Фудбалски/трансфер дискусии

Член од
27 јуни 2020
Мислења
3.175
Поени од реакции
7.436
Твои зборови



Јуве нема со суарез, дибала и роналдо да биде шампион. Кој ќе биде ако не биде јуве.

Објасни, да се посмееме малу !
Па ти пишав, не ми е проблем да ме цитира било кој, ама ти си флет досаден, и сега плус почнуваш со боринче да си го бараш.
 

Cassaro

Паразит
Член од
15 февруари 2012
Мислења
3.307
Поени од реакции
10.320
Смешно ви е со хехехе на крај , а брутално соочување со реалноста ви е досадно.Плус понашање за пишување у фан клуб провокации као демек дома ти дошол ти разместува кључеви у шкаф.Ебате нежните, бетер од Рики отровот сте. Он барем го извади после 4 години, вас до желудник ви е стасан.

Ставро фан бој тука , го имам тетовирано на срце однапред мислење за досетливите луѓе подоцна.,да бев жена ќе му даев до сеа колку што има акаунти на форумов


ПС: Не е досаден Марли, убо дете е само пријателот на мојот непријател начин на живот е пичкарски муабет
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.862
Поени од реакции
23.179
Па Интер бе глуп ли си?

Да, пошто 1 бод зад Јве завршивте и му дишевте у врат цела сезона што би рекле Џони и уфо :pos:
А Јуве ладеше муда задњи месец дена :)

Сериозно сеа, нормално дека Интер би бил пошто после Јуве по квалитет они са. Не дека има големи шанси за тоа али добро да речемо ако остане Интер со овој состав шансете са никакви

Него ме интересираше мислењето на пријателов твој, пошто кења кј ќе стигне и за Интер цела сезона, а сеа и Јуве немало да биде шампион. Цело време падни стани муабети тера, колку само да провоцира


Па ти пишав, не ми е проблем да ме цитира било кој, ама ти си флет досаден, и сега плус почнуваш со боринче да си го бараш.
1599086461906.jpeg

Што ќе напраеш? Ќе ме извреѓаш до смрт :icon_lol::icon_lol:
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
As early as tomorrow

WOW неверојатно, најрано можел утре да ја донесе одлуката.
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.633
Поени од реакции
8.205

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.753
Поени од реакции
8.843
Шо стори Сити бе...
Нека не купват ништо Ливерпул..арни сте...има 3000 бода да му избегаат.

Мајтапот на страна oвај трансфер на сити не соодвествува со нивната политика со оглед на тоа дека тие претежно купваат помлади играчи за на подолг период а Кулибали е 29 години...што значи или се очајни за добар дефанзивец или пак едноставно нема подобар помлад дефанзивец што можат да го ангажираат за на подолг период....на пример да го купеа лани Де Лихт..тоа ќе беше типичен Сити трансфер...или сега Шкринијар.
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.615
Поени од реакции
52.474
Нека не купват ништо Ливерпул..арни сте...има 3000 бода да му избегаат.
И јас се согласувам дека Ливерпул мора кога тогаш да падне бар малце без освежување на составот, ама баш вчера барав нешто и налетав на постов од лани :icon_lol:

Screenshot_20200903-085242.jpg
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.344
Поени од реакции
37.039
И јас се согласувам дека Ливерпул мора кога тогаш да падне бар малце без освежување на составот, ама баш вчера барав нешто и налетав на постов од лани :icon_lol:

Прегледај го приврзокот 264812
И јас баш сум погодил за тркава за титула. Језда беа втори, и може да се рачуна за "трка" али 20 бода позади Ливерпул. :D
 

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.615
Поени од реакции
52.474
И јас баш сум погодил за тркава за титула. Језда беа втори, и може да се рачуна за "трка" али 20 бода позади Ливерпул. :D
Абе добро, Сити можеа и имаат квалитет да им парираат ама ги утепаа повреди и се случи тоа што се случи. Иначе нормално дека очекувањата беа дека Ливерпул и Сити ќе се борат за титула, па дури и скоро сите мислевме дека Сити има мала предност поради тоа што се засилија. Ама он убедено тврдел исто како сега дека Ливерпул нема шанси да им се доближи на Сити :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom