Ставрогин
Член од:
19 март 2011
Мислења:
18.839
Допаѓања:
40.076
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

Ставрогин

Машко

Знам. 15 септември 2016

  1. gorantuborg
   gorantuborg
   Stavro ....................... pisi mi privatna poraka u vrska so netellerot !!!
  2. lunaris
   lunaris
   Mr. Komplex
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    Сестра ти мисли поинаку.
    14 април 2018
    На Botko и lunaris им се допаѓа ова.
   2. Ставрогин
    Ставрогин
    Ај договорете се со неа, па потоа дојди пиши овде. Гитла сега.
    14 април 2018
  3. Benzema
   Benzema
   Ako sakas da ti pratam pari na skrill a ti ke mi dades kes
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    А да ти пратам јас тебе пари на Скрил?
    15 март 2018
  4. fesovel
   fesovel
  5. Redmi
   Redmi
   pozz srekni praznici bi sakal da investiram vo kriptovaluti ako moze objasnuvanje kako od mkd step by step da se kupat ?? visa nlb ? ili vpn ? coinbase /gdax -binance ? nekako da mi objasnis mi treba nacin nikako nemozam da svatam pozz fala
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    Најлесен начин ти е да си отвориш сметка на некоја од берзите и некој кој веќе има биткини да ти префрли директно таму а ти него во замена да му дадеш кеш. Секој друг начин е врзан со провизии и е покомплициран.
    9 јануари 2018
   2. fesovel
    fesovel
    23 јануари 2018
  6. vidooq
   vidooq
   Дај пиши ми ПП, не можам да ти пратам порака :)
  7. Мачорка
   Мачорка
   Да ми кажеше некој пред некоја година дека ти ќе постираш слики од маче во Кајгана миленичиња....
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Agda Beata
    Agda Beata
    Пиши им на здруженијата за заштита на животни, замоли ги да објават.
    4 декември 2018
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Џабе тоа, мора вака од човек на човек. За две преговарам, мислам дека ќе ги вдомам, уште за две треба да се снајдам. Инаку, преслатки се мачињата, цели бели на мајката.
    4 декември 2018
    На Agda Beata му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Ставрогин
    Ставрогин
    Едно вдомено, уште три ми останаа.
    4 декември 2018
  8. Ilumious
   Ilumious
   Знаеш дека се заебавам, барем пари земаш, јас со пливањево стан и дадов на посранава држава па и уште ме опструираа :)
   1. На Ставрогин му/ѝ се допаѓа ова.
  9. Мачорка
   Мачорка
   Па на грдата жена и мислев, малку хумор на сопствена сметка да ги опуштам вмровциве, многу ми се напнати некако. уставникот е
   на работ на нервен слом:)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ставрогин
    Ставрогин
    Каков лик, жал да му падне на човек.
    26 октомври 2017
   3. Мачорка
    Мачорка
    А ти текнува на Gandradelic, и тој беше многу опасно ебачиште.
    Се прашувам дали во меѓувреме изгубил невиност.
    26 октомври 2017
    На Ставрогин му/ѝ се допаѓа ова.
   4. Ставрогин
    Ставрогин
    Сличен лик беше како овој, многу кул.
    26 октомври 2017
  10. DeviAngel
   DeviAngel
   Не си нормален :D xaxaxa
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. DeviAngel
    DeviAngel
    2 пат - Не си иди ќе се заебиш :).
    2 март 2017
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Tоп е жената, не заебавај. Искусна, да ти рече не така, вака.
    2 март 2017
    На DeviAngel му/ѝ се допаѓа ова.
   4. DeviAngel
    DeviAngel
    Хахахаха не ти велам за жената за МК ти велам да не идиш :). Ајде коќе дојдиш барај ме обавезно оти атентат ти прам :)
    3 март 2017
  11. Saladin
   Saladin
   Батали одредена млаѓарија овде.. Дезориентисани се, не сфаќаат уште што значи автократија со теократско оправдување на власта. Сите погинати по полавиве, болнициве, патиштава се` се` „тоВа е божја воља“ и нема никаква врска со тоа дека нешто фали у системот. Системот си „је оТличен“.
  12. DeviAngel
   DeviAngel
   Го памтам муабетот шо го праевме и реченицата - Коќе види Конте колку сенеписмени и со кој си има работа, отказ ќе си дај :D
   1. На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Ставрогин
    Ставрогин
    Мислам дека Конте во животот немаше доживеано онаков потег како на Кејхил.
    24 септември 2016
  13. Ставрогин
   Ставрогин
   Знам.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Мачорка
    Мачорка
    Srekjen rodenden Stavro
    17 октомври 2016
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Благодарам.

    Само ти се сети на мојот роденден.
    17 октомври 2016
   4. Мачорка
    Мачорка
    Toa e edna pd prednostite na dobrata memorija - znam da iznenadam koga lugjeto najmalku ochekuvaat.
    17 октомври 2016
  14. Ѕид на плачот
   Ѕид на плачот
   56 -opomeni... Rekorder, interesna lichnost si Stavro, mnogu interesna :D
  15. Ilumious
   Ilumious
   Читај ми пост во темата за СЈО, тројца од оние на бина ги познав, со мене беа средно :)
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  Савле ака Шемса, инспириран од ликот и делото на Divider: