Sawyer88
Последна активност:
19 јули 2019 во 18:08
Член од:
26 февруари 2016
Мислења:
1.543
Допаѓања:
2.511
Поени од трофеи:
175

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
29 јули 1988 (Возраст: 30)

Сподели преку:

Sawyer88

Машко, 30

Последна активност:
19 јули 2019 во 18:08
  1. Vori
   Vori
   Поклон за спот/он постот на Дневник .... Исто чуство и јас . Почнуваш муабет,не можеш асално да го завршиш.Абе глеаш серијана...Абе брат не се замарам со такви глупости ....Не можеш да врзеш муабет.Буквално странец сум ....Главен муабет е за лихвари,убиства,политичари .... Девојкине бетер мочли дигнати вообразени ....Со странец од надвор иам поубав муабет од со Македонец.Сериозно добро напиша :)
   1. На Sawyer88 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Sawyer88
    Sawyer88
    Фала другар. Поздрав
    9 мај 2019
  2. dobramuzika
   dobramuzika
   proveri gi RIB mkd bend se posebno rotator mislam deka pesnata im e bum opshto na scenata kako kaj nas pa taka i poshiroko pozz.
   1. Sawyer88
    Sawyer88
    Добро звучат стварно сега ја преслушав Rotator. Фала за препораката.
    10 март 2019
    На dobramuzika му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Хоуп
   Хоуп
   И Fences да го ѕирнеш :))
   1. Sawyer88
    Sawyer88
    Ќе го ѕирнам. :)
    4 февруари 2017
  4. Erich Zann
   Erich Zann
   Das Experiment требало да го гледаш, а не оној :D Исто е правен според Зимбардо експериментот, прекрасна адаптација.
   1. Sawyer88
    Sawyer88
    Ти благодарам за препораката. Ќе го гледам и тој. Поздрав
    26 мај 2016
  5. Ilumious
   Ilumious
   Random fact: во основно 8 години седев до Дени од БП а сестра и на една проф. од средно е вокалката од БП :D
   1. На Sawyer88 му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Sawyer88
    Sawyer88
    Супер. Многу кул бенд се, еден од најдобрите во МК моментално.
    15 април 2016
   3. Ilumious
    Ilumious
    да да овие двајцава три кила мозок имаат
    16 април 2016
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  29 јули 1988 (Возраст: 30)