Vladimir1984
Поени од реакции
2.445

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Грешио сам, говна сам јео - хахахаха не си нормален
  DeviAngel
  DeviAngel
  Германија :D. Шо прајш ти, вака подновен?:icon_lol:
  Vladimir1984
  Vladimir1984
  Ништо посебно, тепам време на форумот. Бев Хрватска долго време, сега брзо се вратив.
  DeviAngel
  DeviAngel
  Знам знам. Те барав, заборајв еден мн битен пасворд (кладење на нет). Сигурно ти текнува шо ти велам :) Дај сподели го со мене во ПП и бујрум Германија.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom