Дали Бекстејџ имаат грам памет?

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Значи на Фејсбук преку 790 коментари на кои партал ги направија овие мисириве од Бљакстејџ...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
’Сам себе го убијал’ потег, дефинитивно. Автогол со маказици. Катаклизма од невидени размери.
Немав некое мислење за нив, затоа што искрено не гледам телевизија, освен тогаш кога кажуваа топ 5 разводи, па ја бапнале Каролина со дечкото со кој одеше и кажаа “добро, она не се разведе, ама се растави...“:facepalm: Мислам шта реЌи? Коју поруку послати?
Колку само навлекоа гнев не се ни самите свесни. Во моменти кога целата нација (без разлика на тоа дали ја сакаат Калиопи или не) викаат БРАВО за настапот, они земаа да плукаат. Што е најтрагично, ова ме потсеќа на моментот кога Најчевска и остали плукаа по кошаркарите и они као ги критикуваа за тоа, сега излага дека се исти, ако не и полоши од нив.
Ма како е можно да има толку плукачи на метар квадратен!
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
’Сам себе го убијал’ потег, дефинитивно. Автогол со маказици. Катаклизма од невидени размери.
Немав некое мислење за нив, затоа што искрено не гледам телевизија, освен тогаш кога кажуваа топ 5 разводи, па ја бапнале Каролина со дечкото со кој одеше и кажаа “добро, она не се разведе, ама се растави...“:facepalm: Мислам шта реЌи? Коју поруку послати?
Колку само навлекоа гнев не се ни самите свесни. Во моменти кога целата нација (без разлика на тоа дали ја сакаат Калиопи или не) викаат БРАВО за настапот, они земаа да плукаат. Што е најтрагично, ова ме потсеќа на моментот кога Најчевска и остали плукаа по кошаркарите и они као ги критикуваа за тоа, сега излага дека се исти, ако не и полоши од нив.
Ма како е можно да има толку плукачи на метар квадратен!
ПРОСТА РАСА!
 
Член од
19 март 2011
Мислења
1.432
Поени од реакции
2.543
Отсекогаш сум имала страшно ниско мислење за такозавниве водителки и општо за Бекстејџ како еден одвратен и мизерен проект на Шител...И претходно случајно ги имам фатено на телевизија и ми се гади кога на нивната нискост...Ропачка багра по кафани собирана и ставена на телевизија...Сељачаана невидена! Ете тоа се...Не само заради ова со Калиопи вечерва со кое ги преминаа сите граници, туку општо за нив...Едната трудна од непознат летечки објект, другана по тетовски кафани крши чаши, третата едвај збор со збор сврзува сирота...Ама не е тоа битно...Битно е што се истите тие на телевизија и што продаваат памет...И тоа не на било каква телевија, тука на провладината ШИТЕЛ - газолижачката тв на пајо паторот, полна со продадени души и ороспетини...!
 

SuicideMessiah

Советник
Член од
7 јули 2008
Мислења
5.562
Поени од реакции
281
Врти сучи работата доаѓа дека Калиопи им го начукала и тоа не по своја волја :D
 

iksimkd

ШшшШшшШ...
Член од
31 јули 2007
Мислења
5.000
Поени од реакции
2.184
Отсекогаш сум имала страшно ниско мислење за такозавниве водителки и општо за Бекстејџ како еден одвратен и мизерен проект на Шител...И претходно случајно ги имам фатено на телевизија и ми се гади кога на нивната нискост...Ропачка багра по кафани собирана и ставена на телевизија...Сељачаана невиден! Ете тоа се...Не само заради ова со Калиопи вечерва со кое ги преминаа сите граници, туку општо за нив...Едната трудна од непознат летечки објект, другана по тетовски кафани крши чаши, третата едвај збор со збор сврзува сирота...Ама не е тоа битно...Битно е што се истите тие на телевизија и што продаваат памет...И тоа не на било каква телевија, тука на провладината ШИТЕЛ - газолижачката тв на пајо паторот, полна со продадени души и ороспетини...!
Песнава дефинитивно одговара со темава а и онака општо за Македонецот....

 
M

Moon Child

Гостин
Отсекогаш сум имала страшно ниско мислење за такозавниве водителки и општо за Бекстејџ како еден одвратен и мизерен проект на Шител...И претходно случајно ги имам фатено на телевизија и ми се гади кога на нивната нискост...Ропачка багра по кафани собирана и ставена на телевизија...Сељачаана невидена! Ете тоа се...Не само заради ова со Калиопи вечерва со кое ги преминаа сите граници, туку општо за нив...Едната трудна од непознат летечки објект, другана по тетовски кафани крши чаши, третата едвај збор со збор сврзува сирота...Ама не е тоа битно...Битно е што се истите тие на телевизија и што продаваат памет...И тоа не на било каква телевија, тука на провладината ШИТЕЛ - газолижачката тв на пајо паторот, полна со продадени души и ороспетини...!
Стварно е трудна од незнаен јунак? :vozbud:
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Де бе па и вие вратете им на твитер...на пример :

"Ако бевте асална емисија,немаше да се викате бекстејџ!"



и то.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.282
другана по тетовски кафани крши чаши
Зашто така збориш. Може и ја погодиле песната во кафана. Тебе не ти погодиле песна, не си скршила чаша ?
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Правопис - НУЛА. Ова е кривопис.
СамарџиЌ, ЃоковиЌ... Не се тоа руски презимиња - АМАН!:facepalm:

А не е ни смешно ова, ако некој планирал тоа така да го направи...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom