Кладилница (Генерална дискусија)

Vandal

CURVA NORD
Член од
12 август 2012
Мислења
1.046
Поени од реакции
1.095
Види го бе овој букер бе да те букмаркираат у матична книга на умрени да ти ебам тоа фацата пеѓава никаква,да не се шутнело цела четвртина ејј
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Види го бе овој букер бе да те букмаркираат у матична книга на умрени да ти ебам тоа фацата пеѓава никаква,да не се шутнело цела четвртина ејј
Od ovoj Len topka ne moze da fati.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Не шутна чоекот, секоја акција топка иде на Лен
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Barem da proba nekoe trojce da sutne da go ebam.. A sega se vo bonus,treba da iskoristi so nekoj vlez.

Najdobro ke bide da ja namalat razlikata Orlando,za da dobie nekoja minuta vo 4/4.

Dzabe od ovoj Len ne moze da se stigne do topka.Idiotot a primi topka,odma odi na kos,ne ni razmisluva za povraten pas.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
Како моеше бе копук еден две слободни на почеток да промашиш
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Pretposleden napad sakase da sutne,ama dobro go zatvorija i ja dodade.Posleden napad imaa Orlando,ja krade Tucker,ja dodava do Teletovic i poradi toa sto imase 23 posrani sekundi,ne otidoa na kos.Booker bese na nivna polovina,eden na eden.Kako nemase nekoja sekunda poveke u pm.

A koga ke mi tekne deka vo 1/4 imase 8 suta,a na kraj zavrsi so 11.Niedna trojka ne sutna,niedna.Nemoguce.
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.656
Поени од реакции
14.512
Кои мекуши и ботови сте станале, темава стана Кладилница за НБА играчи ебате беља. Кој кур ви е играва бе ццц
Дајте некој салам типови за утре бе, не тука се трескате од земја за поени од играчи.


Него ја прати ли некој Мирјана од Офф.нет? Ја 5-6 кола веќе и женава вади некои типови што излегуваат со солиден коефициент и тоа како, само никако да ги спои на едно ливче, па да биде добитно....
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
Swansea - Norwich 1
Chelsea - Stoke 1
Southampton - Sunderland 1
Napoli - Chievo 1
Dortmund - Bayern 3+
City - Aston Villa 1&3+
Real - Celta 1&3+
 
Член од
21 април 2014
Мислења
72
Поени од реакции
23
Кажите предлог за реал-селта тотенхем-арсенал вотфорд-лестер челзи-стоук дортмунд-баерн евертон-вест хем и волфзбург-монхегладба
 
Последно уредено:
Член од
19 март 2014
Мислења
582
Поени од реакции
886
Velez Mostar - Zeljeznicar - победа на жељо со хендикеп +1,5 околу 1.5-1.6 квота би требало да биде во спорт лајф.
http://www.oddsportal.com/soccer/bosnia-and-herzegovina/premier-league/velez-mostar-zeljeznicar-UqOdRKWd/#ah;2
Велез се веќе распаднати и сите постари фудбалери го имаат напуштено овој тим.Читав негде по нетов дека тимот им е составен само од млади играчи колку да догураат до крај на сезоната и веќе се спремаат за во втора лига.Газдата ке бил задоволен до крај ако успеат да соберат уште 8 бодови колку што имаат до сега.
Сепак Железничар е посериозен тим и би требало да ги добие без проблем со 2 гола разлика ако не и повеќе.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.867
Поени од реакции
4.377
@Tomasino фрли некој ракомет за денес шо мислиш некои посигурни по тебе,глеам доста ракомети има....
 

Kajgana Shop

На врв Bottom