Cassaro
Член од:
15 февруари 2012
Мислења:
2.640
Допаѓања:
8.927
Поени од трофеи:
175
Пол:
Машко

Сподели преку:

  1. Ilumious
   Ilumious
   ти текнува на стрипот што ми го направи кога се каравме ко копиљана? исти му направил некој на Едерсон хаха ама ми се изгуби по интернетов ако го најдам, ќе го постирам
   1. На Cassaro му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Cassaro
    Cassaro
    Да да тоа ми падна вчера прво на ум кога имаше вреѓање од детенцено.Ние бевме многу крвави али барем имаше креативност.
    14 јануари 2018
    На Ilumious му/ѝ се допаѓа ова.
   3. Ilumious
    Ilumious
    aма ние тогаш дебили бевме, 13-4 години. Овој е човек во години и ме адна лани на фб, затоа му пишав дека прај лажни фб и додава жени за да убоде нешто :D
    14 јануари 2018
  2. Agda Beata
   Agda Beata
   Па пиши понекогаш низ форумов... :)
   1. Cassaro
    Cassaro
    Ја изгубив музата, си коментирам само во фан клуб :D
    21 мај 2017
   2. Agda Beata
    Agda Beata
    Приметив дека те нема, па морав да проверам дали си активен за да знам дека си жив. Добро е.
    21 мај 2017
    На Cassaro му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Ilumious
   Ilumious
   napraj i strip na ovaa :D
   1. Cassaro
    Cassaro
    Neka krsi glava se ponasa ko da ima 13.
    22 март 2016
  4. Клипче
   Клипче
   Ако не ти идат солзи на очи коа иде Дивац накај гробот да остаи цвеќе пиши пропало :(
   1. Cassaro
    Cassaro
    .............................
    28 јануари 2016
  5. Agda Beata
   Agda Beata
   Избриши го постот во Дк и стави го после мене, инаку дупката во законот нема да ми има смисла. :( Ајде биди добар момак, па лајк ќе ти ставам. :)
   1. На Daedalus му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Daedalus
    Daedalus
    и ја :3
    19 ноември 2015
  6. Донев
   Донев
   Сабајле ми излезе тортата на фб и се чудев, сега ја гледам и во ДК од тебе хахахахаха
   1. Cassaro
    Cassaro
    hahahaha, sramotilaci
    25 октомври 2015
  7. ЏинЏер
   ЏинЏер
   Што му фалиТ на Ремзи? :O
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Cassaro
    Cassaro
    Евентуално јас на аватар.
    19 јуни 2015
   3. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Не си доволно психопат за да те носам на аватар :D
    19 јуни 2015
   4. Cassaro
    Cassaro
    Добро е, уште не сте ме провалиле
    19 јуни 2015
  8. Red John
   Red John
   Колку треба да се плати за случајно да го удајш мисирот?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Red John
    Red John
    Тежок сум, затоа лесно тонам. :D Немој вака со сок и маргарин, ќе ме кандисаш.
    18 јуни 2015
   3. Cassaro
    Cassaro
    Ај нема крај со тебе, будала си
    18 јуни 2015
   4. Red John
    Red John
    Ти среди го мисирот, после ќе пијаме сок и ќе јадиме маргарин.
    18 јуни 2015
  9. Agda Beata
   Agda Beata
   Каква машинка? Со три онакви?
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Cassaro
    Cassaro
    Одлична ми се погоди, да не фалам само ама алал да и се парите.
    23 мај 2015
   3. Agda Beata
    Agda Beata
    И после бричење си ист како со жилет да си поминат?
    23 мај 2015
   4. Cassaro
    Cassaro
    Не е исто , али разликата е минимална.Барем на моево лице.
    23 мај 2015
  10. ЏинЏер
   ЏинЏер
   Еве меее :) Не пиј млеко 3 дена :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Неаме играно од тогаш, се погоди баш тој викенд што го зборевме да не сум у Скопје. Иначе не сум те заборавила, ќе те известам кога ќе организираме :)
    4 мај 2015
   3. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Недела 18:00? :)
    7 мај 2015
   4. Cassaro
    Cassaro
    Ќе ти кажам во сабота.На тетка ми е роденден ако не одам ќе дојдам ;D
    7 мај 2015
  11. HoT IcE
   HoT IcE
   Ти дечко дај навака стимот да те аднам да играме кантер, или адниме шукурац. ticklahmk
   Голд нова мастер сум, ама ако си некој јак левел може и кежуал да пичиме фор фан :D
   1. На Cassaro му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Cassaro
    Cassaro
    Ќе те аднам утре ќе плескаме нема везе ранк :D
    3 мај 2015
   3. HoT IcE
    HoT IcE
    Договорено :D
    3 мај 2015
  12. Agda Beata
   Agda Beata
   Госпоѓо бе, ew! :)
   1. Cassaro
    Cassaro
    Се шегував мадам :D
    30 април 2015
  13. ЏинЏер
   ЏинЏер
   После Велигден неделата ќе организирам... ако ветиш дека ќе се појавиш. :D
   1. На KembaW му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Ќе бидеш благовремено известен ако се организираме :D недела 18:00-20:00 и е вообичаениот термин :)
    7 април 2015
   4. ЏинЏер
    ЏинЏер
    Ме реметиш по малку?? :D
    9 април 2015
   5. Cassaro
    Cassaro
    Хахаха у таа тема сум неозбилен за сите :D
    9 април 2015
  14. Донев
   Донев
   И јас ги гледам пак сите Fast & Furious, еве само што го пуштив шестиот, па утре ќе го гледам новиов. И исто мислење имам за Токио :D
   1. На Cassaro му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Cassaro
    Cassaro
    Токио енајголемиот ужас од овој жанр на филмови.Знам се сеќавам на двд го гледав тој дури и го купив.И кога го изглеав се покаав за потрошеното време.
    6 април 2015
  15. ХулахопкиСоТочки
   ХулахопкиСоТочки
   Здрaвo:Doкoлу кучетo некoј збoр дa спoделaм,ми успеaлo пa мoже ќе прoјде и кaј тебе,јер мaјки..
   Не биднa муaбетoт,пa сaмo гo дoнесoв.Летaa чaши и флaши,a зa неделa денa спиеше сo негo.Секaкo,ти ќе чистиш.
   У меѓувреме ќе се нaoружaш сo некoјa oд oние стaтии "зoштo е дoбрo дa се чувa куче", "куче спречи грaбеж", кaкo и филмoви сo кучичи,дa се имa "aргументaцијa" :Д
   Се нaдевaм ќе успееш,се е пoубaвo сo куче:)
   1. На Cassaro му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. ХулахопкиСоТочки
    ХулахопкиСоТочки
    works everytime for me :D се исплати секое урлање што ќе го истрпиш. ако ти е прв пат, внимавај со изборот...пиши ако треба помош за било што околу тоа
    и се глеаме на базен ваљда :D
    5 април 2015
   4. Cassaro
    Cassaro
    Хаха ајде за роденден таман ми е нареден месец.Така ќе го увалам најлесно.
    5 април 2015
   5. ХулахопкиСоТочки
    ХулахопкиСоТочки
    стратешки, добар потег :D
    5 април 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  You never know how strong you are, until being strong is your only choice