Пост на кој сте се изнасмеале

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Имињата на акциите им се епски..змиско око,пепел,детонатор,монструм,расколник :D
Имаше уште некоја не ми текнува.
Операција "лажен пророк" :)
WTF :icon_mrgr:

Не ми текнува на таа..а што беше целта на таа акција?
Зашо вака сериозно ги кажувам шалите секогаш луѓето мислат дека сум сериозен :)
:pos::pos:
 
Член од
25 јануари 2011
Мислења
2.263
Поени од реакции
5.081

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
5.848
Поени од реакции
23.537
Purple Puma е во потрага по Pink Panter
Најубаво да си поминеш во УСА-та
:pos::pos::pos: Една од оние досетки за кој се чукаш по глава како не ти текнале тебе.
 
M

Moon Child

Гостин
И децата да го задржат твоето презиме.
Еве ти проста математика. Три бракови со американци, со по две деца, кои ќе го носат твоето презиме. Тоа се 6 македонизирани американчиња, со македонски презимиња, кои ќе го знаат јазикот, ќе се ежат на "ВМРО, ВМРО, ти си наша судбина" и ќе бидат хиперактивни како тебе. Ќе можат и да се активираат политички, па и едно од нив да стане претседател. Со странско потекло(како Обама) и со допадлив карактер(како Буш). :)
:pos::pos::pos::pos::pos:
 
С

сашенко

Гостин
Не е така. Најдобро е чувството пред ејакулација... значи стигаш до пред свршување али не свршуваш... продолжуваш пак стигаш до пред ејакулација али пак не свршуваш...ова го правиш колку што можеш повеќе пати...колку можеш да се воздржиш... за да накрај неможеш да се контролираш и експлодираш... е ова е најдобро чувство!!! :P
По муабето заклучувам дека си или невработен (можеби “вечен“ студент на терет на родителите или работиш во некоја државна администрација
Кај имаме време ние самостојните земјоделски производители - бизнисмени така идиме до свршвање па да чекаме па пак да идиме па пак да чекаме! Јас така да праев никогаш ни куќа ни механизација немаше да купам. Ако не свршам одма од прв пат - зијан сум.

Звер е :pos:
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Едната трудна од непознат летечки објект, другана по тетовски кафани крши чаши, третата едвај збор со збор сврзува сирота...!
:pos::pos::pos::pos::pos:
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228

Kajgana Shop

На врв Bottom