Шоути
Поени од реакции
3.176

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • За индексот, легитимацијата и пријавите вкупно 680.
  За сите уплатници комплет се на се 9000.
  Значи земи си 10 000 со тебе и ќе ти стигнат за се.
  Ќе те мрзи ако одиш до Тимберленд деновиве да прашаш дали ги има истите чизми, но женски и да ме известиш? :) Бели/ црни уатевр.
  Пеко имаш продавница на ул. Македонија, делот кај што е знамето, не кај плоштадот :) и во ГТЦ мислам уште им функционира таа, на втор спрат мислам беше :)
  го знам ова али ми треба кој каде е влезен на кој смер ...тоа се чека а она го знам
  М
  Шаути ај гледам си се запишал на правен изгледа па да те прашам да не може некаде да се најде лани со колку поени бил примен последниот во приватна квота ?
  Мене ми е сеедно....да бидам искрен....ќе одам на Енфилд некогаш.......тоа сигурно..:D:D:D.... а за утре...поточно вечер може и да се појавам таму ако ми средат работа....ама не верувам
  Не.......не ми завршија работа контактите....а и искрено не се заложив којзнае колку за да најдам......ќе видиме....има уште 3ца со мене и ако решат може на црно нешто ќе се најде....ама не верувам
  DeviAngel
  DeviAngel
  Росемберг на прекар - контакто го викаја да знајш. Курацот го заеба @Шоути :pos:
  Здраво Друже!!!
  Имам едно прашање до тебе па ако може да ми кажеш,што,како.
  Значи се работи за ова со маичкиве со натписи,па ме интересира ти кај ги праиш и дали си задоволен од квалитетот???
  Поздрав
  П.С Дали повеќе се исплати со моја или со нивна маичка???
  Ајде батка ако не ти е тешко тој албумот од Струка(новиот) :) :)
  Налет жив, ами и здрав сум. Сочуство за елиминацијата. А за тоа: фудбалче, лето, Крушево, can't wait.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom