Проституција

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Зборот ми беше курвите имаат реални цени. И пред 70 години и сега горе-доле со инфлации и што не, им се слични :pos:
З илјади ден. се многу пари за наш стандард ! FUQ :X3:
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
З илјади ден. се многу пари за наш стандард ! FUQ :X3:
АА 3000 е ептен веќе скапо.Хахах интересното е што може ида ве украдат..ете пример ќе ви кажам,,,
Братучед ми со 2 цимери студенти се напиле и биле напалени сакале забава имале забава но девојки немало за еб*ње...останале тие тројца вечерно време 2 часот во стан откако се расчистила забавата и имале 1000 денари све на све заедно оти све по пиење дале и ајде една проститука за 300 денари знаел едниот каде има ама биле 3 ца и ја пазариле за 1000 инаку 1500 им барала.И тројцата потпиинати незнам како работеле сите заедно во еден кревет еден ја плескал после па друг ама 1 час се валале у кревет и госпоѓата на крај ги успала.Кога станале ооооп на едниот му нема ланецот на другиот саатот а на братучед ми палтото го зела изглеа студено и било.Најинтересното е што дури и паштетите што им биле за доручек си ги земала госпоѓицата и стекот од фрижидерот го изела и со леб и сок си се послужила и ги напуштила.Хахахахах е тоа се вика мајтап работа,добиваш од 3 кура,земаш 1000 ка чиста,вреден саат од 6000 денари,златен ланец од 20.000,кожно палто од 3000 денари и плус самопослуга! хахах :P
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
АА 3000 е ептен веќе скапо.Хахах интересното е што може ида ве украдат..ете пример ќе ви кажам,,,
Братучед ми со 2 цимери студенти се напиле и биле напалени сакале забава имале забава но девојки немало за еб*ње...останале тие тројца вечерно време 2 часот во стан откако се расчистила забавата и имале 1000 денари све на све заедно оти све по пиење дале и ајде една проститука за 300 денари знаел едниот каде има ама биле 3 ца и ја пазариле за 1000 инаку 1500 им барала.И тројцата потпиинати незнам како работеле сите заедно во еден кревет еден ја плескал после па друг ама 1 час се валале у кревет и госпоѓата на крај ги успала.Кога станале ооооп на едниот му нема ланецот на другиот саатот а на братучед ми палтото го зела изглеа студено и било.Најинтересното е што дури и паштетите што им биле за доручек си ги земала госпоѓицата и стекот од фрижидерот го изела и со леб и сок си се послужила и ги напуштила.Хахахахах е тоа се вика мајтап работа,добиваш од 3 кура,земаш 1000 ка чиста,вреден саат од 6000 денари,златен ланец од 20.000,кожно палто од 3000 денари и плус самопослуга! хахах :P
Епа кога биле дрва пијани и спиеле ко заклани ......... затоа алкохол и секс ЈОК !
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Има ли земја во светот која со векови наназад успеала да ја искорени оваа појава?
ima be Jugoslavija pionerki ova ona rabotni akcii i so ce ti prostitutka koga ja imas koja sakas od rabotna akcija :LOL:
--- надополнето: 8 април 2012 во 10:52 ---
Фала богу, ете му го данокот на луксуз на Петрески кој го споменува :)
e ne si normalna pojke od portokalovite go spomnuvas :pos:
 
F

FARANG

Гостин
АА 3000 е ептен веќе скапо.Хахах интересното е што може ида ве украдат..ете пример ќе ви кажам,,,
Братучед ми со 2 цимери студенти се напиле и биле напалени сакале забава имале забава но девојки немало за еб*ње...останале тие тројца вечерно време 2 часот во стан откако се расчистила забавата и имале 1000 денари све на све заедно оти све по пиење дале и ајде една проститука за 300 денари знаел едниот каде има ама биле 3 ца и ја пазариле за 1000 инаку 1500 им барала.И тројцата потпиинати незнам како работеле сите заедно во еден кревет еден ја плескал после па друг ама 1 час се валале у кревет и госпоѓата на крај ги успала.Кога станале ооооп на едниот му нема ланецот на другиот саатот а на братучед ми палтото го зела изглеа студено и било.Најинтересното е што дури и паштетите што им биле за доручек си ги земала госпоѓицата и стекот од фрижидерот го изела и со леб и сок си се послужила и ги напуштила.Хахахахах е тоа се вика мајтап работа,добиваш од 3 кура,земаш 1000 ка чиста,вреден саат од 6000 денари,златен ланец од 20.000,кожно палто од 3000 денари и плус самопослуга! хахах :P
Ovie i ne prosle tolku loso lol... Pred nekolku meseci vo lokalniot vesnik vo Pattaya (thailand) procitav kako 2 tipki otkako go uspale klientot rusin mu go obile sefot od kaj sto ukrale saat od $10 000 i 1 milion baht (okulu $35 000).

Drugar moj go imaat ograbeno dur mu go pusela. Go legnala na krevet da uziva i mu gi soblekla pantalonite dole. Dur mu go pusela so edna raka od novcanik mu sobrala use $140. Vazno evtino ja pazaril lol
 
Член од
10 јануари 2011
Мислења
1.658
Поени од реакции
3.322
Тоа мажињава тешко го сфаќаат :) Единствено задоволство, односно единствен мотив за сексуално празнење (оргазам) е исфрлувањето на спермата. Каде што нема сперма, нема вистински ,,органзам,,. Има нешто слично... но не е ,,тоа тоа,,.
Така што, вијаграта е добра за хранење на его, но далеку од вистинско природно задоволство :)
Не е така. Најдобро е чувството пред ејакулација... значи стигаш до пред свршување али не свршуваш... продолжуваш пак стигаш до пред ејакулација али пак не свршуваш...ова го правиш колку што можеш повеќе пати...колку можеш да се воздржиш... за да накрај неможеш да се контролираш и експлодираш... е ова е најдобро чувство!!! :P
 
Член од
19 април 2012
Мислења
37
Поени од реакции
15
Секоја кола може да биде Такси, ама не е. Толку по повод проституцијата.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
1.939
Поени од реакции
1.930
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
--- надополнето: 26 мај 2012 во 17:02 ---
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.277
Не е така. Најдобро е чувството пред ејакулација... значи стигаш до пред свршување али не свршуваш... продолжуваш пак стигаш до пред ејакулација али пак не свршуваш...ова го правиш колку што можеш повеќе пати...колку можеш да се воздржиш... за да накрај неможеш да се контролираш и експлодираш... е ова е најдобро чувство!!! :P
По муабето заклучувам дека си или невработен (можеби “вечен“ студент на терет на родителите или работиш во некоја државна администрација
Кај имаме време ние самостојните земјоделски производители - бизнисмени така идиме до свршвање па да чекаме па пак да идиме па пак да чекаме! Јас така да праев никогаш ни куќа ни механизација немаше да купам. Ако не свршам одма од прв пат - зијан сум.
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
--- надополнето: 26 мај 2012 во 17:02 ---
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
Уххх и мене истото одамна ме интересира, но никој незнае или пак некажува ............... освен во реонот кај -ем-ти-ви- за друго место во Скопјево појма немам и досега не сум слушнал .......... во право си град со близу милион жители да нема повеќе од едно вакво место, а и тоа едно место е катастрофа невидена ѓубре, крш и некакви чудни леприкон-теткици ! :tapp:
 

Hiperaktiv

Султан :P
Член од
16 февруари 2012
Мислења
1.590
Поени од реакции
923
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
--- надополнето: 26 мај 2012 во 17:02 ---
kaj ima u skopje ustvari prostitutki osim pred mtv? na takov golem grad , ne ne lici ni eden strip bar da nema barem... haha:)
Ауу таму зад МТВ, волна фатиле меѓу нозе,какви ти не секрети им течат од пи*ките,шуга шуга ...
 
F

FARANG

Гостин
Уххх и мене истото одамна ме интересира, но никој незнае или пак некажува ............... освен во реонот кај -ем-ти-ви- за друго место во Скопјево појма немам и досега не сум слушнал .......... во право си град со близу милион жители да нема повеќе од едно вакво место, а и тоа едно место е катастрофа невидена ѓубре, крш и некакви чудни леприкон-теткици ! :tapp:

Ocigledno ne idete na masaza ;)
 

PIRATIC

diplomiran klozetar
Член од
26 јануари 2012
Мислења
7.854
Поени од реакции
6.495
Ауу таму зад МТВ, волна фатиле меѓу нозе,какви ти не секрети им течат од пи*ките,шуга шуга ...
:vozbud: Ухх абе тие теткиците кај МТВ се ко леприкони, па за таква колку и да ми се е*е, не би дал ни 100 ден. а камо ли па 500 или 1000 ден. мислам стварно се заникаде у лик ....... сеа никој не бара некоја којзнае каква, ама барем просек нека е у надв.лик, овие се уби-боже ! :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom