LostParadise
Последна активност:
22 април 2019 во 13:27
Член од:
17 мај 2016
Мислења:
957
Допаѓања:
971
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко

Сподели преку:

LostParadise

Машко

Visca el Barca 8 јануари 2019

Последна активност:
Прегледува тема Фан Клуб: Јувентус, 22 април 2019 во 13:27