниско не ми пречи тоа уживај.

  Sent from my 5010X using Tapatalk
   
  На bijons му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Bojan Van Buuren

  Bojan Van Buuren Колектор

  Член од:
  11 април 2008
  Мислења:
  6.749
  Допаѓања:
  9.739
  Не бе зошто да стои, еве ја место тебе ќе пишам:

  @Ставрогин е глуп.

  @Ilumious work your magic :D
   
  На Scirea и Ilumious им се допаѓа ова.
 4. Ставрогин

  Ставрогин

  Член од:
  19 март 2011
  Мислења:
  16.917
  Допаѓања:
  35.683
 5. Ipsissimus

  Ipsissimus P.I.

  Член од:
  23 јули 2010
  Мислења:
  14.389
  Допаѓања:
  11.840
   
  На DeviAngel, Loner, anya.13 и уште 6 други им се допаѓа ова.
 6. Клипче

  Клипче asd

  Член од:
  8 јануари 2012
  Мислења:
  10.690
  Допаѓања:
  24.925
  Го уби цел форум.

  [​IMG]
   
  На Џони Вајсмилер, Avenger99, Scirea и уште 3 други им се допаѓа ова.
 7. Scirea

  Scirea Старата Дама

  Член од:
  4 август 2010
  Мислења:
  15.828
  Допаѓања:
  30.732
  Насловот :pos:
   
  На mkgunner, k0k014, Goodfella и уште 7 други им се допаѓа ова.
 8. Agda Beata

  Agda Beata (A)

  Член од:
  12 февруари 2014
  Мислења:
  4.781
  Допаѓања:
  12.540
  Ставрогин strikes again!

   
  На DeviAngel, Stefan-kobe, Џони Вајсмилер и уште 11 други им се допаѓа ова.
 9. Löwe

  Löwe

  Член од:
  14 јули 2010
  Мислења:
  6.346
  Допаѓања:
  6.853
  Спасувајтесе кој можите, кај да е ќе еруптира.
   
  На Mich0MKD, Iceboy, Scirea и уште 3 други им се допаѓа ова.
 10. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  5.868
  Допаѓања:
  6.426
  :aplauz:
   
  На DeviAngel, zelenko, Avenger99 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 11. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  21.334
  Допаѓања:
  25.478
   
  TheStarOfKutles, LepiDzoni, RickyLFC9 и на уште 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. LepiDzoni

  LepiDzoni

  Член од:
  25 јули 2014
  Мислења:
  480
  Допаѓања:
  742
  Hahahaha
  ovaa nekoja nepismena
   
 13. katinakatalina

  katinakatalina

  Член од:
  5 мај 2016
  Мислења:
  1.324
  Допаѓања:
  847
  :pos: де бре мајката, три жени умртвија пола форум,ебате мажите:pos:
   
 14. Beric Dondarrion

  Beric Dondarrion Lord of Blackhaven

  Член од:
  14 август 2006
  Мислења:
  21.334
  Допаѓања:
  25.478
  Три?
  Знаев дека и Shutrak е жена.

  Инаку ја лично мислам дека вие сте корисни овде на форумов од повеќе причини.
  Сите ве заебаваат и одамна се неам смеено на пишани глупости, небулози и малоумни опсервации без грам објективност, рационализам, морал и етика, вака како што се смеам одкога дојдовте.
  Додатно, вие плус уште пет-шест сендвичи од машкиот пол, сте еклатнатен пример за профилот на просечниот подржувач на Груевски. Живо сведоштво на падот на македонскиот дух, преквалификуван во мизерен слуга на својот господар, слеп за националните и државните интереси, маѓепсан од ситен личен ќар и заради тоа безпоговорно спремен да си ја уништи и земјата и народот. Еталон за предавник. Поука за помладите генерации за духовното срозување на еден слој на луѓе, сместен во едно време - пример како не треба да ти се развива животот.
  -
   
  Последно уредено: 8 август 2017
  На Avenger99, Ilumious, Ставрогин и уште 2 други им се допаѓа ова.
 15. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  5.808
  Допаѓања:
  11.174
  Оплакох :pos::pos::pos::pos::pos::pos:

   
  На DeviAngel и Peja989 им се допаѓа ова.
 16. Skorp

  Skorp That guy....

  Член од:
  30 јуни 2010
  Мислења:
  743
  Допаѓања:
  712
  Инкуле бара уникатен подарок за татко и. :pos::pos::pos:

   
  На Peja989, Scirea, Limeta и уште 4 други им се допаѓа ова.

Сподели преку: