Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
16 април 2012
Мислења
333
Поени од реакции
217
Ах бе изглеа оттрпнав више од хуморот. Мада сеуште има смешно. За експерт не сум. Никад не сум се прокламирал. Ама се глеа више и шаблон 9гаг хумор како и идолизирање на одредени членови и следење/имитирање на нивниот вид на хумор. Се гледа оригинал од копија. Има.... ама пиратерија почна да владее. Заеби ЧДА е темава, не треба озбилно да се сфаќа бе :))))
Абе стварно лош хумор се врти низ интернетов задње време, ама тебе те имам забележано низ неколку теми со забелешки. И сфатив дека уствари благе везе немаш што значи "тролање". Се ти е тебе тролање. И дај ако ти се сере од тој 9гаг хумор, не пишувај по секоја тема дека луѓето тролале и дека не треба да троламе и дека многу тролови има. Трол/тролови се дното на хуморот во 21 век и да ги оставиме на децата во развој.
--- надополнето: 14 мај 2012 во 22:31 ---
Еееее и јас сум во слична ситуација само за фудбал се зборува а мене за фудбал ни најмалку не ме интересира и јас слушам рок и поп а тие само шабанели(добро само цеца и лепа брена онака понекогаш) со 2-3 сум си најдобар ама со другите бог да чува незнам што ни да им зборувам! Ама некој да ми наметне туѓо мислење на моето мислење веднаш почнувам да се инатеам и овде почнува вербална војна каде никој неможе да ме надмаши од нив или пак некој однадвор затоа ретко влегуваат во дебати со мене и да ми се инаетат во нешто што сум го рекол! Треба да одржиш цврстина во зборот,соодветни докази и факти секако...
пр: Еднаш еден ми се заинаети дека оризот не бил јаглехидрат! Јас реков дека е јаглехидрат и другите сите рекоа дека тој е во право зашо билдерите јадат ориз! Им изнесов многу соодветни докази,дури и професорката по биологија ја прашав пред сите кога им рече 77 грама во 100 грама се јаглехидрати ООООП сите зачутеја и псоле му одам и велам ..еееее сега на кој се ти инаетиш?? ми вели е добро д епротеините се втори на ред! Не попуштај само ЦВРСТО И ЦВРСТО!
Е ова се веќе муда. Читајте и учете, лигуши!
 

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.139
Поени од реакции
5.892
Дали сум единствениот што не може да му разбере ниту еден пост на Anco?

I mean, глејте му го последниот пост во темата за "Ограбиле интернет-кафуле, а не се одлогирале од Фејсбук"

погледај го подобро во очите
ова ми личи на оние мариовскине
за кои пишува и Стале во „Крпен живот“
само како стасало до таму е прашање
бидеиќи многу печелбари оделе тоа време
 

Македонец

мразам патетика во натпис
Член од
12 февруари 2007
Мислења
3.928
Поени од реакции
3.813
Дали сум единствениот што не може да му разбере ниту еден пост на Anco?

I mean, глејте му го последниот пост во темата за "Ограбиле интернет-кафуле, а не се одлогирале од Фејсбук"
За магарето бре муле едно.
 

VLJ

Член од
14 ноември 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
4.314
Дали сум единствениот што не може да му разбере ниту еден пост на Anco?

I mean, глејте му го последниот пост во темата за "Ограбиле интернет-кафуле, а не се одлогирале од Фејсбук"
Анчо е човек во години и ние, помладите, не секогаш можеме да го разбереме што сака да каже. Тоа не значи дека лупа глупости и дека трола, туку дека користи работи кои нему му се интересни и, најверојатно, му се чинат поврзани со темите. Не дека сакам да го дешифрирам, ама овој пост му се однесува на магарето, кое му наликувало на оние магариња опишани во делото на Стале Попов. Односно, дека и во Колумбија ете има нешто кое нему му наликува на Мариово.
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Oh snap!

Поздрав до дечкото со иљада профили:


:icon_lol:
Поздрав до ДЈ Болиглава и лепо друштво, со безвременските хитови

НИКА НИКА..........Thunder им го спопика
Коби го нема нигде, им остави само слика :LOL:


Дојди Коби во рекетот смело,
те чека Ибака да го примиш цело :ROFLMAO:


а и Жаклина е многу добра (y)
Да ја немавме " Жаклина" ќе требаше да ја измислиме.:pos:
 
Г

Гучи

Гостин
Дефинитивно најјак ми е Шутрак со неговиот правопис :pos:
Правила на Шутрак за пишување на форумот:
1. Се користи строго латиница
2. Не постојат големи букви
3. Реченица се започнува со 3-4 запирки
4. Реченица се завршува со 3-4 запирки

Во НАСА да им стигне еден пост ке се чудат како да дешифрираат :)
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Абе стварно лош хумор се врти низ интернетов задње време, ама тебе те имам забележано низ неколку теми со забелешки. И сфатив дека уствари благе везе немаш што значи "тролање". Се ти е тебе тролање. И дај ако ти се сере од тој 9гаг хумор, не пишувај по секоја тема дека луѓето тролале и дека не треба да троламе и дека многу тролови има. Трол/тролови се дното на хуморот во 21 век и да ги оставиме на децата во развој.
--- надополнето: 14 мај 2012 во 22:31 ---


Е ова се веќе муда. Читајте и учете, лигуши!
Да?
Како по ѓаволите знаеш толку за моето мрчење коа вчера си се зачленил?
Или пак ова ти е 10ти јузер?

Ми се сере више од опаѓање на квалитетот скоро на секое поле поради некаков си квази тренд и следење на истиот.
 
Член од
16 април 2012
Мислења
333
Поени од реакции
217
Да?
Како по ѓаволите знаеш толку за моето мрчење коа вчера си се зачленил?
Или пак ова ти е 10ти јузер?

Ми се сере више од опаѓање на квалитетот скоро на секое поле поради некаков си квази тренд и следење на истиот.
Сега ти кажувам дека додека читам низ форумов имам забележано како тресеш глупости. Не се нервирај одма.
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.677
Поени од реакции
13.291
Е па тогаш зошто мораше да ме цитираш прв?
Не е лошо некогаш и критиката даа се прифати.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Поздрав за хејтерите и критичарите на дедо Анчо :cuc:

молам објаснување,дали е правилно напишано
литературно и правописно и слично
дали треба запирка,голема Буква и Слично
од Гоапоооодата што потрошија 4 страници
еве ја реченицата ?
- Не ми се дига петелот насабајле да пее.
Благодарам-дедо Анчо
 
H

Hip.Hop_MKD

Гостин

Kajgana Shop

На врв Bottom