Ставрогин
Член од:
19 март 2011
Мислења:
16.116
Допаѓања:
33.439
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко

Сподели преку:

Ставрогин

Машко

Знам. 15 септември 2016

  1. Мачорка
   Мачорка
   Па на грдата жена и мислев, малку хумор на сопствена сметка да ги опуштам вмровциве, многу ми се напнати некако. уставникот е
   на работ на нервен слом:)
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ставрогин
    Ставрогин
    Пред еден месец го зедов, всушност детето на брат ми го донесе, но на мене падна одговорноста да го хранам. Многу слатко беше, Фреди се викаше. И некое говедо синоќа ми го украде. Да цркне.
    26 јули 2017
   3. Мачорка
    Мачорка
    Ти да жалиш за маче...богами не верував дека ќе прочитам такво нешто. Штом ти го украле, претпоставувам било некое скапо расно маче, и би ти препорачала да си земеш обично, но сепак мислам дека тоа не се вклопува во твојот карактер. :)
    26 јули 2017
   4. Ставрогин
    Ставрогин
    Не беше расно, скроз обично беше. И цел ден сум нерасположен, се навикнав на него. Има посебна врста на зен кога си со мало животинче, како да ти ја зема целата негативна енергија.
    26 јули 2017
    На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
  2. DeviAngel
   DeviAngel
   Не си нормален :D xaxaxa
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. DeviAngel
    DeviAngel
    2 пат - Не си иди ќе се заебиш :).
    2 март 2017
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Tоп е жената, не заебавај. Искусна, да ти рече не така, вака.
    2 март 2017
    На DeviAngel му/ѝ се допаѓа ова.
   4. DeviAngel
    DeviAngel
    Хахахаха не ти велам за жената за МК ти велам да не идиш :). Ајде коќе дојдиш барај ме обавезно оти атентат ти прам :)
    3 март 2017
  3. Saladin
   Saladin
   Батали одредена млаѓарија овде.. Дезориентисани се, не сфаќаат уште што значи автократија со теократско оправдување на власта. Сите погинати по полавиве, болнициве, патиштава се` се` „тоВа е божја воља“ и нема никаква врска со тоа дека нешто фали у системот. Системот си „је оТличен“.
  4. DeviAngel
   DeviAngel
   Го памтам муабетот шо го праевме и реченицата - Коќе види Конте колку сенеписмени и со кој си има работа, отказ ќе си дај :D
   1. На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Ставрогин
    Ставрогин
    Мислам дека Конте во животот немаше доживеано онаков потег како на Кејхил.
    24 септември 2016
  5. Ставрогин
   Ставрогин
   Знам.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Мачорка
    Мачорка
    Srekjen rodenden Stavro
    17 октомври 2016
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Благодарам.

    Само ти се сети на мојот роденден.
    17 октомври 2016
   4. Мачорка
    Мачорка
    Toa e edna pd prednostite na dobrata memorija - znam da iznenadam koga lugjeto najmalku ochekuvaat.
    17 октомври 2016
  6. Ѕид на плачот
   Ѕид на плачот
   56 -opomeni... Rekorder, interesna lichnost si Stavro, mnogu interesna :D
  7. Ilumious
   Ilumious
   Читај ми пост во темата за СЈО, тројца од оние на бина ги познав, со мене беа средно :)
  8. Нuкола
   Нuкола
   Стари, дан се љутиш? Знам дек те заболе, туку за друго поминав... ам пиво нешто ово оно Охрид...
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    Еј, не сум стар, во најубавите години сум.

    Ќе доаѓам на почетокот на следниот месец во Охрид, ќе часатам едно пиво за банот.
    14 јуни 2016
   2. Нuкола
    Нuкола
    Јас на 7ми идам, битола можда на свадба ќе сум на 10ти, ама не... Охрид најубо и најрелаксирано. Ќе пишиме на ПП овде шпиуни имат :)
    14 јуни 2016
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Важи, ќе се договориме по пп.
    14 јуни 2016
  9. Corvus
   Corvus
   Ouch!
   Подобро не можев да го формулирам исамата :D
  10. Ilumious
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Ilumious
    Ilumious
    да не знаеш која од двене гниди е позабегана. Види ја што тресеше бе, ПЕТ немало во регионов, ние сме имале. Ние, пази, слепото црево на Европа.
    23 април 2016
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Битушанец се прави итар, а дебилен е. Овој другиот ништо не го расправа...
    23 април 2016
   4. Ilumious
    Ilumious
    барем ако нишо друго седиме ажурирани што како во Хрватска
    23 април 2016
  11. Anon
   Anon
   „Што е бе во бомбите, бомба во дворот да ти падне?“
   Клетва године :D
  12. Ilumious
   Ilumious
   Најпарадоксен момент е што кај Гаро на ФБ никој не му ги лајка вмровските издркотини од медиумиве што ги пастира а полн е со вмровци пријатели. Тоа збори многу xD
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    Човекот е избеган од ментеше, клинички случај. На граница помеѓу затвор и лудница.
    22 февруари 2016
  13. Agda Beata
   Agda Beata
   Те сонував. Си умрел. Те пукаа. Ама се искинав од плачење. :D
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Kostic
    Kostic
    Pishi nesho be Stavre. PICHKO !
    22 февруари 2016
   3. Kostic
   4. Kostic
    Kostic
    " Tastatura mangup, butni si ja celata u anal "
    22 февруари 2016
  14. Windfucker
   Windfucker
   Ми текна носиш црвена тренерка над шарени кошули за против малери? :D
   1. Ставрогин
    Ставрогин
    Не бе, немам.
    20 јануари 2016
   2. Windfucker
    Windfucker
    Јако е така да влезиш внатре облечен со кутија Орео и со руски акцент да им зборуваш на комарџиите.
    Ќе речат на овој му летнало пилето. :D
    20 јануари 2016
  15. Anon
   Anon
   Не сфаќам шо сакаше да кажеш со тоа у ДК?
   50-ина книги дали иам прочитано у животот и баш 3 се од Достоевски :D
   Чекај уствари, никот ти е според лик од книга на Достоевски?
   Згуглав, да.
   1. На Ciudad Juarez му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Погледнете ги претходните коментари...
   3. Ставрогин
    Ставрогин
    Koi crni aferi be nesrekjo?
    27 ноември 2015
   4. Anon
    Anon
    ок не знаеш :D
    27 ноември 2015
   5. Ставрогин
    Ставрогин
    Tebe skroz ti bilo izbegano topceto.
    27 ноември 2015
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машко

  Потпис

  Савле ака Шемса, инспириран од ликот и делото на Divider: