Leo Bonnie
Поени од реакции
5.448

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Си изгубил на кладба што го имаш Тоти на слика?? :)
  Leo Bonnie
  Leo Bonnie
  да да, уште малку да ја поносам легендата и јас :D
  Друже ако си за смена на сликички кажи оти и јас сум од БТ
  Leo Bonnie
  Leo Bonnie
  немам уште дупликати да соберам и ќе се бараме за смена :D
  Prezimeto
  Prezimeto
  Имаш една адреса slikicki.com регистрирај се и можеш да се разменуваш преку пошта јас така го берам албумот...
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom