Пост на кој сте се изнасмеале

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Постаро е, но дури сега го прочитав:ROFLMAO:

И ми се повраќа од шпиц штиклата со метална капа напред или шо и да е.
Сите ги носат бре! Замисли да ги облече некоја со 43ка копито. Да поткрене нога,ладно оружје,око ќе истера.
 

tander123

God save the queen!
Член од
5 октомври 2015
Мислења
715
Поени од реакции
363
Не замарај, пичка е и точка. И Кутињо е пичка, и Лалана е пичка и сите што шутираат педерски пенали се пички. И ја сум пичка, и Џонтра е пичка, и куров мој е пичка, све на кур да качам и све у пичкааааааааааааааааааа. ааааааааааааааааааааа каква утакмица изигравме и НЕ ПРОЈДОВМЕ МРШ
Бев на работа кога го прочитав постот, еден час се смеев. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:, а особено на болдираното. :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.053
Поени од реакции
36.510
Една мала компилација од кладионичарската тема. :pos: ... Најинтересни се у темата да ги читаш , прво следува експертизата и мудрувањето у првите 3-4 страни , после пцуењето и колнење до 6то колено од мајчина страна. :pos::pos:



50 утакмици иам стаено да ми свират за голови, една не свирна. Како не ми го свирне еден црнец па да ми искочат очите од тил, се да си ебам.

Види го бе овој букер бе да те букмаркираат у матична книга на умрени да ти ебам тоа фацата пеѓава никаква,да не се шутнело цела четвртина ејј

Него ја прати ли некој Мирјана од Офф.нет? Ја 5-6 кола веќе и женава вади некои типови што излегуваат со солиден коефициент и тоа како, само никако да ги спои на едно ливче, па да биде добитно....

mislam si Tomic e najgup covek, posle mi tekna oti sum poglup od nego zatoa sho go igram +


Добра оваа штрицова да и го засштрицоцам на мајка и у пичка поен не зема

5-0 еееееј и го еба пичурникот мајчин,си игра курот со нејзе

Боље раце да крене него нозе пошто ако ги крене нозете ке ја ебам дур не умре

Kakva krastava zaba e Seppi plemeto negovo..

Oд коа ми падна паричево - кур само фаќам :D

КРФТА ДА ТИ ЈА ЕБАМ ЧОРИЧ ПИЧКА ТИ МАТЕР АИР ДА НЕ ВИДИШ ХРВАТ ГЛУП

На златно ливче ќе ме ебе хрватов. Жена му да ја изнаебаат мигранти бе пичка му мајчина.

Ostaj migranti,malata sto ja seta vredi za site pari,pusti mu slika od tiketot,i za vozvrat baraj i ja putkata .

Ах бе да ја ебам таа веѓа. Од кој се плашиш,кој имат под кош толку Шарлот бе гомнар еден..

:pos::pos::pos::pos::pos:
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Офтопик си, неговите постови се за во најглуп пост темата. Друг пат ќе има казнени.
 
Член од
8 јануари 2014
Мислења
2.215
Поени од реакции
2.059
Интерашиве во кладилница ти се како Интер во Серие А... уште Џони да биде поактивен како порано и забавата ќе биде подобра :D
 

Con Artist

the man with the key
Член од
1 мај 2012
Мислења
5.199
Поени од реакции
20.852
Болдот. :LOL:

Доста со тие сонди ислики на наса кога све е цги и све се фотошоп. Нема идење во вселена, не посоти такво нешто, има фирмамент.
иљадници сателити, сонди, ракети... заминаа во вселената, некои се во орбита некои се на месечината некои летаат низ сончевиот систем некои и го напуштија системот, човекот леташе во орбита, престојуваше со месеци во вселената одеше по месечината, се е тоа докуменовано сликано снимано запишано.
Никаков фирмер никаков госпот никакви ангели еднорози вампири зомбија змејови не се најдени таму. Земјата е една од планетите во нашиот систем кое кружи околу звездата наречена сонце и кои се дел од вселената.
Технологијата и напредокот одат незапирливо сега и обични луѓе можат да летнат до стратосфера, да патуваат околу свет да посматраат галаксии со телескоп, почна и ерата на вселенски туризам.... Денес одење од континент до континент е едноставно како пред некој век одење од село в град на коњче пополека 5-6 сати со по пат пауза некаде да се руча и одмори коњчето.
Твоите деца и внуци ќе си го сменат презимето за да не бидат предмет на зафркавања и заебавање од страна на другарите поради тебе “Ееее еве го овој на зоте внуко хахаха ела бе пљоснат еден да ти зашибаме една да видиш звезеди“ и тој кутрио облеан со солзи ќе бега по улици проколнувајќи те тебе и срамот кој му го остави во наследство
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.724
Поени од реакции
11.956
“Ееее еве го овој на зоте внуко хахаха ела бе пљоснат еден да ти зашибаме една да видиш звезеди“

И малиот им вика: „Ѕвезди? Тоа не се ѕвезди така ве лажат мас...(плас- плас -бам -шлап).“
 

OmarSpears

Stelar
Член од
11 декември 2009
Мислења
1.403
Поени од реакции
3.301

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
не си на судење?
абе би ти кажал кај сум, ама ќе јадам казнени :icon_lol:
Затоа реши да јадеш нешто друго. Паметно.
Би сакал, ама не можам на ред да дојдам од тебе :/
:icon_mrgr:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom