Пост на кој сте се изнасмеале

Џ

Џонтра Волта

Гостин
Стек за Конте. :D
Абе готово, само да му испазарат играчи и титулата сама ќе дојде, нема проблем. Секако ова е Италија и ќе му бидат тука ретардираните Интер, Милан и Рома и без конкуренција ќе си освои, нема гајле. Коа ќе го подберат Пеп и компанија има периката да му летне у Темза, му ебам тоа бледите местачки очи.
Мрш бе :pos:
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
Треба да има тема Интересни постови : ) има ''Пост на денот'' ''Пост на кој сте се изнасмеале''

Само сакам да го го потенцирам оној момент:Луѓе.

Драга

Ако некогаш имам деца и зборам за нив во прво лице множина те молам влепи ми ја.
Море батали влепување и фрли ме од некаде.
"Ни растат запчиња и не можеме да спиеме, еве не можеме да се одвикнеме од цицање"
Неможамлошомиекогачитамваквиглупости :place:
Нема нешто што повеќе ме иритира од родители со бебиња што зборуваат вака: ,,денес мочкавме/какавме/јадевме/пиевме" ,,еве си растеме" ,,ни излезе запче". Зошто мора во множина да зборувате?! Знаете дека кога ќе речете ,,какавме" ве замислуваме и вас како какате? Аман не се лигавете, зборувајте нормално for the love of God!
 
Член од
6 јули 2011
Мислења
3.829
Поени од реакции
7.710
Znaci ne,ne i ne. Merilo za uspeh, za pamet i taka nataka variraat so starost. Prvo se ocenkite i toa onie na tromesecie. Posle e prosekot na fakultet. Posle e impak faktorot. Posle kolku sprata ti e kukjata. A najnakraj kolkava penzija zemas. Toa se bitni kriteriumi, koj kazuva pooinaku e seljak.
 
Член од
26 јуни 2013
Мислења
3.597
Поени од реакции
14.641
18Септември 2015


Веќе два дена никаков абер од нотификација... :(
7 Април 2016 22-21

се чуфствувам осамено, никој ми нема лајкнато нишо ниту пак ме цитирал во некоја тема. :'(
Лажењето is not a good thing.
А вчера кога читав некој постари постови баш од таа причина и го лајкнав but this shit прејдува у навика.


 
Последно уредено:

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
12.044
Поени од реакции
36.446
:pos::pos:

Кое феминизирано фегетче треба да си за да браниш здружение кое објавува јавен повик за згрижување на млади, кревки кокошки и глувци со пречки во развојот.
4. Слободно вдоми си кокошка, може ќе ти снесе јајца па нема да мора нам останатите да ни ги чешаш веќе.
 

the_kop

Модератор
Член од
14 јануари 2011
Мислења
10.432
Поени од реакции
13.558
Темата Кладилница strikes again :D

Нешто смрди овде, стои цел сет на терен, намерно не игра. Нема шанси вака да изгуби сет од ова проливов.
Нека предаде оваа лезбејкава Флипкенс.Еј три чуке си нема,мамицата в пичка да и ебам.Не знае два удара да врзе како што треба. Секој удар е потенцијален аут,како глупо удира аууу.:tapp::tapp::tapp::facepalm:[DOUBLEPOST=1460127220][/DOUBLEPOST]Само што пишав,Флипкенс го врати брејкот и одма попи брејк. Џорџи сервира како ненормална,оваа Флипкенс на прв сервис врска нема.
Ах Херта, мамичето ваше мамино...
Ти ебам и кнежевство и дожд и гансенроузис!
Да дајт господ да се фатат Данциве и во раце и во нозе ... од 40 минута имаат само 3 гола даено мамицата мамина да им ебам . од 21- 14 24-23 дојде резултат.
Џек Чорапа подобро да го тепаш мечов.. :mad:[DOUBLEPOST=1460319340][/DOUBLEPOST]
Па на пример ваљда не смееш да се кладиш кој ќе умре следен од политичариве :D[DOUBLEPOST=1460320570][/DOUBLEPOST]ЛЕЛЕ ЏЕК СОК ДЕБИЛ ЕДЕН :mad:[DOUBLEPOST=1460321860][/DOUBLEPOST]Ајде предавај гледам не ти се игра да му ебам...ајде...не мора за публика да довршуваш, се гледа дека не можеш да се движиш.....ајде....

едит: тоа е тоа..не може да иде..и не предава..
БРАОС! БРАОС! СВЕ ТИ ЕБАМ КРЕТЕНУ ЕДЕН
Rick тренеров на Далас , да рикне до вечер крв му ебам фашистичка го закова Дирк на клупа да го заковаат на плоштад све му ебам и него најмило што има дома
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.493
Ау играње Keys животна партија алал да и е да и го турам у тоа зубите со кариес
Господ да ги поживее креаторите на Tapatalk што даваат preview на последниот пост од секоја тема :D цар еј, карис хахахаа
 

Факе

Highbury–the Home of Football
Член од
6 март 2010
Мислења
9.461
Поени од реакции
10.157
Едино Чоло ако дојде (а нема) па да фати све тоа на клоци да издигне. Еј замислете ситауција Чоло да потпише летово, па тројца играчи нема да останат во тимов после првиот тренинг, Паласио комотно ќе може пред тренингот да разговара за парцела на гробишта.
:pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom