Марли
Последна активност:
23 мај 2019 во 00:15
Член од:
30 јануари 2008
Мислења:
10.944
Допаѓања:
13.112
Поени од трофеи:
205

Сподели преку:

Марли

Tci

Последна активност:
Прегледува тема Фудбалски/трансфер дискусии, 23 мај 2019 во 00:15
  1. Peja989
   Peja989
   Еееееееејјјјјјј само лајк? Копиле, очекував да ме запцуеш хахахахаха
   1. Марли
    Марли
    Хахаха на пат сум, шкрипец со време :)
    18 јуни 2018
  2. Деко reloaded!
   Деко reloaded!
   Брат СМРАДЛИ те вика, ќе умрам значи - ми го разубавуе денот коа ќе прочитам СМРаДЛИ и ми текиња на таа твоја тетовска прокељава глава у КРФ со Зоци коа сакавте да се тепате за Куманофке, Тетофке и остале Афтокефалке хахахахаххаха
   1. Марли
    Марли
    брат дечкото е ретардиран, ама озбилно, ми беше интересен едно време, сеа ми е жал јбте
    26 октомври 2016
   2. Деко reloaded!
    Деко reloaded!
    Ahahaha, мали је мало менталан :D Али ај ...без такви ко Тимче, Љубе и него нема смеење :)
    26 октомври 2016
   3. Марли
    Марли
    да бе, ама овие брзо ги снемуваше, беа глупи само. Видоа дека играат курот сите со нив и се повлекуваа од Форум.
    Они, Торпедо, нигас ин парис и ред други.
    Овој ретардираниов не сваќа =)
    26 октомври 2016
  3. DeviAngel
   DeviAngel
   Бориело > Адриано deal with it :D
   1. На Марли му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Марли
    Марли
    Бориело > Манџукиќ :-D
    30 ноември 2015
  4. Деко reloaded!
   Деко reloaded!
   Боље потпис ти беше Ди Мастер Трол него ова со сисиве куманоФски :)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Марли
    Марли
    bolji nego tvoite irski :D
    9 октомври 2015
   3. Деко reloaded!
    Деко reloaded!
    Лапај си го Ди МАстер Трол одма чим го осљобидифте
    30 октомври 2015
   4. Марли
    Марли
    не те разбрав, дан си пиел ноќеска :D
    30 октомври 2015
  5. Ilumious
   Ilumious
   ЗНаеш колку луѓе од нигде никаде ми имаат пишано да ме прашаат, дали ти прават проблеми кога патуваш у други земји а си педер? :icon_lol:
   1. Марли
    Марли
    хахаххах, оној патолошкиот у фан клуб интер те спомнува, пред некој ден прснав кој го банираше плачеше цел ден хахах
    2 септември 2015
   2. Ilumious
    Ilumious
    Знам, видов, хахахаа ама некој му издал дека сум женско, све по спиок, појако ќе беше да го зезам дека сум геј. Најаки ми се репликите што ги дава кога ќе го прашаш нешто, си нема врска со животот тоа што ти го објаснува :D Не знам до кога е баниран, мислам до понеделник требаше да биде ама ко шо е глуп сигурно мисли дека за навек е и не оди да види.
    2 септември 2015
  6. Клипче
   Клипче
   #dupisigo? :D
   1. На Марли му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Марли
    Марли
    Ќе го избркамо од форум :)
    30 јуни 2015
   3. Клипче
    Клипче
    Нема шанси барем додека Де Јонг е тука :Д
    30 јуни 2015
  7. Forza Milan!!!
   Forza Milan!!!
   Многу пациенти се собраа. :D
   Пет пати се мислам дали да пишам, си викам заеби уште се во еуфорија. :)))
   1. Марли
    Марли
    На работа сум неам време да се опраа со нив плус не ги знаем нит познаам не битни форумџии не ставам на кур :)
    21 јуни 2015
  8. Forza Milan!!!
   Forza Milan!!!
   Газда абе каци ти?
   1. Марли
    Марли
    тука сум бе, watching, scrolling and judging :)
    2 март 2015
  9. DeviAngel
   DeviAngel
   Yann Sommer :D
  10. DeviAngel
   DeviAngel
   Докторе што се случи со Jessica Hitton ? :D
   1. На Марли му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Марли
    Марли
    да сменимо малце :) И Кристина Хендрикс не е за фрлање :)
    1 октомври 2013
   3. DeviAngel
    DeviAngel
    daleku od to ama ova prvata nekako :D
    1 октомври 2013
  11. Pluh
   Pluh
   добар аватар..
   1. На Марли му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Марли
    Марли
    Кристина Хендрикс, ваљда знаеш :)
    7 септември 2013
   3. Pluh
    Pluh
    да да, како да не ја знам..перфекција :)
    7 септември 2013
  12. Дим4е
  13. Uli Hoeneß
   Uli Hoeneß
   Знам дека на такво нешто помисли.

   Не се секирај, не сум таков ;)
   1. Марли
    Марли
    бог да чува, какви се ликови се накотија на фудбал подфорумот то чудо едно :)
    13 април 2013
   2. Uli Hoeneß
    Uli Hoeneß
    Катастрофа :S
    13 април 2013
  14. Ilumious
   Ilumious
   Објасни им на дечиштава у твој фан клуб дека Видиќ беше повреден само еднаш задњиве 5 год :D Видиќ го нејќат возбуд, абе ве научија старковците на медиокритети у последно време :)))
   1. Марли
    Марли
    ej не се замарам више мајке ми... како и у тимот и у фан клубов се накотија, само овја интелектуално, и тоа не просеци, него испод просеци :D
    28 март 2013
   2. Ilumious
    Ilumious
    Не го дава стариот, најде фетиш да му играат до 40 години, ама кај вас како би се снашол леле мајко, најбоље дефанзивец ќе ви е во цела лига. Уште 4-5 сезони има во него како ништо.
    28 март 2013
   3. Марли
    Марли
    Абе ја мислим дека нема да дојде, али муабетот е ако дојде хипотетички, ја сум сигурен дека ќе биде зверка
    28 март 2013
  15. DeviAngel
   DeviAngel
   Гледам тетката носи црно бело, да се запознајме некако :P
 • Вчитување...
 • Вчитување...