Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
20 ноември 2009
Мислења
8.150
Поени од реакции
8.893
Член од
26 февруари 2016
Мислења
5.419
Поени од реакции
13.587
Излегува песнава


Во 1994: Хаха, слатка песна, баш симпатично вака што има фестивалчиња за децата

2021:

"Zlatno Slavejce has posted a link"

Load all 3631 comments:

LICI NA JAPONKA?? ALOOO DO KOGA BE SO RASIZMOV? STO ZNACI TOA? ZHOLTA E? IMA KOSI OCI? ALOOO BE KAKO VAKA OD MALI GODINI GI UCITE NA RASIZAM? BRE BRE ZOASTANTI EDNI

Batec ti od Zlatno Slavejce kazi mi vladata kolku pari ti dade, zosto vakvi pesni ne praveshe u prethodnata valda be? A be, mater i ebavte na drzavata vi ebam komunjarite..

А зошто машко ја пее песнава? Демек нема девојчиња што знаат да пеат? Не сфаќам, демек само машко мора да пее за љубов спрема девојка? До кога со сексизмов и хомофобијава бе другари?

Златно Славјче, а? Славеј? Не знам, славеј ме асоцира на бугарско животно. Зошто да не Златно Рисче? Па имаме животни во Македонијава, Господ ни дал, до кога бе вака? Еве, не мора Рисче, зошто да не биде Златно Лавче? Проѕирни сте сите вие и комуњари и невладини и се, само перете памет на луѓето, еве, детево звучи како девојче, башка има и долга коса, форсирате вие некоја ЛГБТ агенда, проѕирни сте...

Ccc, kucinjata vo Oslehevo umiraat od glad, nema koj da gi pribere, a vie pari troshite za festivali??? Pa tie pari mozea da se potroshat za edna kukja za sobiranje na kucinja..ccc, putuj evropo, do koga vakvi mafijashi ke te vodat..ah...makedonijo, do peenje li ni dojde rabotava be???

Толкова талантливо младо б'лгарско момче
(load all 3532 replies to this comment)
Last reply: Τα Σκόπια είναι Έλληνα, ο Γκόραν Πάντεβ είναι από τη Θεσσαλονίκη
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.318
Поени од реакции
57.777
гледам гости има на темава, да почепкаме некој хајлајтс од Бугарија
Кликнете на линков што го постираше Ilumious, ве чека скриено богатство внатре. Ќе ми се заблагодарите подоцна.

Солзи ми течат... :pos:
 
Член од
17 октомври 2011
Мислења
13.690
Поени од реакции
33.325
Мојава не разбира македонски, иначе сигурен сум досега ќе беше рег.
Еднаш пробав ќе ја учам кирилично писмо кога виде како се напишани Ж, Ш и Њ, и како се изговараат Ќ, Ѓ и Њ се откажа одма.
Знае некој зборови и фрази, а омилена и е "Што кур сакаш". Така ја му одговарам на брат ми место "Ало" кога ме бара па тоа одма го научи.
Мојава не знае ни дека сум на Филм и ТВ или Фудбал, ја убедив дека за бизнис совети е форумов. Ми вика па што се смеат како нездрави ако е бизнис форум, и викам еден куп пари имаат направено во животот затоа се стално расположени :D

Ако ме снема некој ден изненадно, тоа е тоа...
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Кликнете на линков што го постираше Ilumious, ве чека скриено богатство внатре. Ќе ми се заблагодарите подоцна.

Солзи ми течат... :pos:
Линков ми е во букмаркс на сите можни лаптопи, телефони, компјутери. А некој ти каже од нив дека сме исти народ или некоја слична бљувотина, или пак едноставно не ти е денот, го отвораш линков и магија. И нив ги снемува и даун моментот го снемува. (y)


А оној па подоле ставил свирачи и новинарон од Сител демек биле грди :pos: , за овие на сликиве се Дејвид Бекам. Цела нација се еден чаптер од Патологија.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.923
Поени од реакции
35.266
:pos: :pos:

Здраво кајганџии,
Сум заинтересиран да инсталирам фотоволтаична фарма,нештонад 100кв.
1. Дали има царини за овие панели?
2. Дали уште дава субвенции министерството за економија?
3.Ако има некој искуство колку се плаќа отприлика кв, колку субвенционира државата?

1. За палеоилири нема царина, тоа само за каурите.
2. Министер е Крешник Бектеши. Сигурен сум дека ќе средите нешто.
3. Затоа што се работи за загрозен вид очекувај субвенција од околу 100%.

You're welcome.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.878
Поени од реакции
84.182
Знаете ли зошто плавуша става џоинт меѓу градите?
За да ги надува !
Пошто си ваљда релативно нов на форумов, темава е за постирање на смешни постови од членови на форумот.

Ова е подфорумот за хумор:

 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.923
Поени од реакции
35.266
Се мислев овде или во црн хумор, али изгази постот во секој случај. :pos: :pos: :pos: :pos: :pos::pos::pos::pos::pos:

Кое е вашето мислење на тема абортус?

Абортусот за мене е многу тешка тема.

Од една страна го поддржувам пошто убива деца, но од друга страна сум против бидејќи им дава избор на жените.

:pos::pos::pos::place: (Последново смајли е дека ми течат солзи од смеење не дека ми е жал)
 

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.961
Поени од реакции
54.955

Kajgana Shop

На врв Bottom