ВардарскиМКД
Член од:
3 ноември 2009
Мислења:
1.456
Допаѓања:
2.879
Поени од трофеи:
175
Пол:
Машко

Сподели преку:

ВардарскиМКД

Машко

КОМИТИТЕ ЦЕЛО ВРЕМЕ СЕ ОСУДУВАНИ,САМО ЗАТОА ШТО ЈАВНО ГО ДЕМОНСТРИРААТ ОНА ШТО СЕКОЈ МАКЕДОНЕЦ ГО МИСЛИ, А НЕМА ХРАБРОСТ ДА ГО ИСКАЖЕ. 17 април 2012