Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
To e be to e nema drugo mislam jas......vo opakovce so normalna golemina i apceto e sitno malo crveno(rozevo) i e sred opakovce! Abe 2 nedeli......taa valjda znaj koga treba da mu dojdi, vo mojot slucaj pamtam dali od apceto ili onaka, mu dojde 1 nedela pobrzo odkolku so trebase i mi olesna vkraj! Prijatele pazi eve mene den denes me zezat drugarite: aaa ke setase ti za malece sega 4 godisno dete(pa duri mi racunat kolku godini ke imalo i to do den tocno) :) !!! A od togas pa ko za sreka eve 5-6 godini odnosi imam pa niso da utnam so nikoja(skraja da e) da ne se zarekvam! Zato vo dzepceto sekogas Durex i za so i da pritreba stavaj i da znajs ne se kinat tie......samo Durex niso drugo!!! I imaj na um so koja i kako oti so ne postoj:sida, sifilis, hepatit, HPV, PVC itn.....:) stvarno pazi oti denes loso vreme e.......i na ova pole me eba edna ednas......kuti izleclivo bese!!
Чудни болештини почнаа да пренесуваат жеништава, и го ставаш од кожа и месо го вадиш ПЛАСТИЧЕН :pos:
И се разбира после ти удира секс со него :pos:
Ама ќути излечиво било ( од еднаш педер не се станувало )
 
Член од
16 април 2012
Мислења
333
Поени од реакции
217
Остај го тој тресе глупости константно, може и го плаќаат.
 

Shineboy

(Лепотан)
Член од
21 мај 2012
Мислења
90
Поени од реакции
13
A so vi e fintata na vas pederite na celo so: Шкорпион, cruisee i *__* , i ovde me napagate sega......oj dupete se vo Gaz na temata Homoseksualnost i taka me baniraja odtamu zaradi vas gejistata :) hahaha pederii!!!
 

Шкорпион

Corvus oculum corvi non eruit?
Член од
16 октомври 2009
Мислења
7.349
Поени од реакции
7.606
Не дечко, те банираа зошто ти фали мозок за да дискутираш како нормален човек.

А како си почнал, не ти бега и бан од самиот форум.
 
Член од
16 февруари 2007
Мислења
2.778
Поени од реакции
8.228
A so vi e fintata na vas pederite na celo so: Шкорпион, cruisee i *__* , i ovde me napagate sega......oj dupete se vo Gaz na temata Homoseksualnost i taka me baniraja odtamu zaradi vas gejistata :) hahaha pederii!!!
Се согласувам со Shineboy. Нашле педеришта да се смеат на нормални луѓе. Ги повредило што Shineboy им ја напишал вистината и ај сега ќе го исмејуваме. Па и агитирале кај модератори да се банира Shineboy за да можат оргии да си прават на темата за хомосексуалност. До кога вака бе алоо? До кога ќе им се гледа низ прсти на педерите, а здрави прави луѓе како Shineboy без педерска коска во нив ќе бидат банирани? :mad:
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.882
Ваков јунак уште од времето на крали марко се нема родено,ај мене па и ацид ама број никако да даде ПУУУУУУУУУ
Untitled2.png

Се согласувам со Shineboy. Нашле педеришта да се смеат на нормални луѓе. Ги повредило што Shineboy им ја напишал вистината и ај сега ќе го исмејуваме. Па и агитирале кај модератори да се банира Shineboy за да можат оргии да си прават на темата за хомосексуалност. До кога вака бе алоо? До кога ќе им се гледа низ прсти на педерите, а здрави прави луѓе како Shineboy без педерска коска во нив ќе бидат банирани? :mad:
Shineboy
ЛЕПОТАН
ЛЕПОТАН
ЛЕПОТАН
ЛЕПОТАН
ЛЕПОТАН
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
101 е бог бе кое друго возило има што се тркала по македонскиве патишта по 40 и кусур години ?
Во темата а 101 причина зошто да веруваш дека Исус е вистинскиот бог. Царе јебеш ме преврте од лигенштул.
 

King B

Bears. Beets. Battlestar Galactica.
Член од
24 јануари 2011
Мислења
1.801
Поени од реакции
4.076
Кајсиичке си лапна лајкови од туѓ интелектуален труд а ?
не е бе ова ФБ па да крадеш статуси. :pos:
ама ја колку шо глеам ти после мене си постнал :)))
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
A so vi e fintata na vas pederite na celo so: Шкорпион, cruisee i *__* , i ovde me napagate sega......oj dupete se vo Gaz na temata Homoseksualnost i taka me baniraja odtamu zaradi vas gejistata :) hahaha pederii!!!
Не пишувај бе олку ситно, ништо не се чита. Имај осет малце, дај зголеми то фонтот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom